مطالب

هزینه سرویس پکیج دیواری چقدر است ؟

هزینه-سرویس-پکیج

هزینه سرویس پکیج از جمله مواردی است بیشتر مصرف کنندگان پکیج به آن اهمیت می دهند. علاوه بر اینکه هزینه سرویس و تعمیر پکیج مهم است، نحوه و کیفیت آن هم از اهمیت زیادی برخوردار است. از آنجایی که سرویس پکیج به همراه خدمات تعمیر پکیج جزء پرتقاضاترین خدمات سامیار سرویس به شمار می رود، در این مقاله قصد داریم تا به بررسی هزینه تعمیرات جامع پکیج دیواری بپردازیم. پس اگر می خواهید بدانید که باید بابت سرویس، عیب یابی و تعمیر پکیج خود چقدر هزینه پرداخت کنید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

تعمیر حرفه ای پکیج دیواری

 پکیج چه در موقع گرم کردن آب یا چه در هنگام توزیع آن در لوله ها مستعد خرابی است . البته خرید پکیج باکیفیت هم تاثیر زیادی روی قیمت تعمیر پکیج دیواری دارد. هر چه پکیج با کیفیت تری بخرید کمتر احتمال دارد که بابت هزینه تعمیر جامع پکیج دیواری پولی پرداخت کنید.

اما چون پکیج هم مانند هر وسیله پرکاربرد دیگر دچار خرابی و فرسودگی می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند. بنابراین اگر از قیمت سرویس و قیمت تعمیر اصولی پکیج دیواری خود آگاه باشید می توانید بدانید چه مبلغی را باید بابت هزینه تعمیر سرویس و پکیج کنار بگذارید.

 

اهمیت هزینه سرویس پکیج دیواری

اهمیت-هزینه-سرویس-پکیج-دیواری

اصلی ترین دلیل نیاز به پرداخت هزینه تعمیرات پکیج دیواری و هزینه سرویس حرفه ای پکیج دیواری رسوب گذاری این دستگاه است. چون تجمع جرم و رسوبات مانع از انتقال صحیح حرارت در داخل دستگاه می شود. هم چنین سرعت حرکت آب را کم می کند و مصرف انرژی را بالا می برد.

از طرفی رسوبات به شکل یک لایه ضخیم به مرور زمان منجر به خوردگی قطعات دستگاه می شوند و می توانند هزینه های هنگفتی را بر دوش شما بگذارند. پس بهترین کار این است که پکیج خود را به شکل دوره ای سرویس کنید. لازم به ذکر است که بسیاری از افراد بسته به شرایط محل زندگی خود و هزینه ها ترجیح می دهند از پکیج زمینی شوفاژکار استفاده کنند.

بیشتر بخوانید :  برد پکیج دیواری چیست و چگونه کار می کند؟

روشن نشدن دستگاه، عدم جرقه زدن، خاموش شدن خود به خودی از جمله مشکلات متداول پکیج که به مصرف کنندگان می فهماند که بایستی برای تعمیر پکیج خود هزینه کنند.

 

هزینه خرابی قطعات اصلی دستگاه

اگر بنا به دلایلی هر کدام از قطعات پکیج خراب بشود و به تعمیر نیاز پیدا کند، بایستی بابت آن هزینه پرداخت کنید. از جمله این قطعات می توان به هزینه تعویض منبع انبساط، هزینه رسوب زدایی پکیج، هزینه تعمیر مبدل پکیج، هزینه تعمیر برد پکیج، هزینه تعمیر نشتی پکیج، هزینه تعمیر یا تعویض ترموستات و غیره نام برد.

 

رفع ارورهای پکیج

اگر اختلالی در کارکرد پکیج شما به وجود بیاید، خود را به شکل ارور روی صفحه نمایش نشان می دهد که در هر کدام از پکیج های دیواری انواع خود را دارد. اما همگی این کدخطاهای پکیج نشان می دهند که مشکلی در دستگاه به وجود آمده است. هر کدام از این ارورها نیازمند پرداخت هزینه تعمیرات اساسی توسط تعمیرکار حرفه ای می باشد.

 

هزینه های متغیر تعمیر پکیج دیواری

هزینه-های-متغیر-تعمیر-پکیج-دیواری

هزینه تعمیر پکیج دیواری متغیر است. چون باید ابتدا پکیج شما توسط کارشناسان حرفه ای ما عیب یابی شوند تا مشکل اصلی آن پیدا شود. در مواردی ممکن که پکیج شما با چند مشکل مواجه باشد یا چند قطعه آن نیاز به تعویض داشته باشند. یا در برخی از موارد بالعکس ممکن است دستگاه شما هیچ مشکلی نداشته باشد و با یک اقدام توسط همکاران ما به راحتی درست بشود.

هزینه متغیر و سرویس پکیج دیواری شامل موارد زیر می باشد:

 •  سرویس پکیج دو مبدل
 • سرویس پکیج تک مبدل
 • تعمیر برد دستگاه
 • تعویض شیر موتوری
 • تعویض پرشر سوییچ
 • تعویض فلوسوییچ
 • تعویض ntcیک عدد
 • تعویض کیت شیر سه راه
 • اجرت تعویض روتور واستاتور
 • اجرت تعویض مبدل اصلی
 • اجرت تعویض شیر گاز
بیشتر بخوانید :  توصیه های بهداشتی و ایمنی جهت حضور تکنسین در دوران کرونا ویروس

و دیگر موارد که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های سرویس و تعمیرات از طریق شماره های درج شده با مجموعه سامیار سرویس در ارتباط باشید.

ما همواره سعی داریم با ارائه خدمات خود در سطح کیفی بالا گامی در جهت جلوگیری از ارائه خدمات نادرست و پرهزینه برداریم. بنابراین بهترین افراد را در اختیار داریم که دوره های مختلف در زمینه تعمیرات پکیج را گذراندند. آن ها به کار خود وارد هستند و طوری عیب پکیج شما را برطرف می کنند که دیگر نخواهید مجددا بابت تعمیر پکیج دیواری خود هزینه کنید.

 

نکات مربوط به هزینه تعمیر و هزینه سرویس اصولی پکیج دیواری

در ادامه لازم دانستیم که برخی از نکات پیرامون هزینه تعمیر پکیج را برای شما عزیزان یادآور شویم که دانستن این نکات در هنگام تعمیر پکیج و براورد تعرفه سرویس پکیج به شما کمک خواهد کرد:

 • در سامیار سرویس کلیه ابزارآلات مورد نیاز برای سرویس و تعمیر پکیج برای مشتری فراهم است و مشتری نیاز ندارد که آن را تامین کند. مثلا اسید برای کار رسوب زدایی پکیج را خود مرکز در اختیار مشتری قرار می دهد.
 • وقتی پکیج شما به سرویس یا تعمیر نیاز پیدا می کند معمولا مجموعه ای از ایرادات برای دستگاه به وجود آمده است. برای همین لازم است تعدادی از قطعات پکیج تعمیر و یا تعویض شوند.
 • در صورتی که قطعه ای از پکیج نیاز به تعویض داشته باشد سرویسکار ما آن با سفارش مشتری قطعه را برای دستگاه آماده می کند، در نهایت قیمت تعویض آن قطعه در فاکتور نهایی با مشتری حساب می شود.
 • قیمت هایی که توسط همکاران ما اعلام می شود، همگی حدودی هستند، زمانی می توان به مشتری قیمت دقیق داد که تکنسین های ما از نزدیک دستگاه شما را بررسی کنند. یعنی ممکن است بعد از مراجعه سرویس کار پکیج به محل شما و بازدید از دستگاه هزینه تعمیر پکیج کمی متفاوت باشد.
بیشتر بخوانید :  دلیل افت فشار پکیج بوتان چیست؟

ویژگی سامیار سرویس برای تعمیر و سرویس پکیج

ضمانت خدمات

سامیار سرویس با توجه به حساسیت کار در زمینه تعمیرات پکیج و خسارات جبران ناپذیری که می تواند به همراه داشته باشد، برای تمامی خدمات خود ضمانتی در خور مشتری ارائه می دهیم.

در صورتی که دوباره پکیج شما بامشکل مواجه شدید همکاران ما در سامیار سرویس موظف هستند که بدون پرداخت هیچ هزینه ای بابت تعمیر پکیج از شما، ایراد دستگاه را برطرف و آن را تعمیر کنند.

 

صرف هزینه کمتر

سامیار سرویس با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی کشور منصفانه ترین قیمت سرویس پکیج دیواری را از مشتریان خود دریافت می کند. البته لازم به ذکر است که کلیه هزینه های سرویس و تعمیر پکیج بر طبق نرخ اتحادیه برآورد می شود.

اگر کارشناسان ما بتوانند با یک تعمیرات اساسی مشکل پکیج شما را برطرف کنند، بدون اینکه قطعه ای تعویض نمایند، علاوه بر اینکه بهترین و بالاترین کیفیت خدمات را برای شما انجام می دهند، قیمت واقعا منصفانه ای به عنوان هزینه تعمیر حرفه ای پکیج دیواری از مشتری خود دریافت می کنند. چون همان طورکه بارها گفتیم اصول اولیه مرکز تعمیرات سامیار سرویس بر مشتری مداری و جلب رضایت مشتری است.

 

سخن آخر

در این مقاله به بررسی قیمت تعمیر پکیج پرداخته شد. در صورتی که با مشکلات مختلفی در پکیج خود مواجه شدید کافی است با شماره های ما تماس بگیرید. همکاران ما به محل مورد نظرتان اعزام می شوند و بعد از بررسی دستگاه قیمت نهایی تعمیر پکیج یا سرویس آن را به شما اعلام می کنند.

شما می توانید جهت استعلام قیمت سرویس و هزینه تعمیر جامع پکیج و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت با همکاران ما مشاوره کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.