تعمیر پکیج دیواری والترو

پکیج والترو پکیجی است که به دلایل مختلف مانند دارا بودن استاندارد کیفی بین المللی و استاندارد CE اروپا خیلی مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. این پکیج ساخته کشور ایتالیا است که توسط کمپانی والترو تولید می شود. پکیج والترو در بازار اغلب کشورهای اروپایی و ترکیه و چین و ایران عرضه می شود.

 اگر شما هم از جمله افرادی هستید که از پکیج والترو استفاده می کنید و پکیج شما به هر دلیلی درست کار نمی کند برای تعمیر پکیج والترو می توانید با شرکت خدماتی سامیار سرویس تماس بگیرید. این شرکت با اعزام به موقع تعمیرکار پکیج والترو مشکل شما را حل می کند.

پکیج دیواری والترو

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری والترو در تهران

اگر روزی پکیج والترو شما با مشکل مواجه شد می توانید با نمایندگی آن تماس بگیرید و از آن ها بخواهید که نحوه تعمیر پکیج والترو را توضیح بدهند و در مورد شما را راهنمایی کنند.

معمولا در این گونه موارد نمایندگی برای سرویس پکیج والترو تعمیرکار ماهری را برای کمک شما می فرستد و تعمیرکار با عیب یابی پکیج دیواری والترو اقدام به رفع خرابی می کند.

به دلیل وجود مدل های مختلف پکیج والترو در بازار، تعمیرات پکیج دیواری والترو حتما باید توسط یک متخصصی انجام شود که به دستگاه و تعمیر پکیج آشنایی کاملی دارد و در صورت ناآشنا بودن ممکن است باعث صدمه زدن به پکیج شود.

سرویس پکیج والترو

تعمیر-و-نگهداری-پکیج-والترو

پکیج والترو هم مانند تمام وسایل خانگی برای اینکه خراب نشود و عمر طولانی داشته باشد احتیاج به مراقبت و نگهداری دارد پس وقتی می خواهید پکیج را نصب کنید از تعمیرکار بخواهید که به شما راه اندازی پکیج و روش نگهداری اصولی از دستگاه را آموزش بدهد.

شما در مواقع ضروری که پکیج دچار خطا می شود اگر با کارکرد و ارورهای پکیج والترو آشنا باشید می توانید اقدام به رفع خرابی دستگاه بکنید ولی اگر مشکل طوری بود که از دست شما کاری ساخته نبود با نمایندگی تعمیر پکیج والترو تماس بگیرید. چون آنها با کد خطاهای همه مدل ها آشنا هستند

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

نصب پکیج والترو 

برای آنکه دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد، بهتر است نصب پکیج دیواری والترو  به دست متخصص انجام شود زیرا اگر پکیج به درستی نصب نشود، دچار آسیب های جبران ناپذیری می شود و باید هزینه اضافی برای تعمیر آن پرداخت نمایید.

نصاب پکیج والترو مطابق با استاندارد های برند و به صورت اصولی اینکار و انجام می دهد. متخصصین ما در سامیار سرویس به صورت کامل در زمینه نصب پکیج والترو مهارت دارند و می توانند شما را در این راستا یاری کنند. 

 

 

مشکلات رایج پکیج والترو

مشکلات-رایج-پکیج-والترو

اگر پکیج توسط متخصص نصب نشده باشد و سرویس آن در زمان های مقرر انجام نشده باشد ممکن است که دستگاه با مشکلاتی مانند موارد زیر روبرو شود.

 • پکیج نشتی داشته باشد که ممکن است به این دلایل باشد: فشار بیش از حد پکیج، لوله ها یا مخازن خورده شده اند، وجود قطعه معیوب، نشتی از درزگیرها باشد.
 • آب گرم وجود دارد ولی رادیاتورها گرم نمی شوند.
 • فشار کم پکیج
 • انجماد لوله میعانات گازی

که در صورت مواجه شدن با این مشکلات بهتر است که با تعمیرکاران پکیج والترو در تهران تماس بگیرید و از آن ها بخواهید که در تعمیرات به شما کمک کنند.

عیب یابی پکیج valtro

برای تعمیرات پکیج دیواری والترو قبل از هر کاری باید تعمیرکار اقدام به عیب یابی بکند پس از اینکه علت تعمیر پکیج دیواری والترو مشخص شد باید به رفع خرابی پکیج والترو بپردازد. عیب دستگاه با ارورهای پکیج والترو مشخص می شود و در این موارد تعمیرکار چون با چگونگی تعمیر پکیج والترو آشنا است و کد خطاها را می‌داند و به روش تعمیر و نگهداری پکیج والتروکاملا مسلط است؛ اقدام به تعمیر پکیج دیواری والترو می کند.

 • کد خطامدل:  G8

E1.E2.E3.E4.E5.E6.E7.E8

 • کد خطا مدل R9

E1.E2.E3.E4.E5.E6.E7.h1

 • کد خطا مدل X5

E1.E2.E3.E4.E6.E7.E9

 

بهترین تعمیرکار پکیج دیواری والترو تهران

اگر شما از پکیج دیواری والترو استفاده می کنید و دستگاه شما احتیاج به تعمیر دارد، برای رفع خرابی پکیج می توانید از شرکت خدماتی سامیار سرویس راهنمایی و کمک بگیرید. این شرکت دارای نمایندگی تعمیر پکیج بوتان، ایران رادیاتور، والترو و دیگر پکیج ها است و دارای متخصصین کاربلد است که در کار خود خبره و با تجربه هستند و شما می توانید با خیال راحت پکیج خود را برای تعمیر به این شرکت بسپارید و مطمئن شوید که در کمترین زمان و با کیفیت عالی تعمیر می شود.

 

قیمت تعمیر پکیج والترو

هزینه تعمیر پکیج والترو با توجه به میزان و نوع خرابی و مدل دستگاه متفاوت است. به عنوان مثال قیمت تعمیر و تعویض مبدل در پکیج تک مبدل بیشتر از مدل دو مبدل است. در بعضی موارد دستگاه دچار مشکلات جزئی می شود که در این گونه موارد قیمت تعمیر پایین است. اگر شما آموزش تعمیر پکیج والترو را بدانید و ارورهای دستگاه را مطالعه کرده باشید در صورت مواجه شدن با هریک از آنها می توانید از اطلاعات خود استفاده کنید.

مزایای استفاده از تعمیرکاران مجاز پکیج والترو (سامیار سرویس)

 • حضور به موقع تعمیرکار ماهر در مواقع ضروری
 • داشتن تیم مجرب وباتجربه وکاردان
 • خدمات رسانی کامل به تمام نقاط تهران وبیشتر شهرستان ها
 • خدمت رسانی در اسرع وقت
 • در دسترس بودن در طول ایام هفته
 • داشتن ضمانت اغلب قطعات

سوالات متداول در مورد تعمیر پکیج والتروVALTRO

برای تعمیرات پکیج دیواری والترو در تهران باید به کجا مراجعه کنیم؟

برای تعمیر معمولا به مراجعه حضوری نیازی نیست با استفاده از دفترچه راهنمای تعمیر پکیج والترو می توانید با مرکز خدماتی سامیار سرویس تماس گرفته و منتظر تعمیرکار باشید چون در اسرع وقت تعمیرکار برای تعمیر مراجعه می کند.

برای اینکه پکیج دچار خرابی نشود بهترین راه حل چیست؟

برای اینکه پکیج کمتر احتیاج به تعمیر داشته باشد بهترین راه حل این است که دستگاه در زمان های مشخص به وسیله یک تعمیر کار سرویس شود تا کمتر دچار مشکل شود.

قیمت تعمیر پکیج والترو به چه چیزی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر پکیج به میزان خرابی دستگاه و مدل دستگاه بستگی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)