مطالب

تعمیر برد پکیج مرکوری

تعمیر-برد-پکیج-مرکوری

پکیج برند مرکوری یکی از بهترین و پراستفاده ترین پکیج هایی است که شما می توانید در خانه یا محصل کار از آن استفاده کنید در واقع این پکیج جزو دسته محصولاتی است عملکرد آن وابسته به قطعه ای به نام برد می باشد. برد مانند مغز در انسان عملکرد می کند و فرمان اصلی عملکرد افراد بخش های مختلف پکیج را ارائه می دهد. هر مشکلی در پکیج به وجود آید را افراد می توانند از طریق برد آن برطرف کنند. در این مطلب همراه ما باشید تا به هر آنچه که می بایست در رابطه با تعمیر برد پکیج مرکوری بدانید، بپردازیم.

تعمیر برد پکیج مرکوری

معرفی برد پکیج مرکوری

قبل از این که بررسی عملیات تعمیر برد پکیج مرکوری بپردازیم، بهتر است ابتدا نگاه به این قطعه داشته باشیم. برد پکیج مرکوری در واقع اصلی ترین و همچنین مهم ترین بخش این پکیج می باشد. در واقع برد حرفه ای ترین کار پکیج را بر عهده دارد.

هر عملکردی که پکیج از خود نشان می دهد، از سوی برد پکیج ارسال شده است. اگر این قطعه خراب شود، گویی تمامی بخش های پکیج خراب شده و به هیچ عنوان شما نمی توانید آن را دوباره روشن کنید. پس برد به نوعی هم قلب و هم مغز پکیج است.

 

علائمی که نشان می دهد که برد پکیج مرکوری خراب است

علائمی-که-نشان-می-دهد-که-برد-پکیج-مرکوری-خراب-است

ما زمانی نیاز به تعمیر برد پکیج مرکوری داریم که با نشانه های خرابی آن آشنا شده باشیم. علائم خرابی برد پکیج مرکوری عبارت اند از:

 • روشن نشدن پکیج
 • دیر روشن شدن پکیج
 • گرم نکردن آب مصرفی
 • گرم نکردن آب داخل رادیات ها
 • ایجاد صداهای ناهنجار
 • خاموش و روشن شدن پی در پی
 • جرقه زدن پکیج
 • ریست شدن ناگهانی پکیج
 • عدم کارکرد پمپ پکیج

 

مشاوره

تعمیر رله برد در پکیج مرکوری 

یکی از بخش‌ های پکیج مرکوری که در گذر زمان نیز به تعمیر دارد، رله برد است. بیشتر خرابی برد پکیج مرکوری در رله برد آن ایجاد می شود. در واقع رله برد بخشی از پکیج است که وظیفه اصلی آن، قطع و وصل کردن برق برد می باشد. رله برد به عنوان یکی از قطعات حساس پکیج معرفی می شود. حال چگونه متوجه شویم که رله برد خراب شده و نیاز به تعمیر برد پکیج مرکوری است؟

در صورتی که شما پکیج را روشن کنید و صدایی نظیر قطع و وصل شدن کنتاکت به گوش شما برسد و دستگاه فعال نشود، سپس با زدن ضربه ای دوباره شروع به فعالیت کند، نشان می دهد که رله برد شما خراب بوده و نیاز به تعویض آن است. تعمیر رله برد پکیج از سری تعمیر پکیج دیواری به صورت تخصصی است که می توانید در این زمینه از تعمیرکاران مطرح مجموعه سامیار سرویس کمک بگیرید.

 

 

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

 

 

خرابی برد پکیج مرکوری چه تاثیری در عملکرد قطعات پکیج دارد؟

خرابی-برد-پکیج-مرکوری-چه-تاثیری-در-عملکرد-قطعات-پکیج-دارد

پکیج مرکوری از قطعات مختلفی تشکیل شده که در صورت خرابی هر کدام باید بری تعمیر پکیج مرکوری اقدام کنید. همان طور که در ابتدای این مطلب نیز به آن اشاره کردیم، برد یکی از مهم ترین قطعات پکیج است و وظیفه آن نیز صدور دستور به تمامی قطعات پکیج می باشد. در صورتی مشکلات برد پکیج مرکوری خود را نمایان کرده و نیاز به تعمیر برد پکیج مرکوری باشد.

به طور کلی عملکرد پکیج دچار اختلال می شود و شما به هیچ عنوان نمی توانید حتی برای چند ثانیه از پکیج استفاده کنید. پس بهتر است در این طور مواقع از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا در سریع ترین زمان مشکل پکیج شما رفع شود.

 

چه دلایلی باعث خرابی برد پکیج مرکوری می شود؟

خرابی و نیاز به تعمیر برد پکیج مرکوری دلایل بسیاری را با خود به همراه دارد که در این بخش به معرفی آن می پردازیم.

 • قدیمی شدن و خاک گرفتن برد

اولین دلیلی که باعث از بین رفتن و خرابی برد پکیج مرکوری می شود، قدیمی شدن و خاک گرفتن آن است. نبود محافظت یا رسیدگی نکردن به نظافت پکیج، باعث بروز چنین اتفاقی خواهد شد. شما می توانید با تعمیر برد پکیج شوفاژ دیواری مرکوری و از بین بردن گرد و خاک آن، دوباره آن را مانند روز اول در پکیج قرار دهید.

 • عدم سرویس به موقع دستگاه

مورد دیگری که باعث خرابی برد پکیج مرکوری می شود، عدم سرویس به موقع دستگاه است. اگر در فواصل زمانی مشخص به سرویس پکیج دیواری بپردازید، مطمئنا می تواند تا سالهای بسیار به استفاده از پکیج خود بپردازید.

 • استفاده نامناسب از پکیج

زمانی که می گوییم که استفاده نامناسب، یعنی هر کاری که منجر به خرابی پکیج شود. به عنوان مثال، داغی بیش از حد آب مصرفی یا استفاده از آن به هنگام فشار پکیج بسیار بالا یا پایین باشد. تمامی این موارد منجر به خرابی پکیج شده که پس از آن نیاز به تعمیر برد پکیج دیواری مرکوری است.

 

آیا خود می توانیم به تعمیر برد پکیج مرکوری بپردازیم؟

آیا-خود-می-توانیم-به-تعمیر-برد-پکیج-مرکوری-بپردازیم

اگر علم و دانش کافی برای تعمیر برد پکیج های مختلف را ندارید، به هیچ عنوان اقدام به تعمیر برد پکیج مرکوری نکنید؛ زیرا تبعات خوبی را با خود به همراه نخواهد داشت. کارشناسان مطرح مجموعه تعمیرات سامیار سرویس تا به امروز سابقه کار بسیاری در حوزه تعمیرات انواع مختلفی از پکیج ها را به همراه دارند.

از این رو، می توانند به راحتی برد را تعمیر کرده و مشکلات دیگری را برای آن به وجود نیاورند. اگر شما به درستی قطعات را تعمیر نکنید یا برد را از محل مشخص جدا کنید، ممکن است نیاز به تعویض این قطعه داشته باشید تا تعمیر آن پس بهتر است این کار را به یک متخصص بسپارید.

 مشاوره

سوالات متداول در خصوص تعمیر برد پکیج مرکوری

هزینه تعمیر برد پکیج مرکوری چگونه محاسبه می شود؟

تعمیرات برد پکیج مرکوری با توجه به سختی عملکرد و یا نیاز به تعویض قطعه محاسبه خواهد شد.

آیا قیمت تعمیر برد پکیج مرکوری مناسب است؟

اگر مرکز تعمیرات سامیار سرویس را برای تعمیر پکیج انتخاب کنید، قیمتی بسیار مناسب را برای خود به همراه خواهید داشت.

اولین موضوعی که باعث خرابی در برد پکیج مرکوری می شود کدام است؟

قدیمی شدن و خاک گرفتن برد اولین موضوع در خرابی برد است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *