مطالب

تعمیر برد پکیج آریستون

تعمیر-برد-پکیج-آریستون-

برند آریستون یکی از برندهای بسیار معتبر در حوزه ارائه انواع پکیج های دیواری و زمینی است. سری جدید محصولات تولیدی این برند از قطعه به نام برد بهره می برد. این قطعه با ساختار پیچیده ای که به همراه دارد، وظیفه هدایت و هماهنگی عملکرد کلی پکیج را داشته و به عنوان یکی از مهم ترین بخش های پکیج معرفی می شود. اگر در پکیج مشکلی مانند خرابی در برخی بخش های آن به وجود آید، با بررسی برد و تعمیر پکیج دیواری می توان این مشکل را از بین برد. در این مطلب همراه مجموعه تعمیرات سامیار سرویس باشید تا در کنار یک دیگر به تمامی اطلاعات در رابطه با تعمیر برد پکیج آریستون بپردازیم.

 

تعمیر برد پکیج-آریستون

 

معرفی برد و عملکرد آن در پکیج آریستون

قبل از این که به سراغ تعمیر برد پکیج آریستون و مشکلات آن برویم، بهتر است ابتدا به معرفی برد و عملکرد آن بپردازیم. همان طور که مغز انسان، بخش اصلا بدن آن است و اگر روزی از کار بیوفتد، انسان نمی تواند حتی ثانیه ای زندگی کند، برد نیز به همین شکل در پکیج قرار گرفته است. برد پکیج آریستون، تماما فرماناتی که منجر به عملکرد پکیج است را ارسال کرده و در نهایت باعث عملکرد صحیح تمام بخش های پکیج می شود.

مراقبت و نگهداری از برد اهمیت فراوانی دارد. در صورتی که مشکلات برد پکیج آریستون آنقدر زیاد شود که اساسا عملکرد آن به درستی صورت نپذیرد، شانس این که با تعمیر بتوانید آن را مانند روز اول داشته باشید، بسیار پایین است. ما در ادامه نکاتی را به شما ارائه می دهیم که می توانید از آن ها جهت مراقبت از پکیج، استفاده کنید.

مشاوره

نشانه های خرابی در برد پکیج آریستون

نشانه-های-خرابی-در-برد-پکیج-آریستون

دانستن اطلاعات در رابطه با خرابی برد پکیج آریستون باعث می شود تا شما بتوانید سریع تر نسبت به تعمیر برد پکیج آریستون و از سوختن یا از کار افتادن دائمی برد، جلوگیری کنید.

1. عدم کار کرد پمپ پکیج

اولین علائم خرابی برد در پکیج، از کار افتادن پمپ آن است. در این طور مواقع شما می بایست به بررسی همه‌جانبه پمپ پکیج خود بپردازید. در صورتی که پمپ سالم بود اما باز هم فعال نمی شد، مشکل اصلی در برد پکیج است.

 

2. ریست شدن ناگهانی پکیج

یکی از علائم رایج خرابی برد، ریست شدن ناگهانی پکیج است. این اتفاق ممکن است به دلیل نیم سوز شدن برد رخ دهد و به طور کل، خطر بسیاری برای پکیج داشته؛ زیرا می تواند باعث از کار افتادن دائمی دیگر قطعات پکیج شود.

 

3. عدم گرمایش کافی رادیاتورها

چنانچه تمامی بخش های پکیج را بررسی نموده و متوجه شدید که هیچ مشکلی برای گرم نشدن رادیاتورها وجود ندارد، به سراغ برد پکیج بروید؛ زیرا منشا اصلی عدم گرمایش کافی رادیاتورها، در برد پکیج و خرابی آن قرار دارد.

 

 

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

 

روش های نگهداری از برد پکیج آریستون

همان طور که گفتیم، مسئله نگهداری در حوزه برد پکیج های آریستون بسیار حائز اهمیت است. برای این که کمتر شاهد علائم خرابی برد پکیج آریستون باشیم، می بایست حتما در فواصل زمانی مشخص از چک لیست نگهداری برد پکیج آریستون استفاده کنیم تا میزان خرابی و خسارات ناشی از آن را به حداقل برسانیم. با این کار همچنین هزینه تعمیرات برد پکیج اریستون را نیز کاهش داده یا به حداقل می رسانیم.

  1. برای این که نیازی به تعمیر برد پکیج آریستون نداشته باشیم، می بایست ماهیانه به بررسی بهداشت محیط اطراف برد و پکیج بپردازیم. هرچه گرد و خاک روی برد کمتر باشد، احتمال وجود خرابی در آن نیز کمتر است.
  2. بهتر است هر 6 ماه یک بار اقدام به سرویس پکیج کرده تا از بروز خرابی و مشکلات جلوگیری شود. این کار همچنین باعث کاهش هزینه تعمیر برد پکیج آریستون نیز خواهد شد.
  3. رله برد پکیج را همواره مورد بررسی قرار دهید تا از عملکرد صحیح آن اطمینان پیدا کنید، چرا که همواره خرابی های اصلی پکیج از این بخش نشات می گیرند.
  4. از افرادی باتجربه مانند تیم تخصصی مجموعه تعمیرات سامیار سرویس برای تعمیر برد پکیج دیواری آریستون یا در صورت بروز مشکلات دیگر برای عیب یابی و تعمیر پکیج آریستون کمک بگیرید.

 

هزینه های مبنی بر تعمیرات برد پکیج آریستون چگونه محاسبه خواهند شد؟

هزینه-های-مبنی-بر-تعمیرات-برد-پکیج-آریستون

برای این که بتوان قیمت تعمیر برد پکیج آریستون را محاسبه کرد، باید ابتدا این موضوع را مد نظر داشت که آیا برد تنها تعمیرات را با خود به همراه داشته یا تعویض قطعه ای نیز در این بین صورت گرفته است؟ در صورتی که قطعه ای تعویض شود، به طبع هزینه های مبنی بر تعمیر برد پکیج آریستون نیز افزایش پیدا می کند.

البته این موضوع را نیز مد نظر خود قرار دهید که با انتخاب مجموعه تعمیرات معتبر مانند سامیار سرویس که خدمات تعمیر پکیج شبانه روزی را انجام می دهند، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید، زیرا سامیار سرویس با در نظر گرفتن رضایت شما عزیزان، هزینه های تعمیر را به حداقل رسانده و همین موضوع باعث شده تا شما بتوانید با مبلغی بسیار کمتر از سایر تعمیرگاه ها، به تعویض و تعمیر برد پکیج آریستون خود پرداخته و در هزینه ها نهایت صرفه جویی را به همراه داشته باشید.

مشاوره

سوالات متداول در خصوص تعمیرات برد Ariston

تعمیر برد پکیج شوفاژ دیواری آریستون به چه علت انجام می شود؟

دلیل اصلی تعمیرات برد پکیج دیواری، خرابی کلی یا بخشی از آن مانند رله است. در صورت از کار افتادن دائمی برد، تعویض آن انجام می شود.

چگونه می بایست به نگهداری از پکیج بپردازیم؟

بهتر است هر 6 ماه یک بار سرویس آن را انجام داده و مواردی مانند بهداشت و محیط یا عملکرد قطعات را مد نظر قرار داد.

هزینه تعمیرات برد پکیج اریستون چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به میزان خرابی و یا وجود تعویض قطعات.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *