تعمیر پکیج دیواری ایمرگس

امروزه بیشتر افراد جامعه از پکیج استفاده می کنند چون پکیج های دیواری جای کمی را اشغال می کنند و میزان مصرف سوخت آن ها نسبت به وسایل دیگر مانند شوفاژ و آبگرمکن کم می باشد. اغلب افراد ترجیح می دهند برای گرم کردن منازل و تهیه آبگرم از پکیج دیواری استفاده  کنند. پکیج دیواری ایمرگاس از جمله دستگاه های گرمایشی است که طرفداران زیادی دارد.  اگر روزی خواستید برای خدمات تعمیر پکیج اقدام کنید پیشنهاد می کنیم که از نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس بخواهید که برای رفع خرابی پکیج ایمرگاس با فرستادن تعمیرکار شما را  یاری کنند.

تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در تهران

اگر شما ساکن شهر تهران هستید و پکیج شما خراب شده است قبل از هر کاری بهتر است که با نمایندگی تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس در تهران تماس بگیرد تا آن ها با عیب یابی پکیج ایمرگاس شما را راهنمایی کنند چون تعمیرات پکیج دیواری ایمرگاس احتیاج به تخصص دارد.

در بعضی موارد دیده شده که بر اثر ناآگاهی، افرادی که هیچ گونه آشنایی با نحوه تعمیر پکیج ایمرگاس ندارند و قبل از اینکه آموزش تعمیر پکیج ایمرگاس را ببینند، به تعمیر می پردازند و در این موارد باعث آسیب رسیدن به دستگاه می شوند. پس بهتر است از تعمیرکار پکیج ایمرگاس بخواهید که به تعمیر و سرویس پکیج ایمرگاس بپردازد تا از مشکلات و آسیب های جدی به دستگاه جلوگیری شود.

عیب یابی پکیج Immergas

نمایندگی تعمیرات ایمرگاس

قبل از اینکه به تعمیر پکیج دیواری ایمرگاس بپردازید بهتر است با ارور های پکیج ایمرگاس آشنا شوید تا درصورت که با ان ها برخورد کردید بتوانید به تعمیر و نگهداری پکیج ایمرگاس بپردازید.

ارورهای پکیج ایمرگاس

 • کد خطاها 01 پکیج دیواری ایمرگاس :  شعله روشن نمی شود. علت نبودن گاز و توان و میزان شعله پایین است یا شیر گاز معیوب است.
 • کد خطاها 02 پکیج دیواری ایمرگاس : ترموستات حد عمل نمی کند. علت عدم گردش آب در مدار شوفاژ یا سنسور مدار شوفاژ معیوب است یا وجود هوا در مدار
 • کد خطاها 03 پکیج دیواری ایمرگاس : حسگر دود فعال شده است. علت قطر نامناسب دودکش یا مسدود بودن آن یا اتصال ترموستات دور باز است. سنسور ترموستات معیوب است
 • کد خطاها 04 پکیج دیواری ایمرگاس : خراب بودن ترموستات دود وترموستات حد. علت حمل نصب سنسورها دارای اشکال است یا قطع بودن اتصالات دودکش
 • کد خطاها 05 پکیج دیواری ایمرگاس : سنسور رفت شوفاژ خراب است.
 • کد خطاها 06 پکیج دیواری ایمرگاس : سنسور مدار ماب گرم مصرفی خراب است.
 • کد خطاها 10 پکیج دیواری ایمرگاس : پایین بودن فشار مدار شوفاژ
 • کد خطاها 11 پکیج دیواری ایمرگاس : پرشر سویئچ دود غیر فعال شده است و دود تخلیه نمی شود.
 • کد خطاها 20 پکیج دیواری ایمرگاس : سیستم شعله قابل تشخیص نیست.
 • کد خطاها 27 پکیج دیواری ایمرگاس : میزان گردش آب در مدار کم است.
 • کد خطاها 28 پکیج دیواری ایمرگاس : مدار آب گرم مصرفی نشتی دارد.
 • کد خطاها 31 پکیج دیواری ایمرگاس : ترموستات اتاقی غیر فعال شده است.

 

مشکلات رایج پکیج ایمرگاس Immerges

مشکلات-رایج-پکیج-ایمرگاس
 • گرم نشدن آب مصرفی
 • کم شدن فشار آب گرم
 • چکه کردن آب از لوله ها
 • شنیدن صدا ناهنجار از پکیج
 • روشن وخاموش شدن پکیج
 • روشن نشدن شمعک پکیج

اگر به هر دلیلی پکیج شما دچار مشکل شود برای تعمیر بهتر است که با تعمیرکاران مجاز پکیج ایمرگاس تماس بگیرید و از آن ها درباره چگونگی تعمیرات پکیج ایمرگاس راهنمایی و کمک بخواهید.

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

برای سرویس پکیج ایمرگاس بهترین راه کار چیست ؟

برای اینکه از پکیج خود خوب مراقبت کنید و عمر استفاده از آن بیشتر شود و کمتر دچار خرابی و نقص شود بهتر است که پکیج ایمرگاس در دوره های مشخص شده توسط یک سرویس کار حرفه ای بازبینی شود تا در صورت نیاز در مراحل اول تعمیر شود و مشکل دستگاه زیاد نشود. با سرویس به موقع هم هزینه تعمیر پایین می آید و هم عمر مفید دستگاه زیاد می شود. 

نصب و راه‌اندازی پکیج ایمرگاس

ساختار پکیج دیواری ایمرگاس بسیار پیچیده می باشد و تنها افرادی که در این زمینه تخصص دارند قادر به نصب و راه اندازی آن می باشند پس برای نصب و راه اندازی پکیج ایمرگاس حتما از افراد صاحب تخصص استفاده کنید تا در استفاده از پکیج دچار مشکل نشوید.

قیمت تعمیر پکیج ایمرگاس

در بیشتر مواقع، هزینه تعمیر به میزان کار تعمیر کار و میزان قطعات استفاده شده در دستگاه بستگی دارد. برای مثال اگر مشکل از برد پکیج باشد باید برای تعویض و یا تعمیر برد پکیج ایمگراس اقدام کنید و بسته به قیمت برد هزینه متفاوت است. این مورد در تعمیر پکیج ایمرگاس هم صدق می کند پس اگر می خواهید در هزینه تعمیر صرفه جویی کنید بهتر است در مدت زمان های مشخص اقدام به سرویس پکیج ایمرگاس بکنید تا اگر مشکلی برای پکیج پیش آمده رفع شود و از اسیب های جدی جلوگیری شود.

مزایای استفاده از تعمیرکار ایمرگاس (سامیار سرویس)

شرکت خدماتی سامیار سرویس دارای متخصصینی است که:

 • مهارت کافی در عیب یابی پکیج دارند و در رفع خرابی دارای تبحر زیادی می باشند.
 • وقتی تعمیرکاران قطعه ای را تعویض می کنند قطعه تعویضی دارای گارانتی یک ساله می باشد.
 • تعمیرکاران در طول هفت روز هفته در دسترس هستند.
 • تعمیرکاران سامیار سرویس آماده خدمات رسانی در سراسر نقاط تهران هستند.
 • خدمات رسانی در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام می شود.

نتیجه 

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که از پکیج دیواری ایمرگاس استفاده می کنید و پکیج شما احتیاج به تعمیر و سرویس دارد. پیشنهاد ما به شما این است که برای تعمیر پکیج در شرق تهران از  تعمیرکاران شرکت خدماتی سامیار سرویس بخواهید که پکیج شما را تعمیر کنند چون این شرکت دارای متخصصین خبره وکاربلدی است که در کارخود دارای سابقه و مهارت زیادی هستند و شما می توانید اطمینان داشته باشید که تعمیرکاران این شرکت پکیج شما را به طور کامل و دقیق راه اندازی می کنند.

سوالات متداول در خصوص تعمیرات پکیج دیواری ایمرگاس

بهترین گزینه در مواقع رو به رو شدن با مشکل در مورد پکیج ایمرگاس چیست؟

قبل از هر اقدامی که ممکن است باعث بیشتر شدن مشکل شود بهتر است با نماینده تعمیر ایمرگاس در تهران تماس گرفته شود. چون آن ها راهنمایی های لازم را به صورت کامل ارائه می دهند.

هزینه ای که برای رفع خرابی پکیج ایمرگاس لازم است به چه چیزی بستگی دارد؟

هزینه ای که برای تعمیر پکیج ایمرگاس پرداخت می شود به میزان مشکل دستگاه بستگی دارد. شاید پکیج دچار مشکل جزئی باشد و احتیاج به کار زیادی برای تعمیر نداشته باشد که در این صورت هزینه پایینی نیاز است ولی در بعضی موارد دیده شده که دستگاه دارای مشکلات جدی می باشد که احتیاج به تعویض قطعه باشد و کار زیادی لازم داشته باشد که در این صورت هزینه زیادی لازم است. ولی اگر از تعمیرکاران سامیار سرویس کمک بگیرید می توانید در هزینه پرداختی صرفه جویی کنید، چون تعمیرکاران این شرکت افراد با انصافی هستند.

5/5 - (2 امتیاز)