تعمیر پکیج دیواری ال جی

پکیج ال جی از جمله برندهای است که محبوبیت زیادی در میان مصرف کنندگان پیدا کرده است و در بازار افراد زیادی هستند که تمایل زیادی به تهیه پکیج ال جی دارند. این پکیج ها پمپ قوی تری نسبت به دیگر پکیج ها دارند و پکیج ال جی توانایی منتقل کردن آب تا 6 متر ارتفاع را دارند و همچنین می توانند گرمایش 170تا 280 مترمربع را انجام دهند. پکیج های ال جی با دو مدل فن دار و بدون فن توسط یک از بهترین تولیدکنندگان پمپ در سراسر دنیا یعنی شرکت دانمارکی گراندفوس ساخته می شود. اما این پکیج با کیفیت بالا هم، با مرور زمان و مصرف مداوم و استفاده نادرست ممکن است دچار نقص فنی و خرابی شود و لازم است از طریق نمایندگی های معتبر به تعمیر پکیج ال جی بپردازید. همچنین نمایندگی ال جی خدمات دیگری نیز در زمینه تعمیر لوازم خانگی و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به مشتریان خود ارائه میدهد که برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مرتبط با ان مراجعه کنید. ما در این مقاله فقط به تعمیر پکیج دیواری ال جی میپردازیم.

نمایندگی-تعمیرات-پکیج-ال-جی


تعمیر-پکیج-ال-جی

نصب پکیج lg

نصب و راه اندازی پکیج ال جی کاری نیست که هر شخصی بتواند این کار را انجام دهد.. اگر شخصی که هیچ تجربه ای در مورد نصب پکیج ال جی ندارد اقدام به انجام این کار کند ممکن است به دستگاه آسیب بزند یا به علت عدم نصب اصولی در آینده پکیج با ایراد هایی مواجه شود .

 

سرویس پکیج ال جی

سرویس-پکیج-دیواری--ال-جی

برای اینکه پکیج  شرایط کاری خوبی داشته باشد و به طور اقتصادی و کارامد به کار خود ادامه بدهد و دستگاه کمتر به تعمیر نیاز پیدا کند باید در دورهای مشخص سرویس شود. سرویس شامل موارد زیر می باشد.

 • پکیج ال جی چه استفاده بشود چه استفاده نشود باید سالی یک بار به طور کامل سرویس شود تا کمتر به تعمیر پکیج ال جی نیاز شود.
 • قطعات مربوط به اگزوز احتراق و دود باید هر فصل بررسی شود. سرویس کاری که با چگونگی تعمیر پکیج ال جی آشنا است. این کار را انجام می دهد.
 • قسمت های آب گرم بهداشتی پکیج هر 2 سال یک بار باید تمیز شود. سرویس کار چه به تعمیرات پکیج دیواری ال جی اهمیت می دهد این نکته را رعایت می کند.
 • هر 3 سال یک بار همه قطعات و اجزایی پکیج باید به طور کامل سرویس شود.

مشاوره

چگونگی عیب یابی پکیج ال جی 

یکی از بخش های مهم در تعمیرات پکیج ال جی عیب یابی است که تعمیرکار قبل از شروع هر اقدامی با امکانات و اطلاعاتی که دارد اقدام به عیب یابی پکیج ال جی می کند و پس از اینکه عیب را پیدا کرد به رفع خرابی پکیج ال جی می پردازد.

کد خطاها و شرح خطاهای پکیج ال جی

با آشنایی کد خطاها بعضی از مشکلات را می توان برطرف کرد. اگر پکیج ال جی ایراد پیدا کند کدهای خطا به صورت اعداد بر روی صفحه نمایشگر به نمایش در می آید و اعلام می کند که پکیج دچار مشکل شده است اگر اطلاعات لازم را در مورد کد خطاها داشته باشید می توانید  بعضی از مشکلات را برطرف کنید. اگر مشکل جدی بود برای تعمیرات پکیج دیواری ال جی می توانید از تعمیرکار کمک بگیرید.

 • کد خطا E1: عدم تشکیل شعله و روشن نشدن پکیج را نشان می دهد.
 • کد خطا E2: بالا رفتن دمای آب را در سیستم گرمایشی نشان می دهد.
 • کد خطا E3: ایجاد مشکل در تهویه هوا در پرشر فن را نشان می دهد.
 • کد خطا E4: کم شدن بیش از حد فشار آب در سیستم گرمایشی که موجب خاموش شدن شعله و پکیج ال جی می شود.
 • کد خطا E6/E7: معیوب شدنNTC  مصرفی آب گرم را معیوب شدن NTC بهداشتی را نشان می دهد.
 • کد خطا E9: یخ زدگی در سیستم گرمایشی را نشان می دهد.

کد-خطاها-و-شرح-خطاهای-پکیج-ال-جی

مشکلات متداولی که پکیج ال جی دارد چیست؟

اگر می خواهید که پکیج شما کمتر با مشکل رو به رو شود با سرویس به موقع می توان جلوی مشکلات زیاد را گرفت اما در بعضی از مواقع ممکن است پکیج با ایراداتی مانند این ها رو به رو شود.

 • پکیج دچار نشتی شود. علت مشکل: اتصالات لوله ها شل شده است– مخزن دچار خوردگی شده – خرابی قطعات پکیج
 • آب مصرفی گرم نمی شود. علت مشکل: جریان برق متصل نیست– جریان گاز قطع شده است– ترموستات ایراد پیدا کرده است.
 • از پکیج سر و صدای زیادی به گوش می رسد. علت مشکل: پکیج نیاز به هوا گیری دارد.
 • پکیج روشن نمی شود- علت مشکل: برق به پکیج نمی رسد- ترموستات روی گرمایش تنظیم نیست، ترموستات ایراد پیدا کرده-گاز به پکیج نمی رسد.
 • پکیج خود به خود خاموش می شود. علت مشکل: خرابی سنسورها– تنظیم نبودن شعله– رسوب گرفتن مبدل اصلی و ثانویه– خرابی بردکنترل– انسداد دودکش

هزینه تعمیر پکیج ال جی به چه چیزی بستگی دارد!

هزینه-تعمیر-پکیج-ال-جی

هزینه و قیمت تعمیر پکیج ال جی به عواملی مانند میزان خرابی پکیج، همچنین به قطعه تعویضی و یا تعمیر برد پکیج و میزان کار تعمیرکار و موقعیت جغرافیایی محل تعمیر بستگی دارد.

برای اینکه هزینه تعمیر زیاد نشود بهتر است که با نحوه تعمیر و نگهداری پکیج ال جی آشنا شوید تا در صورتی که پکیج  ایراد پیدا کرد با نگهداری درست از مشکل بزرگ و هزینه اضافی جلوگیری کنید.

مزایای استفاده از نمایندگی های مجاز تعمیر پکیج ال جی (سامیار سرویس)

 • مهارت کامل تکنسین ها در عیب یابی و رفع عیب. چون علت تعمیر پکیج ال جی را به طور کامل آموزش می بینند.
 • داشتن تیم حرفه ای و با تجربه
 • خدمات رسانی به اقصی نقاط تهران. اگر پکیج شما دچار مشکل شود برای تعمیرات پکیج ال جی می توانید از این شرکت خدماتی کمک بگیرید چون این شرکت به تمام نقاط تهران خدمات می رساند.
 • داشتن ضمانت قطعات
 • به روز بودن اطلاعات کارشناسان چون هر ساله با فن آوری روز و نحوه عملکرد پکیج ها آشنایی پیدا می کنند.

مشاوره

نتیجه گیری

اگر پکیج ال جی شما نیاز به تعمیر داشت برای این کار می توانید از شرکت خدماتی سامیار سرویس کمک و راهنمایی بگیرید. همه کارشناسان این شرکت دارای تجربه کاری و مهارت علمی لازم هستند. همانطور که وسایلی مانند پکیج که هر روز در حال تغییر و پیشرفت است کارکنان این شرکت هم با آموزش تعمیر پکیج ال جی اطلاعاتشان را به روز می کنند که بتوانند در تعمیرات جواب گو باشند و بتوانند کار خود را به نحو احسن انجام دهند.

سوالات متداول در خصوص تعمیرات پکیج ال جی

برای صرفه جویی در هزینه تعمیر چه کار می توان کرد؟

استفاده درست و صحیح از پکیج و کمک گرفتن از سرویس کار تا پکیج دچار مشکل نشود.

برای تعمیر پکیج ال جی در تهران چه کار می توانیم بکنیم؟

از نمایندگی های مجاز ال جی کمک می گیریم. که سامیار سرویس یکی از نمایندگی های اصلی تعمیرات پکیج ال جی است.

5/5 - (1 امتیاز)