مطالب

تعمیر برد پکیج باکسی

تعمیر برد پکیج دیواری باکسی

برد یکی از حساس ترین قطعات پکیج است که بیش از سایر قطعات مستعد خرابی است. برد پکیج باکسی مانند یک هسته مرکزی کلیه دستورات را به اجزای وابسته خود ارسال می کند. در صورتی که هر کدام از این اجزا دچار آسیب شود، عملکرد پکیج باکسی با اختلال مواجه می شود. در چنین شرایطی باید برای تعمیر برد پکیج دیواری باکسی با یک تعمیرکار پکیج بوتان تماس بگیرید. تعمیر برد پکیج یکی دیگر از خدمات مرکز تعمیرات پکیج سامیار سرویس است که با بهره‌گیری از تعمیرکاران حرفه ای و با کیفیت بالا انجام می شود.

تعمیرات پکیج-باکسی

banner moshavere samyar

 

علت خرابی برد پکیج باکسی

اصلی ترین علت های خرابی در برد پکیج باکسی شامل موارد زیر می شود:
• قدیمی بودن پکیج
• منقضی شدن و اتمام عمر بر،
• جمع شدن گرد و خاک روی برد،
• سوختگی در اثر تماس با آب
• نوسانات برق

برد پکیج باکسی قابل تعمیر هستند؟

بیشتر بردها تعمیر شدنی هستند مگر اینکه که ایراد دستگاه به طور خاص و اساسی باشد که در این صورت ابتدا باید برد یا عیب دستگاه توسط تعمیرکاران ماهر بررسی شود تا بتوان بر اساس نوع خرابی گفت که برد قابل تعمیر است یا نیاز به تعویض کامل برد وجود دارد. البته تعمیر یا تعویض قطعات و برد به انتخاب مشتری انجام می شود.

نشانه های خرابی برد پکیج باکسی

قیمت تعمیر برد پکیج باکسی

نشانه های خرابی در برد پکیج باکسی می تواند کاملا متفاوت باشد و بسته به دلیل مختلفی به وجود بیاید. از آن جایی که برد پکیج باکسی هماهند یک هسته مرکزی کار هماهنگ کردن قطعات را برعهده دارد، ممکن است ایراد در یک قطعه یا کارکرد پکیج باکسی باعث ایراد در برد پکیج باکسی شود. علائمی مانند هر گونه اختلال در کارکرد پکیج و نمایش ارورها در صورتی که با تعمیرات اولیه برطرف نشود، می تواند مربوط به خرابی برد باشد.
اگر پکیج باکسی روشن نمی شود یا به یکباره خاموش می شودیا فن دستگاه حتی در صورت آماده باش سیستم، هم چنان کار می کند. این ها نشانه خرابی برد پکیج باکسی هستند.

banner moshavere samyar

 

مراحل تعمیر برد پکیج باکسی

کارشناسان سامیار سرویس به نقشه برد پکیج باکسی و ساختار آن آگاهی دارند و به سهولت و درستی می تواند دستگاه شما را تعمیر کنند. مراحل تعمیر یا تعویض برد پکیج باکسی در سامیار سرویس شامل موارد زیر می شود:
• پارامتر 1.7 را روی 5 تنظیم و بعد گاز را تنظیم کنید
• تک تک کابل ها از روی صفحه برد کنترل جدا می سازند.
• پیچ های نگه دارنده برد پکیج را باز می کنند.
• صفحه برد را در می آورند.
• برد جدید در محل برد قبلی جاسازی می کنند.
• کابل های سیستم را مجدد متصل می نمایند.

 

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

تعمیر برد پکیج باکسی چقدر زمان می برد؟

مدت زمان تعمیر برد پکیج دیواری باکسی به مشکل پکیج تان بستگی دارد. همکاران ما تماس تلاش خود را می کنند تا پکیج باکسی شما را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهد. اگر مشکل از برد باشد، تعویض برد به صرفه تر از تعمیر آن می باشد.

اهمیت تعمیر تخصصی برد پکیج باکسی

تعمیرکار پکیج ناوارد علت خرابی هر قطعه از پکیج باکسی یا هر اختلالی را به برد آن نسبت می دهند. با این کار نه تنها مشکل اساسی پکیج حل نمی شود، بلکه کاربران آن را متحمل هزینه های گزاف تعمیرات می کند. در حالی که ممکن است علائم خرابی برد پکیج به قطعات دیگر مربوط باشد. کارشناسان حرفه ای در مرکز تعمیرات پکیج هر ایراد پکیج باکسی را مربوط به برد آن نمی دانند و با بررسی و چک کردن کلیه قطعات پکیج و بعد از عیب یابی نهایی، اگر برد به تعویض یا تعمیر نیاز داشت، اقدامات لازم را انجام می دهند.
فراموش نکنید که تعمیر قطعاتی هم چون برد از پیچیدگی و حساسیت بالایی برخوردار می باشد. بنابراین اگر تبحری در زمینه تعمیرات پکیج ندارید، بهتر است که از یک متخصص تعمیرات متعلق به مرکز معتبر تعمیرات پکیج کمک بگیرید.

مرکز تعمیرات سامیار سرویس

تعمیر برد پکیج باکسی

سامیار سرویس با بهره‌گیری از تعمیرکاران حرفه ای به صورت 24 ساعته پاسخگوی نیاز شما هستند و در صورت تماس در کوتاهترین زمان ممکن به محل مورد نظرتان اعزام می شوند.
ما در مرکز تعمیر پکیج در شرق تهران سامیار سرویس مفتخریم اعلام کنیم که با فعالیت در عرصه فروش تعمیر برد پکیج باکسی توانسته ایم گامی در جهت رضایت شما مشتریان برداریم. بنابراین در هر کجای تهران باشید در صورت مشاهده ایراد یا برای درخواست سرویس پکیج دیواری تان می توانید با یک تماس ما را از مشکل پکیج باکسی خود باخبر کنید.

قیمت تعمیر برد پکیج باکسی چقدر است؟

کلیه خدمات ما خصوصا قیمت تعمیر پکیج دیواری باکسی کاملا بر اساس مصوب اتحادیه پکیج محاسبه می شود و لازم نیست که هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت کنید. همکاران ما در سامیار سرویس می توانند در صورت خرابی برد و تعمیر برد اقدامات را انجام بدهند و با توجه به شرایط اقتصادی بهترین راه حل را با صرف هزینه کمتر برای شما به اجرا در بیاورند. همچنین هزینه سرویس پکیج در سامیار به صورت مصوب است از لحاظ قیمت بسیار مناسب است.

banner moshavere samyar

 

سوالات متداول در خصوص تعمیرات برد باکسی

تعمیر برد پکیج باکسی چقدر زمان می برد؟

مدت زمان تعمیر برد پکیج دیواری باکسی به مشکل پکیج تان بستگی دارد.

چگونه می توان برای تعمیر برد پکیج باکسی در سامیار سرویس اقدام کرد؟

شما می ‌توانید به صورت آنلاین درخواست یا مشکل برد پکیج باکسی را در سایت ما ثبت کنید. هم چنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

تعمیر برد پکیج باکسی در سامیار سرویس چگونه است؟

بعد از عیب یابی برد پکیج ال جی و تشخیص خرابی آن قطعه معیوب، تعمیر و در صورت عدم تعمیر، تعویض می شود.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *