تعمیر پکیج دیواری لامبرت

اگر شما هم از پکیج لامبرت استفاده می کنید که دچار مشکل شده است، برای رفع خرابی پکیج لامبرت می توانید با نمایندگی تعمیر پکیج لامبرت تماس بگیرید و مشکل را با آن ها در میان بگدارید، و از آن ها بخواهید که تعمیرکار پکیج لامبرت را اعزام کنند.

پکیج لامبرت ساخت کشور ایتالیا است که زیر نظر بهترین و مجرب ترین طراحان، ساخته شده است. این پکیج تمام پارامترهای استاندارد اروپایی را دارد. پکیج لامبرت در دو مدل در بازار عرضه شده است که محبوبیت زیادی در بین مصرف کنندگان خود پیدا کرده است.

اگر دستگاه شما دچار نقصی شد که نتوانستید برطرف کنید بهتر است که قبل از هر کاری با نمایندگی تعمیرات پکیج لامبرت مشکل را در جریان بگذارید و از آن ها بخواهید که شما را در برطرف شدن مشکل یاری کنند. در نمایندگی پکیج چون تعمیرکار با نحوه تعمیر پکیج لامبرت آشنایی کاملی دارد، می تواند در اسرع وقت مشکل شما را حل کند.

نمایندگی پکیج-لامبرت

نصب پکیج لامبرت

قبل از اینکه به عیب یابی پکیج lambert بپردازیم، اولویت اول جهت درست کار کردن دستگاه، نصب اصولی و استاندادر آن است. تکنسین های ما در مجموعه سامیار سرویس تمامی خدمات نصب و راه اندازی پکیج لامبرت را به مشتریان خود ارائه می دهد. شما می توانید از طریق شماره های درج شده از خدمات این مجموعه بهره‌مند شوید 

سرویس پکیج لامبرت

 اگر شما از نمایندگی پکیج دیواری لامبرت تقاضای کمک کردید تعمیرکار قبل از هر کاری سعی می کند که عیب پکیج را پیدا کند. سپس  مشتری را با نحوه تعمیر و نگهداری پکیج لامبرت آشنا می کند و اقدام به تعمیر آن می کند. برای اینکه پکیج شما درست کار کند بهتر است که هر 6  ماه یک بار توسط سرویس کار به سرویس پکیج لامبرت بپردازید تا کمتر احتیاج به تعمیر پکیج لامبرت داشته باشید.

 

چگونگی تعمیر پکیج لامبرت

پکیج لامبرت معمولا توسط یک تعمیرکار حرفه ای که از طریق نمایندگی تعمیر پکیج لامبرت مورد تایید می باشد، تعمیر می شود. تعمیرکار قبل از هر اقدامی اولین کاری که می کند این است که عیب پکیج را پیدا می کند و پس از اینکه علت تعمیر پکیج لامبرت را پیدا کرد اقدام به رفع خرابی می کند و دستگاه را درست می کند چون تعمیرکار با چگونگی تعمیر پکیج لامبرت آشنایی کاملی دارد.

 

مشکلات رایج پکیج دیواری لامبرت

مشکلات-رایج-پکیج-دیواری-لامبرت

هر وسیله مصرفی با گذشت زمان ممکن است دچار نقص و خرابی شود که پکیج نیز از این قضیه مستثنی نیست. در اینجا قصد داریم شما را با رایج ترین مشکلات پکیج لامبرت آشنا کنیم.

 • پکیج آب را گرم نمی کند.
 • رادیاتورها سرد هستند.
 • پکیج دچار نشتی شده است.
 • پکیج دچار افت فشار می شود.
 • پکیج خود به خود خاموش می شود.
 • شمعک پکیج روشن نمی شود.

اگر با همچین مشکلاتی نظیر این موارد روبه رو شدید و یا در راه اندازی پکیج خود دچار مشکل شده اید، می توانید با نمایندگی تعمیر پکیج دیواری لامبرت تماس بگیرید. همچنین زمانی که پکیج با این مشکلات رو به رو بشود، تعمیرکار ضمن آموزش تعمیر پکیج لامبرت در این گونه موارد شما را با چگونگی تعمیر پکیج لامبرت آشنا می کند و از شما می خواهد که در زمان هایی که این گونه مشکلات پیش می آید چه کار کنید که پکیج آسیب کمتری ببیند.

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

ارورهای پکیج لامبرت

اگر پکیج شما با مرور زمان دچار نقص و خرابی می شود در صورتی که شما با ارورها و خدمات تعمیر پکیج لامبرت آشنا باشید می توانید از پکیج بهتر و بیشتر استفاده کنید ما در اینجا قصد داریم شما را با ارورها و خطاها و تعمیر پکیج لامبرت بیشتر آشنا کنیم.

کد خطا و شرح خطای پکیج لامبرت

E01.E02.E03.E04.E05.E06.E07.E08.E09

کد خطا E01 مدل لامبرت: عدم تشکیل یا تشخیص شعله

کد خطا E02 مدل لامبرت: اشکال در سیستم تخلیه دود

E03 مدل لامبرت: اشکال درNTC شوفاژ

E04 مدل لامبرت: اشکال درNTC مصرفی

کد خطا E05 مدل لامبرت: عدم عملکرد صحیح مدولاتور شیرگاز

کد خطا E06 مدل لامبرت: دمای آب مدار بیش از 90درجه سانتیگراد افزایش یافته

کد خطا E07 مدل لامبرت: عدم گردش آب در مدار گرمایشی

کد خطا E08 مدل لامبرت: افت فشار آب مدار گرمایشی

کد خطا E09 مدل لامبرت: فعال شدن کلید حرارتی

قیمت تعمیر پکیج لامبرت

هزینه تعمیر پکیج لامبرت به میزان کار و قطعاتی که در تعمیر پکیج مورد استفاده قرار می گیرد بستگی دارد. همچنین هزینه تعمیرات پکیج دیواری لامبرت در تهران در مقایسه با شهرستان ها کمی بالاتر است .

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری لامبرت (سامیار سرویس)

برای تعمیرات پکیج دیواری لامبرت اگر از نمایندگی مجاز لامبرت استفاده کنید می توانید ضمن اطمینان در تعمیرات پکیج لامبرت از این مزایا هم بهره‌مند شوید.

 • به کار گرفتن تیم مجرب و باتجربه
 • داشتن مهارت کامل تکنسین های در عیب یابی پکیج دیواری لامبرت و رفع خرابی آن
 • استفاده از قطعات اورجینال و استاندارد در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • ضمانت یک ساله قطعات تعویضی
 • خدمات رسانی کامل به تمام نقاط تهران و اغلب شهرستان ها
 • خدمات رسانی در اسرع وقت
 • در دسترس بودن تعمیرکار در طول ایام هفته

سخن پایانی

وقتی پکیج لامبرت شما دچار نقص فنی شده باشد، پیشنهاد می کنیم قبل از هر کاری برای تعمیر پکیج لامبرت با شرکت خدماتی سامیار سرویس تماس بگیرید و ازآن ها کمک و راهنمایی بخواهید این شرکت دارای تیم مجرب و باتجربه ای  است که در کار خود خبره هستند و دارای تعهد شغلی بالا می باشند و در زمینه تعمیر و سرویس پکیج بوتان، ایران رادیاتور، لامبرت ، دیگر پکیج ها فعالیت تخصصی به مشتریان خود عرضه می کند. آن ها تمام تلاش خود را می کنند که کار مشتری را به نفع احسنت انجام بدهند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد.

سوالات رایج در خصوص تعمیرات پکیج دیواری لامبرت

برای تعمیر پکیج لامبرت چگونه می توانیم اقدام کنیم؟

می توانیم با نمایندگی تعمیر پکیج لامبرت تماس بگیریم و از آن ها در این مورد کمک و راهنمایی بخواهیم.

آیا نمایندگی تعمیر پکیج لامبرت به همه جای تهران خدمات رسانی می کند؟

بله

چگونه می توانیم در هزینه تعمیر پکیج لامبرت صرفه جویی کنیم؟

برای صرفه جویی در هزینه تعمیر باید برای سرویس پکیج لامبرت در دوره های تعیین شده دقت کنیم و از سرویس کار بخواهیم که در دوره های شش ماهه برای سرویس پکیج مراجعه کنند.

5/5 - (1 امتیاز)