نمایندگی تعمیر پیکج لورچ

امروزه به دلیل راحتی وکم مصرف بودن پکیج دیواری، اکثر افراد برای گرم کردن منازل مسکونی و مکان های دیگر مانند اداره جات و سازمان ها و مغازه ها ترجیح می دهند که به جای استفاده از بخاری و آبگرمکن و شوفاژ از پکیج استفاده کنند؛ چون پکیج دیواری جای کمی را اشغال می کند و نسبت به وسایل گرمایش دیگر کم مصرف است و عمر آن بیشتر است. به همین علت اکثر افراد به پکیج روی آوردند و بیشتر تولیدکنندگان به تولید انواع برندهای پکیج پرداخته اند و پکیج دیواری لورچ هم یکی از پیشرفته ترین برندهایی است که در بین مصرف کنندگان محبوبیت زیادی دارد. پکیج دیواری لورچ هم مانند همه وسایل مصرفی گاها دچار برخی نواقص می شود که نیاز به تعمیر دارد. این پکیج ها چون دارای سیستم پیشرفته می باشند اگر دچار خرابی شود بهتر است که الزاما یک تعمیرکار متخصص و حرفه ای به تعمیر آن بپردازد چون فیکس کردن آن کار هر کسی نمی باشد. برای تعمیر پکیج لورچ می توانید از شرکت خدماتی سامیار سرویس کمک بگیرید ، این شرکت دارای تکنسین های کاربلد و حرفه ای می باشد.

نحوه عیب یابی پکیج لورچ

نمایندگی تعمیرات لورچ

هر وسیله مصرفی با هر کیفیتی با مرور زمان ممکن است دچار نقص وخرابی بشود. که  پکیج هم از این قاعده مستثنی نیست. اگردستگاه شما خراب شد می توانید برای رفع خرابی پکیج لورچ با نمایندگی تعمیر پکیج لورچ تماس بگیرید واز آنها کمک وراهنمایی بخواهید. ونیز برای تعمیر پکیج لورچ مدل هرما نیز می توانید از آنهاکمک بگیرید. چون تعمیرکار پکیج لورچ قبل از هرکاری عیب دستگاه را پیدا می کند وسپس به طور اصولی وصحیح دستگاه را تعمیر می کند.

تعمیر پکیج دیواری لورچ در تهران

پکیج دیواری لورچ در تهران

اگرشما ساکن شهر تهران هستید و به هر دلیلی پکیج شما عیب پیدا کرد قبل از هر اقدامی برای تعمیر باید با نمایندگی پکیج لورچ در تهران تماس بگیرید و از آن ها بخواهید که یک تعمیر کار پکیج دیواری لورچ برای حل مشکل شما اعزام بکنند.

 تعمیرکار کاربلد چون در کار خود تخصص دارد اول اقدام به عیب یابی پکیج lorch کرده و سپس به تعمیر آن می پردازد. همچنین به شما آموزش تعمیر پکیج لورچ را می دهد که در موارد ضروری و خرابی های جزئی چطور می توانید بدون اینکه به دستگاه آسیبی برسانید اقدام به تعمیر و نگهداری پکیج لورچ کنید. همچنین در صورت نیاز تعمیر برد پکیج لورچ انجام می‌شود.

 مشکلات رایج پکیج لورچ

 • فشار آب گرم کم است.
 • دستگاه بی دلیل خاموش می شود.
 • از دستگاه آب چکه می کند.
 • دستگاه سروصدا می کند.
 • از لوله ها دود خارج می شود.

اگر پکیج شما دچار این مشکلات یا مشکلات همانند این شود از تعمیر کاران سامیار سرویس یاری بخواهید چون تعمیرکاران با نحوه تعمیر پکیج لورچ آشنایی کامل دارند و چگونگی تعمیر پکیج لورچ را می‌دانند و در کمترین زمان با بهترین کیفیت دستگاه شما را تعمیر می کنند.

 

ارور های پکیج لورچ(lorch)

کدهای خطا پکیج لورچ

E0.E1.E2.E3.E4.E5.E6.E7.E8.E9.E10.E12.E13.E25.E26.E28.E31.E40.E77.E99

کد خطا پکیج لورچ مدل هرما

 E01.E02.E03.E04.E05.E06.E08.E09.E013.E31.E70,…

 

کیت تعمیر پکیج دیواری لورچ   

کیت-تعمیر-پکیج-دیواری-لورچ

کیت تعمیر پکیج لورچ شامل قطعات یدکی ضروری مانند شیر سه راهی، برد، شیر برقی پکیج و شیر پرکن آب و غیره می باشد که اگر از نمایندگی تعمیر پکیج دیواری لورچ تهیه شود به قیمت مناسب می شود تهیه کرد و اطمینان داشت که وسایل دارای گارانتی می باشند و اورجینال هستند.

قیمت تعمیر پکیج لورچ

قیمت تعمیرات پکیج به عواملی مانند میزان خرابی ونیز به قطعه تعویضی دستگاه وموقعیت جغرافیایی بستگی دارد. ولی هزینه تعمیر پکیج لورچ که توسط شرکت خدماتی سامیار سرویس دریافت می شود خیلی منصفانه است چون این شرکت سعی می کند که رضایت مشتری راجلب کند. 

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

مزایای استفاده از تعمیرکاران مجاز لورچ (سامیار سرویس)

نمایندگی تعمیر پکیج لورچ داری تعمیرکارانی است که در کار خود دارای تبحر و سابقه می باشند و برای اینکه دستگاه شما را تعمیر کنند قبل از هر کار سعی می کنند که با عیب یابی پکیج دیواری لورچ به علت خرابی پی ببرند و با رفع خرابی پکیج مشکل دستگاه شما را حل کنند. پس با مراجعه به نمایندگی تعمیر پکیج در شرق تهران می توانید از مزایای آنها بهره ببرید. مزایای استفاده از آن ها شامل:

 • داشتن تکنسین های متخصص و حرفه ای
 • در دسترس بودن در طول هفته
 • داشتن ضمانت قطعات و خدمات پس از فروش پکیج
 • خدمات رسانی کامل به تمام نقاط تهران و اغلب شهرستان ها
 • خدمات رسانی در اسرع وقت
 • سرویس کامل دستگاه در کمترین زمان

 

نتیجه گیری

اگر به هر دلیلی پکیج شما درست کار نمی کند پیشنهاد ما این است که قبل از هر کاری با تعمیرکاران شرکت خدماتی سامیار سرویس تماس بگیرید چون این شرکت دارای متخصصینی است که در کار خود دارای سابقه کافی و مهارت لازم می باشند. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود به این شرکت اعتماد کامل بکنید.

سوالات رایج در خصوص تعمیرات پیکج لورچ

در صورت خرابی دستگاه باید به کجا مراجعه کنیم؟

باید به نمایندگی ها مجاز اطلاع بدهید تا تعمیرکار برای تعمیر ارسال شود.

برای اینکه برای تعمیر دستگاه از وسایل استاندارد استفاده شود چه کار باید بکنیم؟

باید از نمایندگی ها کیت تعمیر پکیج لورچ را تهیه کنید.

برای تعمیر پکیج لورچ در تهران بهترین راه چیست؟

استفاده از تعمیرکاران مجاز مانند سامیار سرویس می باشد.

برای سرویس پکیج لورچ چه کار باید کرد؟

برای اینکه پکیج دچار مشکل نشود باید طی دورهای شش ماهه از سرویس کار بخواهید که پکیج را سرویس کند ودر صورتی که مشکلی داشت رفع شود تا مشکل زیاد نشود.

3/5 - (5 امتیاز)