مطالب

نمایندگی تخصصی تعمیر پکیج در شرق تهران

تعمیر پکیج شرق تهران

تعمیر تخصصی و استفاده از قطعات اصل مهم‌ترین چیزی است که هنگام تعمیر پکیج در شرق تهران باید به آن توجه کنیم. با نزدیک شدن به فصل پائیز و زمستان، نیاز به وجود یک سیستم حرارتی مطلوب بیشتر حس می شود. به همین دلیل، بسیار مهم است که از ایمنی و کارکرد درست پکیج‌های گرمایشی خود مطمئن شوید. بنابراین باید سرویس و نگهداری سالانه پکیج و یا در صورت نیاز به بررسی و تعمیر این سیستم ها را در دستور کار قرار دهید.

نمایندگی سامیار سرویس در شرق تهران، تمامی محله های این منطقه را برای پشتیبانی از تعمیرات، سرویس و نصب سیستم‌های گرمایشی مختلف، تحت پوشش قرار می دهد. اگر شما هم دچار مشکل در سیستم حرارتی منزل یا محل کار خود شده اید، کافیست با تعمیرکاران باسابقه و تکنسین مجرب این مجموعه تماس بگیرید.

نمایندگی سرویس انواع برند پکیج دیواری در شرق تهران

برای تعمیر پکیچ در شرق تهران باید به سراغ نمایندگی آن بروید. نمایندگی‌ها مراکز تایید شده از سوی تولیدکنندگان هستند که به تمام قطعات و اجزای انواع پکیج و سیستم گرمایشی برندی خاص آشنایی کامل دارند. این در مورد سرویس انواع پکیج هم صادق است. این سرویسکاری توسط سامیار سرویس شامل انواع برندهای پکیج موجود در بازار از جمله ایران رادیاتور، بوتان، آریستون، ایساتیس و فرمولی می شود.

برای سرویس سالانه دستگاه، معمولا نیازی به جابجایی پکیج نیست. سرویس‌کاری به طور معمول در محل انجام خواهد شد. اما در برخی از موارد و طبق تشخیص سرویسکاران کار جرم‌گیری پکیج یا رسوب‌دایی لوله و اتصالات آن باید در خود تعمیرگاه و با دستگاه های پیشرفته و به روز انجام شود. این نوع سرویس معمولا با کثیف کاری بالایی همراه است، به همین دلیل جابجایی آن بهترین راهکار خواهد بود.

تعمیرات تخصصی پکیج

تعمیر انواع پکیج در شرق تهران

با سپردن تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن در تهران در شرق  به دست تیم سامیار سرویس، اصلا مهم نیست که قصد تعمیر پکیج، آبگرمکن یا شوفاژ چه مارکی و مدلی را دارید؛ زیرا قبلا گفته ایم که سامیار سرویس، به شکل تخصصی بر روی تمامی برندهای موجود در بازار تسلط دارد.

برای تعمیر انواع پکیج نیاز به تخصص و تبحر در شناخت مدل‌های مختلف و سیستم های گرمایشی گوناگون است. بنابراین از همان ابتدا نصب تا سرویس سالانه و حتی تعمیر پکیج، نیاز به یک کار مهندسی شده خواهید داشت. کاری که تنها از پس کارشناسان تعمیر ماهر بر می‌آید.

البته خوشبختانه بسیاری از افراد فنی هستند و در اکثر مواقع زمان‌هایی که دستگاه‌ها به صورت جزیی دچار مشکل می شوند، خودشان عیب پیش آمده را رفع می‌کنند. برای مثال مشکلات پیش پا افتاده‌ای که در جریان برق اتفاق می‌افتد، نشت آبی که به دلیل شل شدن برخی اتصالات خارجی رخ می‌دهند یا مشکل در خروج گازی که به دلیل گرفتن دودکش ایجاد می شود، از جمله مواردی است که کم و بیش قابل برطرف شدن در خانه هستند.

اما زمانی که پای تعمیرات تخصصی پیش می‌آید، مثل مواقعی که یکی از قطعات دچار پوسیدگی یا خرابی می شود، نیاز به تعمیر پکیج در شرق تهران به صورت تخصصی احساس خواهد شد. سامیار سرویس نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران، نمایندگی تعمیر آبگرمکن در شرق تهران، مجری تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران و به طور کلی متخصص انجام انواع تعمیرات پکیج در شرق تهران و سایر نقاط پایتخت است.

نحوه تعمیر پکیج دیواری در شرق تهران

پکیج های دیواری یکی از انواع سیستم‌های گرمایشی هستند که وظیفه گرم کردن آب و انتقال آن به نقاط مختلف ساختمان را بر عهده دارند. پکیج‌های دیواری یکی از بهترین جایگزین‌ها برای موتورخانه هستند که در داخل منازل نصب و اجرا می شوند. از مزایا این پکیج ها می‌توانیم به اشغال فضای کم، عمر بهینه، قیمت به صرفه و مواردی از این دست اشاره کنیم.

اما پکیج‌های دیواری هم مانند سایر سیستم های گرمایشی، ممکن است با گذشت زمان، استفاده نادرست یا عدم توجه به سرویس سالانه، دچار عیب و ایراد شوند. اینجاست که بحث تعمیر تخصصی پکیج‌های دیواری به میان می‌آید.

برای تعمیرات پکیج دیواری در شرق تهران، باید از تمام قطعات سیستم آگاهی کامل داشت. پکیج‌های دیواری هم مانند سایر سیستم‌های حرارتی، از اجزای مختلفی مثل برد، جرقه، وریستور، پمپ سیرکولاسیون، شیر اطمینان، ترموستات دود، فلوسوئیچ، شیر سه طرفه و شیر پرکن تشکیل شده اند که کوچکترین نقص در سلامت یا عملکرد هر یک از این قطعات می‌تواند نیاز به تعمیر پکیج در شرق تهران را ایجاد کند. از آنجایی که این قطعات محل قرارگیری، کاربرد و عملکرد خاص خود را دارند، باید توسط تکنسین مجرب تعمیرات بررسی و عیب یابی شوند.

قیمت تعمیر پکیج

نصب پکیج شرق تهران

برای اینکه بتوانید پکیج شوفاژ دیواری خود را به درستی نصب کنید، باید از تمامی مراحل نصب و اجرای آن باخبر باشید. هر چند که پیشنهاد می‌شود حتما از نمایندگی معتبر برای نصب استفاده کنید تا از انجام درست کار زیر نظر یک متخصص اطمینان حاصل کنید. مهم‌ترین مزیت نصب سیستم گرمایشی توسط تیم مجرب، این است که با گذشت زمان کوتاهی به دنبال تعمیر پکیج در شرق تهران نخواهید بود.

 • باید با توجه به شرایط ساختمان خود مدل و نوع دستگاه را انتخاب کنید. برای این کار باید از قبل حسابی تحقیق کنید و متناسب با فضای خانه یا محل کار خود از سیستم‌های بدون فن یا فن‌دار استفاده کنید.
 • بر اساس فضای محیط خود، پکیجی را خریداری کنید که توان حرارتی مناسبی داشته باشد.
 • یکی از مهم‌ترین بخش‌های نصب پکیج، انتخاب محل نصب آن است. از اینکه جای درست را انتخاب می‌کنید، مطمئن شوید. دستگاه باید در نزدیکی دودکش نصب شود.
 • از انجام کامل کار در شرایط ایمنی مطمئن شوید. قطر دودکش متناسب با نوع دستگاه، نوع کلاهک دودکش، تمیز و باز بودن دودکش، ارتفاع دودکش از کلاهک و ارتفاع خود کلاهک دودکش از جمله موارد ایمنی است که باید هنگام نصب پکیج در نظر بگیرید.
 • براکت یا همان شابلون دستگاه را روی دیوار نصب کرده و طبق دفترچه راهنما اقدام به قرار دادن سیستم روی دیوار کنید.

علاوه بر تمامی موارد بالا، هنگام نصب این دستگاه، باید از میزان سختی آب منطقه، میزان استحکام محل نصب، عدم مرطوب بودن آن و صحت عملکرد دودکش مطمئن شوید.

مزایای مرکز تعمیرات پکیج در شرق تهران

وقتی کار تعمیر پکیج در شرق تهران را به نمایندگی این دستگاه می سپارید، همزمان از مزایای متعددی بهره‌مند می‌شوید. یکی از این مزایا، استفاده از تعرفه استاندارد و تعیین شده از سوی اتحادیه خواهد بود. هنگام مراجعه به تعمیرگاه‌های مختلف برای تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان در شرق تهران یا هر سیستم حرارتی و برند دیگر، با قیمت‌های متفاوتی روبرو می‌شوید.

به عبارتی بسیاری از مجموعه‌ها هستند که هر جوری که دوست‌ دارند خدمات خود را قیمت‌گذاری می‌کنند. اما انجام تعمیر در یک نمایندگی مثل سامیار سرویس، می‌تواند اطمینان از تعرفه‌های استاندارد را به دنبال داشته باشد.

از طرف دیگر هر نمایندگی، مجری تعمیرات دستگاه‌های مختص به خود است و این به دلیل مهارت، تبحر و شناختی است که نسبت به پکیج مورد نظر دارد. پس خیالتان از بابت تعمیر حرفه‌ای هم راحت خواهد شد. علاوه بر این مزایا، برخی از نمایندگی‌های گارانتی و ضمانت‌های متعددی در زمینه تعمیر یا تعویض قطعات به مشتریان ارائه می‌دهند که از این نظر هم می‌توان خیال مشتری را از تعمیر حرفه‌ای و بی عیب و نقص راحت کرد.

مرکز تعمیر پکیج تهران

دلایلی که باعث می شوند شما نیاز به تماس با نمایندگی تعمیر پکیج در شرق تهران داشته باشید..!!

گفتیم که برخی از اوقات خودتان با یک چک و بررسی جزئی می‌توانید مشکل پکیج خود را رفع کنید. اما در اغلب اوقات نیاز به تماس با تکنسین مجرب احساس می شود. در صورتی که با هر یک از نشانه‌های زیر از سوی سیستم حرارتی خود مواجه بودید، حتما با کارشناسان سامیار سرویس تماس بگیرید.

 • خاموش شدنی ناگهانی و خصوصا انفجاری پکیج
 • نشت آب از اتصالات داخلی یا خارجی
 • گرم نشدن آب با وجود کارکرد دستگاه
 • بروز سر و صدا از سیستم گرمایشی
 • روشن نشدن دستگاه یا عملکرد ضعیف
 • گرما و داغی فراتر از حد انتظار
 • ارور مداوم و برطرف نشدن آن طی یک بازه زمانی مشخص

تعرفه قیمت تعمیر پکیج در شرق تهران

هزینه تعمیرات دستگاه به عوامل متعددی بستگی دارد. برای مثال شاید پکیج شما تنها به یک پاکسازی دودکش، هواگیری یا رسوب زدایی احتیاج داشته باشد. این در حالی است که در موارد دیگر ممکن است یک یا چند قطعه پکیج دچار نقص عمیقی شده باشند که به تعویض نیاز داشته باشند. مطمئنا در این دو حالت هزینه تعمیر و سرویس یکسان نخواهد بود.

در اصل هزینه تعمیر به عوامل متعددی از جمله قیمت قطعات، سختی کار، مدل و برند پکیج بستگی خواهد داشت. برای مثال شکل تعمیر آبگرمکن بوتان یا تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران یکی نخواهد بود. چون هر کدام سیستم و قطعات مختص به خود را خواهند داشت. از طرفی جای هیچگونه نگرانی نیست. چون هر ساله تعرفه های ثابتی از سوی اتحادیه تعمیرکاران پکیج اعلام می شود که مانع سودجویی برخی تعمیرکاران خواهد شد. برای اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی معرفی شده در انتهای صفحه یا خود سایت، با کارشناسان و مشاوران سامیار سرویس تماس بگیرید.

مرکز تعمیر پکیج

مناطق تحت پوشش تعمیر پکیج در شرق تهران

اهل کدام قسمت از پایتخت هستید؟ شمال، جنوب، شرق یا غرب؟ در هر کجای تهران که باشید، خصوصا اگر در یکی از محله های حکیمیه، شهرک والفجر، مجید آباد، نارمک، تهرانپارس یا کاج سکونت دارید، می‌توانید از خدمات حرفه‌ای سامیار سرویس، در کم‌تر از چند ساعت بهره‌مند شوید.

تیم سامیار سرویس، مجری تعمیرات پکیج دیواری در شرق تهران و سایر نقاط پایتخت است. البته چندان مهم نیست که پکیج شما چه مدل و برندی است و چرا دچار مشکل شده؛ زیرا تعمیرکاران با سابقه ما همه جا هستند و آماده ارائه انواع خدمات تعمیر، تعویض قطعات، سرویس و نصب سیستم‌های گرمایشی مختلف خواهند بود.

سامیار سرویس نمایندگی تعمیر پکیج در شرق تهران

ما به دلایل متعددی سامیار سرویس را برای تعمیر پکیج در شرق تهران پیشنهاد می‌کنیم. بیش از دو دهه تجربه، ضمانت و گارانتی تعمیرات، استفاده از تکنسین مجرب، آموزش دیده و حرفه‌ای، استفاده از تجهیزات به روز، سرعت بالا در انجام تعمیرات حتی در 24 ساعت، قیمت مقرن به صرفه به دلیل پیروی از تعرفه اتحادیه، از جمله دلایل محکمی هستند که منجر به انتخاب تیم سامیار سرویس برای نصب، سرویس و تعمیر انواع پکیج و سیستم گرمایشی می شوند. در نهایت انتخاب با شما خواهد بود. با ما از طریق تلفن های 02177185663 و  02177272942 در تماس باشید.

مشاوره

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “نمایندگی تخصصی تعمیر پکیج در شرق تهران

 1. فرهاد گفت:

  نمایندگیتون کدوم قسمت از شرق تهران است؟

 2. احسان گفت:

  چرا پمپ پکیج کار نمی کند ، آیا شما تعمیر کاری دارید که بتواند در خانه این مشکل را حل کند ؟

 3. شادمهر گفت:

  سلام ، یه سوال ، پکیج مما زمانی که مشعل ان روشن میشود به شکل انفجاری روشن میشود ، مشکلش چی میتونه باشه ؟ خطرناک نیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *