مطالب

تعمیر برد پکیج ایمرگاس

تعمیر-برد-پکیج-ایمرگاس

پکیج یکی از وسایل پرکاربرد در ساختمان­ ها است که جایگزین شوفاژ های قدیمی شده است. این دستگاه به دلیل استفاده مداوم دچار اشکالاتی می­شود که برای رفع آن بهتر است با جزئیات دستگاه آشنایی داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل آن را برطرف نمایید. ایمرگاس یک برند ایتالیایی است که سالها است مدل­ های متفاوت پکیج را تولید و به بازار عرضه می­کند. در این مدل پیج اصولا اشکالاتی که به وجود می­ آید ناشی از برد آن است و همواره افراد به دنبال تعمیرکار پکیج خوب و مناسب برای تعمیر برد پکیج ایمرگاس هستند. سامیار سرویس یکی از مجموعه ­های حرفه ای و با تجربه است که در زمینه تعمیرات انواع پکیج می­ تواند به مشتریان خود خدمات ارائه دهد.

نمایندگی تعمیرات ایمرگاس

 

نمایندگی تعمیر برد پکیج دیواری ایمرگاس 

پکیج یکی از مصرفی ترین وسایل در ساختمان­ ها به شمار می­رود و سرویس پکیج دیواری و رسیدگی کردن آن از جمله کارهای مهمی است که باید هر 6 ماه صورت بگیرد.

بهتر است با جزئیات دستگاه پکیج خود آشنایی داشته باشید تا بتوانید به خوبی مشکلات آن را شناسایی کنید، همچنین برای رفع ایرادات پیش آمده در پکیج بهتر است از مجموعه­ های معتبر که کیفیت خدمات آن­ها بالاست کمک بگیرید. مجموعه سامیار سرویس یکی از بهترین مجموعه ­هایی است که با ارائه خدمات خود با کیفیت بالا سعی در جلب رضایت مشتریان دارد.

علائم خرابی برد پکیج ایمرگاس

علائم-خرابی-برد-پکیج-ایمرگاس

برد یکی از بخش ­های اصلی و مهم دستگاه پکیج است. در واقع مرکز فرمان دهی دستگاه پکیج برد الکتریکی آن است. این قسمت به باقی قطعات دستگاه فرمان حرکت می­دهد. بنابراین در صورتی خرابی این قطعه باقی قطعات نیز خراب خواهند شد و در نتیجه کل دستگاه از کار میفتد.

 به همین سبب اگر برای حفاظت برد هر چند وقت یکبار آن را سرویس نمایید می­توانید از خرابی برد پکیج ایمرگاس جلوگیری کنید. همچنین نکته بسیار مهم این است که برای تعمیرات برد پکیج ایمرگاس باید از تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیرید تا از سلامت دستگاه خود مطمئن باشید.

علائم خرابی که در این پکیج نمایان می­شود نیز مانند سایر پکیج هاست. علائمی نظیر نشت آب، کار نکردن درست رادیاتورها، روشن نشدن، نمایش خطاهای مختلف روی صفحه نمایشگر و… دارد. خطای بیست یکی از متداول ترین خطاهای این دستگاه است. این خطا به معنی این است که شعله در دستگاه تشخیص داده نمی­شود.

این به دلیل خرابی الکترودها یا بروز اشکال در برد الکتریکی پکیج می­تواند باشد. اگر رفع این اشکال باید الکترودها تعویض شود و اگر همچنان مشکل وجود داشت باید اقدام به تعمیر برد پکیج دیواری ایمرگاس کنید.

مشاوره

ایرادات متداولی که بر اثر خرابی برد پکیج ایمرگاس ممکن است رخ دهد

گرم نشدن آب در پکیج:

 • می­تواند ناشی از نسوختن صحیح گاز،
 • مبدل حرارتی خراب باشد،
 • برد دستگاه خراب باشد،
 • در میله یون جرقه اتفاق بیفتد و…

داغ شدن بیش اندازه آب مصرفی:

 • تنظیم نبودن دمای پکیج،
 • لوله­ های آب مسدود باشد،
 • سنسور حرارتی خراب باشد،
 • برد دستگاه خراب باشد.

عدم ایجاد شعله یا جرقه در دستگاه:

 • هوا در مسیر گاز وجود داشته باشد،
 • میل یون خراب شده باشد،
 • ایجاد اشکال در اتصال گاز و آب به دستگاه.

همچنین گاهی ممکن است صداهای غیر طبیعی در پکیج دیواری ایمرگاس شنیده شود. امکان دارد که این صدا همانند هشدار باشد و وقوع حادثه را هشدار دهد. بنابراین باید ابتدا شعله دستگاه پکیج را بررسی نمایید و از رنگ درست شعله­ ها که آبی می سوزد اطمینان حاصل نمایید.

برای بررسی احتمال نشتی گاز نیز باید میزان هوا و فشار پکیج را بررسی نمایید. اگر دستگاه همچنان ایجاد سر و صدا می­کرد بهتر است به نمایندگی­ های مربوط تماس بگیرید و جهت تعمیر برد پکیج شوفاژ دیواری ایمرگاس اقدام نمایید.

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

 

 

هزینه تعمیر برد پکیج ایمرگاس

هزینه-تعمیر-برد-پکیج-ایمرگاس

زمانی که پکیچ خراب می‌شود یکی از مهمترین دغدغه‌های افراد هزینه تعمیر پکیج ایمگراس است. قیمت تعمیر برد پکیج ایمرگاس یکی از دغدغه­ هایی است که همواره افراد در صورت مشکلات برد پکیج ایمرگاس با آن مواجه هستند. اما باید به این نکته توجه داشت که اگر برای حفاظت و نگهداری درست از پکیج خود هر 6 ماه یکبار آن را سرویس کنید و تعمیرات و سرویس دستگاه خود را به مجموعه­ های حرفه ای بسپارید، همچنین هزینه سرویس پکیج برای شما زیاد نخواهد بود.

زیرا با سرویس به موقع و مناسب دیگر دستگاه با خرابی زیاد قطعات مواجه نخواهد بود و شما دیگر متحمل پرداخت هزینه­ های هنگفت نخواهید بود.

 مشاوره

سوالات متداول در خصوص تعمیرات برد پکیج دیواری ایمرگاس

برای جلوگیری از خرابی دستگاه باید چه کاری انجام داد؟

برای جلوگیری از خرابی دستگاه باید هر 6 ماه یکبار دستگاه را سرویس نمایید تا از خرابی دستگاه و به خصوص خرابی برد دستگاه جلوگیری نمایید.

چرا برای تعمیر برد پکیج باید به مجموعه¬های تعمیراتی پکیج مراجعه نماییم؟

زیرا برد یک قطعه بسیار حساس و مهم است و برای تعمیر آن نیاز است که تعمیرکارانی با تجربه و با مهارت بالا آن را تعمیر کنند. در غیر اینصورت برد خراب می شود و به دلیل اهمیت این بخش که مرکز اصلی پکیج است کل دستگاه پکیج دچار اشکالاتی خواهد شد. به همین جهت بهترین راه استفاده از تعمیرکاران حرفه ای برای رفع مشکل خرابی برد پکیج ایمرگاس است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *