این روزها پکیج‌ها جایگرین خوبی برای موتور خانه‌ها و آبگرمکن‌ها محسوب می‌شوند که هر دوکار، گرمایش محیط و گرم کردن آب مصرفی را به طور همزمان انجام می‌دهند. این دستگاه های گرمایشی در مدل‌ها و برندهای گوناگون طراحی و تولید می‌شوند که پکیج مگاترم یکی از برندهای شناخته شده است که به دلیل کیفیت بالا و خدمات پس از فروش طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

این سیستم گرمایشی مانند هر وسیله مصرفی ممکن است در اثر استفاده مداوم و به مرور زمان دچار نقص شود و عملکرد آن دچار مشکل شود و احتیاج به تعمیر داشته باشد. در مواجه شدن با این موقعیت بهترین راه حل راهنمایی گرفتن از نمایندگی مجاز پکیچ مگاترم است. چون در این زمان نمایندگی اقدام به اعزام تعمیرکار پکیج مگاترم می‌نماید تا به تعمیر پکیج مگاترم بپردازد.

تعمیرات پکیج-گاترم

نصب پکیج مگاترم

نصب صحیح پکیج‌ها باعث کارکرد بهتر سیستم شما شده و عمر پکیج شما را افزایش می‌دهد. برای نصب پکیج ابتدا محل نصب را مشخص می‌کنند و تعمیرکار با نصب درست و اصولی پکیج را به صورت دقیق انجام می‌دهد. در هنگام نصب پکیج بهتر است هواگیری رادیاتورهای توسط متخصص انجام شود تا پکیج درست کار کند.

زمان-سرویس-پکیج-مگاترم-Megaterm

زمان سرویس پکیج مگاترم Megaterm

امروزه افرادی وجود دارند که سرویس و نگهداری از دستگاه های گرمایشی مانند پکیج را کار بیهوده و هزینه آن را اضافی می‌دانند، اما لازم است بدانید که نه تنها کار بیهوده ای نیست، بلکه با سرویس به موقع می‌توان از بروز مشکلات و خرابی های احتمالی و همچنین هزینه های بالای تعمیرات پکیج دیواری مگاترم را کاهش داد. بنابراین بهتر است قبل از بروز خسارات جبران ناپذیر از سرویس کار بخواهید که در دوره های شش‌ماهه به سرویس پکیج مگاترم بپردازد. سامیار سرویس کلیه خدمات نصب، تعمیر و سرویس پکیج بوتان، مگاترم ، لامبرت، ایران رادیاتور و دیگر پکیج‌ها را به صورت اصولی انجام میدهد.

چگونگی عیب یابی پکیج مگاترم

یکی از بخش های مهم در تعمیر پکیج دیواری مگاترم، عیب یابی است که تعمیرکار قبل از شروع فرایند تعمیرات پکیج مگاترم، با استفاده از ابزار مخصوص و تجربه کافی و مهارت لازمی که دارد شروع به یافتن عیوب و مشکلات دستگاه می‌کند و وقتی علت تعمیر پکیج مگاترم را یافت شروع به برطرف سازی نقص سیستم گرمایشی می‌کند و پکیج شما را به طور اصولی و صحیح تعمیر می‌کند. لازم به ذکر است که زمان درست برای عیب یابی پکیج زمانی است که دستگاه نتواند نیاز شما را برطرف کند و به درستی کار نکند.

مشکلات رایج پکیج مگاترم Megaterm

شناختن عیوب و خرابی های این دستگاه گرمایشی، کمک شایانی در تعمیر و نگهداری پکیج مگاترم می‌کند و خواهید فهمید زمانی که با این مشکل روبه رو شدید علت این خرابی چیست و باید چه مواردی را مورد بررسی قرار دهید یا اینکه از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید. این مشکلات شامل موارد زیر است.

 • پکیج روشن نمی شود. در این گونه موارد باید از وصل بودن پکیج به برق اطمینان داشته باشید؛ اتصال گاز را بررسی کنید؛ خرابی جرقه دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.
 • پکیج نشتی دارد. باید اتصالات لوله‌ها را بررسی کنید.
 • آب گرم می‌شود ولی رادیاتورها سرد هستند. باید دکمه رادیاتورها را بررسی کنید تا باز باشد.
 • از پکیج دود خارج می‌شود. باید مسیر دودکش را بررسی کنید تا مسدود نباشد.

در صورتی که قادر به عیب یابی پکیج دیواری مگاترم خود نبودید. برای تعمیرات پکیج مگاترم باید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

مشکلات-رایج-پکیج-مگاترم-Megaterm

ارورهای پکیج مگاترمMegaterm

دربعضی از اوقات هنگام استفاده از پکیج ممکن است بر روی صفحه نمایشگر کدهایی آشکار می‌شود که نشان دهنده مشکلی در پکیج است اگر شما با نحوه تعمیر پکیج مگاترم و کدهای خطا آشنا باشید برای رفع خرابی پکیج مگاترم می‌توانید بدون نیاز به تعمیرکار بعضی از مشکلات را حل کنید. شما چگونگی تعمیر پکیج مگاترم را با استفاده از کد های خطا می‌توانید برطرف کنید.

کد خطاهای پکیج مگاترم و شرح خطاها

مسلما شناخت خطاهای رایج پکیج مگاترم به شما کمک خواهد کرد تا در صورت بروز هرگونه خطایی بتوانید در اسرع وقت اقدام به رفع آن نمائید.

CO.CS.DH.FY.GS.HS.SY.YL.

 • کد خطا CO: نمایان شدن حالت یخ زدایی- کلید حالت یخ زدگی خاموش است و دمای محیط محل نصب دستگاه پایین است.
 • کد خطا CS: سنسور برگشت مدار گرمایش خراب است- سنسور خراب است یا سنسور خوب نصب نشده است ولی دستگاه کار می‌کند.
 • کد خطا DH: جرقه نمی زند یا شعله ایجاد نمی شود- شیر گاز بسته است – مجرای لوله گاز باریم است یا گرفته شده است.
 • کد خطا FY: فن بعد از چند ثانیه متوقف می‌شود- خروجی دودکش مسدود است– سوئیچ دودکش خراب است- شلنگ سویئچ ایمنی دودکش بیرون آمده است.
 • کد خطا GS: مشعل بدون عبور آب از مبدل حرارتی روشن می‌شود- پمپ کار نمی کند- شیرهای مسیر گرمایش بسته یا مسدود است.
 • کد خطا HS: سنسور برگشتن مدار گرمایش خراب است- سنسور خراب یا خوب نصب نشده است.
 • کد خطا SY: خروج آب گرم مصرفی اشکال دارد- سنسور آب گرم مصرفی خراب است یا خوب نصب نشده است.
 • کد خطا YL: دستگاه کار نمی کند.

هزینه تعمیر پکیج مگاترم به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر پکیج مگاترم براساس نوع مشکل و سطح خرابی پکیج محاسبه می‌شود. با توجه به قطعه مورد نظر جهت تعمیر و همچنین میزان خرابی یا قطعه تعویضی قیمت تعمیر متفاوت است. اگر برای تعمیر پکیج مگاترم با شرکت خدماتی سامیار سرویس تماس گرفته باشید باید اطمینان داشته باشید که قیمت‌ها به صورت منصفانه محاسبه می شود.


هزینه-تعمیر-پکیج-مگاترم

تعمیرکاران شرکت خدماتی سامیار سرویس

 • داشتن تیم مجرب و با تجربه برای تعمیر پکیج دیواری مگاترم
 • مهارت کامل تکنسین‌ها در عیب یابی و رفع خرابی و آموزش تعمیر پکیج مگاترم به مشتری در حد امکان
 • داشتن ضمانت قطعات و خدمات پس از فروش پکیج
 • خدمات رسانی به تمام نقاط تهران
 • به روز بودن تعمیرکاران چون تعمیرکاران هر ساله با فناوری روز و نحوه عملکرد پکیج‌ها آشنایی پیدا می‌کنند.

سخن آخر

اگر شما هم جزء افرادی هستید که از پکیج مگاترم استفاده می‌کنید و پکیج شما به تعمیر نیاز دارد. پیشنهاد ما به شما این است که برای تعمیر پکیج مگاترم با شرکت خدماتی سامیار سرویس تماس بگیرید چون همه تعمیرکاران فیلتر اخلاقی را رد کرده اند و از مراجع ذیصلاح دارای تاییدیه سلامت رفتار می‌باشند و همه تعمیرکاران دارای تجربه حرفه ای و تخصص لازم در تعمیر انواع پکیج را دارند.

 

سوالات متداول در خصوص تعمیر پکیج دیواری مگاترم

۱- برای تعمیر پکیج دیواری مگاترم در تهران باید به کجا مراجعه کنیم؟

برای تعمیر باید با نمایندگی های مجاز تماس بگیرید.

۲- در مورد تعمیر و نگهداری پکیج مگاترم باید از کجا اطلاعات لازم را دریافت کنیم؟

برای این کار از نمایندگی های مجاز و تعمیرکاران می‌توانید کمک و راهنمایی بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)