تعمیر برد پکیج

برد پکیج دیواری مانند یک هسته مرکزی برای پکیج کار می کند و تمام عمکلرد قطعات را تحت کنترل خود دارد. شایع ترین مشکلات مربوط به پکیج های دیواری بروز اختلال در برد آن هاست. از آن جایی که برد پکیج اصلی ترین کار را در دستگاه انجام می دهد، باید برای رفع ایراد و تعمیر برد پکیج اقدامات لازم را انجام دهید.

سامیار سرویس این افتخار را دارد که خدمات تعمیر تخصصی برد پکیج در محل را با بهترین کیفیت در اقصی نقاط تهران انجام می دهد.

برد پکیج چیست ؟

برد پکی در واقع قسمت فرماندهی و مغز پکیج است که تمامی دستورها برای دیگر قطعه های پکیج را فرمان و صادر می ‌کند. سامیار سرویس این افتخار را دارد که خدمات تعمیر برد پکیج در تهران را با بهترین کیفیت انجام می دهد

مشاوره

مشکلات و خرابی های رایج پکیج دیواری

خرابی برد پکیج موضوعی است که تاثیر به سزایی در کیفیت و عملکرد پکجی خواهد داشت. در بین خرابی های پکیج دیواری مواردی به صورت رایج تکرار می شود. برد پکیج قطعه حساسی است که علت های زیادی می توانند به آن آسیب وارد کنند. اصلی ترین علت های خرابی برد پکیج  شامل موارد زیر می شود

 • اتمام عمر و منقضی شدن زمان کارکرد برد
 • قدیمی بودن پکیج
 • جمع شدن گرد و خاک روی برد
 • نوسانات برق
 • سوختگی در اثر برخورد آب بر روی سطح پکیج

برد پکیج شامل چه قطعاتی میباشد؟

برد پکیج شامل قطعات متفاوتی از جمله :

 • فیوز
 • رله فن
 • آی سی
 • ترانس تغذیه
 • آی سی رگولاتور

 می باشد که هر کدام از آن ها د رکنار یکدیگر قطعه اصلی برد پکیج را تشکیل می دهند

 

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

مزایای تعمیر برد پکیج

در ابتدا هنگامی که برد پکیج به مشکل جدی برخورد میکند بهتر است که به دنبال عیب یابی آن باشید. از آن جایی که برد پکیج قطعه حساسی است توصیه می شود برای تشخیص عیب آن از یک تکنسین ماهر کمک بگیرید.از مزیت های تعمیر برد پکیج نسبت به تعویض یا خرید آن به صرفه تر بودن هزینه ها و استفاده طولانی مدت از آن قطعه است.

علائم خرابی و تعمیر برد پکیج

برای تشخیص و عیب یابی جهت تعمیر برد پکیج معمولا پکیج دیواری با علائمی همراه است این علائم شامل :

• گرم نشدن رادیاتورها
• روشن نشدن پکیج
• عدم کارکرد خازن
• کار نکردن پمپ
• وجود کد خطا در برد پکیج

است. بهتر است در هنگامی که متوجه هر کدام از این علائم شدید با تکنسین و متخصصین این کار برای رفع عیب تماس حاصل نمایید.

تعمیر اصولی برد پکیج دیواری

تعمیر-اصولی-برد-پکیج-دیواری

ممکن است دستگاه پکیج با گذشت زمان با اختلالاتی مواجه بشود و کارکرد اولیه خود را از دست بدهد. اگر این مشکلات کوچک باشد و برای رفع آن ها اقداماتی صورت نگیرد، باعث می شود که به تمام دستگاه آسیب وارد کند که یکی از این قطعات برد دستگاه است. آسیب به برد شما را متحمل هزینه های هنگفت می کند.

از آن جایی که نحوه تعمیر برد پکیج یک کار کاملا حرفه ای است، برای تعمیر این قطعه باید به نمایندگی تعمیر برد پکیج مراجعه کرد.

در برخی از موارد ممکن است برد پکیج نیاز به تعویض داشته باشد. اما گاهی می تواند تنها یک ایراد در اتصالات برد علت اختلال در دستگاه باشد که با تعمیر آن به راحتی برطرف می شود. همکاران ما در سامیار سرویس می توانند در خصوص خرابی برد و تعمیر برد راهنمایی های لازم را انجام بدهند و بهترین راه حل را با صرف هزینه کمتر برای شما به اجرا در بیاورند

مراحل تعمیر برد پکیج و رفع خرابی برد

کارشناسان سامیار سرویس بعد از بررسی دستگاه و پیدا کردن ایراد برد پکیج، به عیب در صورتی که برد قابل تعمیر نبود آن را به صورت کامل تعویض می کنند. تعمیر برد پکیج دیواری شامل مراحل زیر می شود:

 • عیب ‌یابی برد و تشخیص درست خرابی آن
 • تعویض قطعه معیوب در صورت عدم تعمیر آن
 • تعمیر قطعه یا تعویض قطعه برد

تعمیر برد برندهای مختلف

 

برد برندهای مختلف

برندهای مختلف داخلی و خارجی اقدام به تولید انواع مختلف پکیج ‌ها کرده اند که برد های مانند بوتان، ایران رادیاتور، گلدیران، تاچی، ایساتیس، فرولی و غیره از برندهایی هستند که توسط شرکت ‌های مختلف تولید می شوند.

سامیار سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات برد پکیج خدماتی مانند تعمیر برد پکیج بوتان، تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور تعمیر برد پکیج گلدیران تعمیر برد پکیج تاچی تعمیر برد پکیج ایساتیس، را در رزومه فعالیت خود دارد.

همچنین تمامی خدمات مربوط به تعمیر پکیج بوتان و ایران رادیاتور و دیگر پکیج ها را با قیمت بسیار مناسب انجام می دهد.

متخصص تعمیر برد پکیج دیواری

چون ساختار بردها حساس است و در ساخت آن ها از تکنولوژی پیشرفته است استفاده شده است هر شخصی نمی تواند کار تعمیر برد پکیج را به شکل حرفه ای انجام بدهد. تعمیرکار برد پکیج شخصی است که متخصص تعمیر برد پکیج دیواری بوده و اطلاعات کافی در این زمینه را کسب کرده است.

تعمیرکار برد پکیج در سامیار سرویس دوره های لازم در خصوص برد پکیج را گذرانده است با تمامی برندهای پکیج در بازار آشنایی دارد و اطلاعات لازم برای نحوه تعمیرات اصولی برد پکیج برخوردار است. در کنار این ها این افراد کاملا متعهد مسئولیت پذیر و مشتری مدار هستند. در صورت مشاهده خرابی برد و مشاهده ارورهای مربوط به صفحه نمایشگر فقط کافی است با شماره های ما تماس بگیرید.

خرابی رله های برد پکیج دیواری

با خراب شدن برد تمامی قطعاتی که از برد دستور می گرفتند، هم دچار ایراد می شوند و اختلال در عملکردشان به وجود می آید بیشترین قطعه ای که ممکن است در برد پکیج دیواری دچار خرابی یا آسیب شود، رله ها هستند. کار اصلی بردها قطع و وصل کردن برق به اجزای دیگر برق است.

تعمیر رله های برد پکیج دیواری

ایراد رله ها را می توان با استفاده از اهم متر پیدا کرد. اگر عیب مربوط به رله پکیج بود، برای جلوگیری از خرابی برد، باید تمام رله ها را تعویض کنید چون هر رله خراب می تواند به رله های دیگر هم آسیب وارد می کند.

توجه داشته باشید که بایستی رله با ولتاژ مناسب، جایگزین رله معیوب قبلی شود. تمام این خدمات مربوط به تعویض رله و تعمیر برد پکیج در محل توسط همکاران ما با بالاترین سطح کیفی انجام می شود.

فراموش نکنید که تکنسین های ما هر مشکلی از پکیج را به برد آن نسب نمی دهند. ان ها بعد از بررسی دستگاه و پیدا کردن مشکل در برد پکیج برندهای مختلف با قاطعیت دلیل آن را خرابی برد پکیج می‌دانند.

آیا همه بردها قابل تعمیر هستند؟

نحوه تعمیر برد پکیج به نوع پکیج و توان دستگاه وابسته است و با توجه به  این موارد مراحل تعمیر متفاوتی دارند. ممکن است یک برد پکیج دیواری با تعمیر درست شود؛ ولی تعویض کردن آن به صرفه تر باشد. در واقع، بیشتر بردهای پکیج دیواری را می توان تعمیر کرد مگر در موارد خاص که مشکل پکیج دیواری به صورت حاد باشد.

مشاوره

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

قیمت تعمیرات برد پکیج چقدر است؟

ما به شما اطمینان می دهیم با تکیه بر دانش صدها متخصص و پشتوانه سال ها فعالیت در عرصه تعمیر پکیج خصوصا برد پکیج بهترین خدمات را با کمترین هزینه تعمیر برد پکیج دیواری در اختیار شما قرار می دهیم.

هزینه ی تعمیر برد پکیج در این مرکز کاملا شفاف و برطبف نرخ مصوب اتحادیه برآورد می شود مطمئن باشید که هیچ هزینه اضافی از شما گرفته نمی شود.

 

هزینه تعمیر برد پکیج با توجه به نوع و شدت خرابی آن متفاوت است. در صورتی که قطعه نیاز به تعویض داشته باشد و یا با تعمیر، ایراد آن رفع شود قیمت تعمیر نوسان پیدا خواهد کرد.
لازم است بدانید که تعمیر برد پکیج برند های مختلف متفاوت است. به طور مثال قیمت تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور هزینه متفاوتی با هزینه تعمیر برد پکیج بوتان دارد.
ما به شما اطمینان می دهیم با تکیه بر دانش صدها متخصص و پشتوانه سال ها فعالیت در عرصه تعمیر پکیج خصوصا برد پکیج بهترین خدمات را با کمترین هزینه تعمیر برد پکیج دیواری در اختیار شما قرار می دهیم.
خدمات تعمیرات برد پکیج در این مرکز کاملا شفاف بر اساس هزینه تعمیر برد پکیج در سال 1401 بوده و برطبق نرخ مصوب اتحادیه برآورد می شود مطمئن باشید که هیچ هزینه اضافی از شما گرفته نمی شود.

گارانتی کیفیت خدمات

برای تضمین کیفیت خدمات خود در صورت خرابی مجدد برد این مرکز به شکل رایگان تعمیرات برد پکیج را انجام خواهد داد و شما مستلزم پرداخت هزینه نمی باشید تعمیرکاران ما پس از تعویض برد پکیج گارانتی اصالت قطعات را به مشتریان خود ارائه می دهد که تضمینی برای اورجینال بودن آن قطعه تعویضی نیز می باشد.

مجموعه سامیار سرویس مرکز کعتبر برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور، ایساتیس، بوتان، پکیج دیواری مگاترم و دیگر پکیج ها است که می توانید علاوه بر خرابی برد، در صورت مواجه شدن با دیگر مشکلات، با این مجموعه معتبر تاسیساتی در ارتباط باشید.  

سوالات مختلف در خصوص تعمیر برد پکیج

آیا همه بردها در مرکز تعمیر برد پکیج قابل تعمیر هستند؟

معمولا بیشتر بردها تعمیر شدنی هستند مگر در موارد خاص که مشکل پکیج دیواری به صورت حاد باشد.

چه عواملی در برآورد قیمت تعمیر برد پکیج دیواری تاثیر می گذارند؟

این که کدام اجزاء و قطعات درگیر شده اند و کدام یک از آن ها باید تعمیر یا تعویض بشوند البته قیمت نهایی با توجه به نوع تعمیرات و برندهای مختلف متغیر است.

آیا مرکز تعمیر برد پکیج در زمینه خدمات خود گارانتی ارائه می دهد ؟

ما با اطمینان از تخصص و مهارت کارشناسان خود برای کلیه خدمات خود گارانتی معتبر ارائه می دهیم

مشاوره

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

5/5 - (1 امتیاز)