مطالب

تعمیر برد پکیج گلدیران

تعمیر-برد-پکیج-گلدیران-

برد پکیج ال جی همانند یک هسته مرکزی یا مغز دستگاه کلیه کارهای قطعات را هماهنگ و کنترل می کند. در صورت خرابی یک قطعه، عملکرد برد با اختلال مواجه می شود. درواقع محصولاتی مانند پکیج ها که نقش حیاتی در زندگی ما ایفا می کنند بردها در حال حاضر در پکیج ها نقش مهم داشته و به مدیریت عملکرد آنها می پردازند. ما در این مطلب قصد داریم شما را با اطلاعاتی در رابطه با تعمیر برد پکیج گلدیران آشنا کنیم. همراه ما باشید.

تعمیرات پکیج گلدیران

 

برد پکیج ال جی

برد یکی از حساس ترین قطعات پکیج است که بیش از سایر قطعات مستعد خرابی است برد پکیج ال جی مانند یک هسته مرکزی کلیه دستورات را به اجزای وابسته خود را ارسال می کند. در صورتی که هر کدام از این اجزا دچار آسیب شود، پکیج ال جی با اختلال مواجه می شود. در چنین شرایطی باید برای تعمیر برد پکیج دیواری ال جی با یک تعمیرکار پکیج تماس بگیرید.

 

banner moshavere samyar

 

 

علائم خرابی برد پکیج ال جی

هر گونه اختلال در کارکرد پکیج ال جی و نمایش ارورها در صورتی که با تعمیرات اولیه برطرف نشود، نشان دهنده خرابی برد پکیج ال جی هستند و نیاز به تعمیر برد پکیج ال جی دارد. موارد زیر اصلی ترین عوامل این هستند که برد پکیج ال جی شما به تعمیر نیاز دارد:

 • صفحه مانیتور تیره شده و بوی سوختگی می دهد .
 • پکیج روشن نمی شود یا به یکباره خاموش می شود.
 • فن دستگاه حتی در صورت آماده باش سیستم، هم چنان کار می کند.

 

 

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

 

مراحل تعمیرات برد پکیج گلدیران

اگر پکیج گلدیران شما با مشکلی رو به رو شود، تعمیرکاران ابتدا به بررسی برد آن می پردازند. در واقع برد پکیج، مرکز خدمات و عملکرد آن است که تقریبا هر مشکلی که در آن به وجود آید، تاثیر منفی بر عملکرد کل پکیج داشته و ممکن است آن را از کار بی اندازد. تعمیر برد پکیج LG نیازمند گذراندن مراحلی خاص بوده که در این بخش آنها را با یک دیگر بررسی می کنیم.

 • عیب ‌یابی برد و تشخیص درست خرابی
 • تخمین هزینه تعمیر برد پکیج گلدیران
 • تعویض قطعه معیوب در صورت عدم تعمیر آن
 • تعمیر قطعه یا تعویض قطعه برد

چرا برد پکیج گلدیران خراب می شود؟

چرا-برد-پکیج-گلدیران-خراب-می-شود

سوالی که برای بسیاری از افراد به وجود می آید این است که اصلا چرا خرابی برد پکیج گلدیران به وجود می آید؟ دلایل بسیاری در این بین وجود دارد که منجر به خرابی شده و نیاز ما را به تعمیر برد پکیج گلدیران مهیا می سازد. این دلایل عبارت اند از:

 • قدیمی بودن پکیج
 • اتمام عمر و منقضی شدن زمان کارکرد برد
 • نوسانات برق
 • جمع شدن گرد و خاک روی برد
 • سوختگی در اثر برخورد آب بر روی سطح پکیج

نکته مهمی که در رابطه با مشکلات برد پکیج گلدیران باید بدانید این است که خراب شدن برد به معنای بهم ریختگی در عملکرد تمامی قطعات پکیج تلقی می شود.

این موضوع به این دلیل است که برد پکیج دقیقا مانند یک هسته مرکزی بوده که عملکرد تمامی بخش های پکیج را زیر نظر دارد.

در صورتی که شما با خرابی این بخش رو به رو شوید، باید سریعا نسبت به خدمات تعمیر پکیج اقدام کرده تا از بروز مشکلاتی دیگر مانند از کار افتادن پکیج جلوگیری کنید.

بررسی کدهای خطا مربوط به خرابی برد

گاهی اوقات تعمیر برد پکیج ال جی یا همان گلدیران به این دلیل است که دستگاه کدهای خطای مختلفی را نمایان می کند. در این بخش قصد داریم این کدها و علل بروز آنها را با یک دیگر بررسی کنیم.

کد خطای E01

به هنگام بروز مشکلاتی در سنسور شعله، شما با کد خطای E01 رو به رو خواهید شد. معمولا این مشکل به علت مسدود شدن دودکش یا قطعی گاز به وجود می آید.

کد خطای E03

منشا اعلام کد خطای E03 به اتصالات آب گرم خروجی یا تهویه دستگاه مرتبط است. معمولا زمانی که حجم رسوبات در پکیج بسیار افزایش پیدا کند، این ارور نمایان می شود که شما می بایست با بررسی علت و همچنین تعمیر برد پکیج گلدیران به از بین بردن این مشکل بپردازید.

تعمیر رله برد پکیج گلدیران

تعمیر-رله-برد-پکیج-گلدیران

تعمیر برد پکیج شوفاژ دیواری گلدیران بیشتر در قطعه رله برد انجام می شود. همان طور که می‌دانید، کار اصلی بردها قطع و وصل کردن جریان برق است. برای این که از خرابی برد به طور کلی جلوگیری شود، باید به هنگام خرابی رله نسبت به تعویض تمامی رله ها اقدام کرد.

حال چرا رله بردها دچار خرابی می شوند؟ این موضوع معمولا به دو علت به وجود می آید:

 1. بردها در حالت همیشه بست قرار گرفتند.
 2. با برق رسانی به آن ها، رله از کار افتاده است.

برای این که علت دقیق خرابی را متوجه شوید و نسبت به تعمیر برد پکیج گلدیران اقدام کنید، می بایست از کارشناسان مطرح در حوزه تعمیر این قطعه مانند تعمیرکاران مرکز سامیار سرویس کمک بگیرید.

آیا نیاز به سرویس برد پکیج گلدیران هست؟

شما تنها نیاز ندارید به هنگام بروز مشکل به تعمیر برد پکیج گلدیران بپردازید؛ بلکه نیاز دارید تا در هر دوره زمانی مشخص به سرویس برد پکیج گلدیران بپردازید.

سرویس پکیج دیواری باعث می شود تا از بروز خرابی در برد جلوگیری شده و از سویی دیگر، دوام و بازدهی پکیج تا حد زیادی افزایش پیدا کند. پس نیاز است که حتما هر 6 ماه یکبار به سرویس برد پکیج گلدیران خود بپردازید.

 

نمایندگی تعمیر تخصصی برد پکیج ال جی در تهران

تعمیرکاران ناوارد علت خرابی هر قطعه از پکیج ال جی یا هر اختلالی در کارکرد سیستم را به برد آن نسبت می دهند. و با تعویض قطعه کار را تمام می کنند . این کار می تواند زمینه ساز خرابی های بیشتر پکیج ال جی شما شود و شما را  متحمل هزینه های گزاف تعمیرات کند.

 این در حالی است که همکاران ما در مرکز تعمیرات سامیار سرویس هر ایراد پکیج ال جی را مربوط به برد پکیج نمی دانند و با ابتدا کلیه قطعات پکیج را بررسی می کنند و بعد از عیب یابی نهایی اگر برد به تعویض یا تعمیر برد پکیج ال جی نیاز داشت اقدامات لازم را انجام می دهند. همکاران ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی نیاز شما هستند و در صورت تماس در کوتاهترین زمان ممکن به محل مورد نظرتان اعزام می شوند .

بررسی هزینه تعمیر برد پکیج گلدیران

بررسی-هزینه-تعمیر-برد-پکیج-گلدیران

برای تعمیر پکیج گلدیران با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید. همچنین مشکل پکیج ممکن است برد آن باشد و مهم ترین سوالی که برای تمامی افراد به وجود می آید این است که به هنگام خرابی، قیمت تعمیر برد پکیج گلدیران چقدر است؟ در واقع باید بگوییم که بررسی هزینه تعمیر برد این محصول به نوع خرابی باز می گردد.

اگر خرابی برد به گونه ای باشد که نیاز به تعویض قطعه ای در پکیج باشد، به طبع هزینه تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. در این رابطه بهتر است ابتدا با کارشناسان مطرح مرکز تعمیرات سامیار سرویس ارتباط برقرار کنید.

 مشاوره

 

سوالات متداول در خصوص تعمیرات برد پکیج گلدیران

رله برد چیست و چه تاثیری در خرابی برد دارد؟

یکی از قطعات اصلی برد پکیج گلدیران، رله برد آن است که معمولا رایج ترین قطعه ای است که خرابی در آن رخ می دهد.

چرا نیاز به سرویس برد است؟

ما در واقع نیاز به سرویس برد پکیج گلدیران داریم تا طول عمر و بازدهی عملکرد آن را افزایش دهیم.

هزینه تعمیرات برد پکیج ال جی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر این قطعه به میزان خرابی و نیاز بودن به تعویض قطعات وابسته است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *