مطالب

هزینه سرویس پکیج دیواری چقدر است ؟

هزینه-سرویس-پکیج

هزینه سرویس پکیج از جمله مواردی است بیشتر مصرف کنندگان پکیج به آن اهمیت می دهند. علاوه بر اینکه هزینه سرویس و تعمیر پکیج مهم است، نحوه و کیفیت آن هم از اهمیت برخوردار است. از آنجایی که سرویس و خدمات تعمیر پکیج جزء پرتقاضاترین خدمات سامیار سرویس به شمار می رود، در این مقاله قصد داریم تا به بررسی هزینه تعمیرات جامع پکیج دیواری بپردازیم. پس اگر می خواهید بدانید که باید بابت سرویس، عیب یابی و تعمیر پکیج خود چقدر هزینه پرداخت کنید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تعمیر حرفه ای پکیج دیواری

پکیج چه در هنگام گرم کردن آب یا چه در هنگام توزیع آن در لوله ها مستعد خرابی است . البته خرید پکیج باکیفیت هم تاثیر زیادی در قیمت تعمیر پکیج دیواری دارد. هر چه پکیج با کیفیت تری بخرید کمتر احتمال دارد که بابت هزینه تعمیر جامع پکیج دیواری پولی پرداخت کنید.
اما چون پکیج هم مانند هر وسیله پرکاربرد دیگر دچار خرابی و فرسودگی می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند. بنابراین اگر از هزینه سرویس پکیج 1401 و قیمت تعمیر اصولی پکیج دیواری خود آگاه باشید می توانید بدانید چه مبلغی را باید بابت هزینه سرویس یا تعمیر پکیج کنار بگذارید.

اهمیت هزینه سرویس کردن پکیج دیواری

اهمیت-هزینه-سرویس-پکیج-دیواری

اصلی ترین دلیل نیاز به پرداخت هزینه تعمیرات پکیج دیواری ، اجرت سرویس دستگاه، رسوب گذاری آن است. چون تجمع جرم و رسوبات مانع از انتقال صحیح حرارت در داخل پکیج می شود. هم چنین سرعت حرکت آب را کم می کند و مصرف انرژی را بالا می برد.

از طرفی رسوبات به شکل یک لایه ضخیم به مرور زمان منجر به خوردگی قطعات پکیج می شوند و می توانند هزینه های هنگفتی را بر دوش شما بگذارند. پس بهترین کار این است که پکیج خود را به شکل دوره ای سرویس کنید. لازم به ذکر است که بسیاری از افراد بسته به شرایط محل زندگی خود و هزینه ها ترجیح می دهند از پکیج زمینی شوفاژکار استفاده کنند.
روشن نشدن پکیج، عدم جرقه زدن، خاموش شدن خود به خودی از جمله مشکلات متداول پکیج میباشد که به مصرف کنندگان می فهماند که بایستی برای تعمیر پکیج خود هزینه کنند.

مشاوره

هزینه های پکیج دیواری

هزینه سرویس دوره ای 

اگرچه خدمات دوره ای برای خانواده ها هزینه دارد. اما این کار یکی از ملزومات پکیج دیواری است. بسیاری از افراد با شنیدن قیمت سرویس پکیج از سرویس و تعمیر پکیج دیواری منصرف می شوند. با توجه به توصیه بسیاری از کارشناسان، خدمات پکیج را علاوه بر سالانه به صورت دوره ای انجام دهید. این امر باعث کاهش هزینه های تعمیر پکیج شما در آینده می شود.

هزینه سرویس سالانه 

تعمیر پکیج و سرویس آن به صورت سالانه، اقدامی سالانه است که باید در شهریور ماه انجام دهید. سرویسکار موظف است کلیه قطعات را بررسی و در صورت نیاز دستگاه را تعمیر کند.

سرویس کردن پکیج به صورت سالانه شامل سرویس فن دستگاه، تنظیم فلنج دودکش، جرم گیری مبدل اصلی یا رسوب زدایی آبگرمکن و پکیج دیواری، بررسی الکترود احتراق، سرویس و تعمیر پمپ، تعمیر فشار سوئیچ هوا، تنظیم فشار گاز داخل دستگاه می باشد. ، جرم گیری مبدل ثانویه، شستشوی مدار آب سرد و گرم، اسیدشویی و … قیمت سالانه خدمات پکیج بوتان در واقع هزینه ای برای بیمه کارکرد پکیج شما می باشد.

هزینه خرابی قطعات اصلی پکیج

اگر بنا به دلایلی هر کدام از قطعات پکیج خراب شود و به تعمیر نیاز پیدا کند، بایستی بابت آن هزینه پرداخت کنید. از جمله این قطعات می توان به هزینه تعویض منبع انبساط، هزینه رسوب زدایی پکیج، هزینه تعمیر مبدل پکیج، هزینه تعمیر برد پکیج، هزینه تعمیر نشتی پکیج، هزینه تعمیر یا تعویض ترموستات و غیره نام برد.

رفع ارورهای پکیج

اگر اختلالی در کارکرد پکیج شما به وجود بیاید، خود را به شکل ارور روی صفحه نمایش نشان می دهد که در هر کدام از پکیج های دیواری انواع خود را دارد. اما همگی این کدخطاهای پکیج نشان می دهند که مشکلی در دستگاه به وجود آمده است. هر کدام از این ارورها نیازمند پرداخت هزینه تعمیرات اساسی توسط مشتری می باشد.

هزینه های متغیر تعمیر پکیج دیواری

هزینه-های-متغیر-تعمیر-پکیج-دیواری

هزینه تعمیر پکیج دیواری متغیر است. چون باید ابتدا پکیج شما توسط کارشناسان حرفه ای ما عیب یابی شوند تا مشکل اصلی آن پیدا شود. در مواردی ممکن که پکیج شما با چند مشکل مواجه باشد یا چند قطعه آن نیاز به تعویض داشته باشند. یا در برخی از موارد ممکن است برعکس این موضوع باشد و پکیج شما هیچ مشکلی نداشته باشد و با یک اقدام توسط همکاران ما به راحتی درست بشود.

هزینه متغیر و سرویس شامل موارد زیر می باشد:

 •  بررسی پکیج های دو مبدل
 • بررسی پکیج های تک مبدل
 • تعمیر برد پکیج 
 • تعویض شیر موتوری
 • تعویض پرشر سوییچ
 • تعویض فلوسوییچ
 • تعویض ntcیک عدد
 • تعویض کیت شیر سه راه
 • اجرت تعویض روتور واستاتور
 • اجرت تعویض مبدل اصلی
 • اجرت تعویض شیر گاز

و دیگر موارد که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های سرویس و تعرفه تعمیرات پکیج 1401 از طریق شماره های درج شده با مجموعه سامیار سرویس در ارتباط باشید.

ما همواره سعی داریم با ارائه خدمات در سطح کیفی بالا گامی در جهت جلوگیری از ارائه خدمات نادرست و پرهزینه برداریم. بنابراین بهترین افراد را در اختیار داریم که دوره های مختلف در زمینه تعمیرات پکیج را گذراندند. آن ها به کار خود وارد هستند و طوری عیب پکیج شما را برطرف می کنند که دیگر نخواهید مجددا بابت تعمیر پکیج دیواری خود هزینه کنید.

هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط مجموعه سامیار سرویس، تعمیر پکیج ایران رادیاتور می باشد، هزینه سرویس در این مجموعه کاملا منصفانه و بر اساس نرخ اتحادیه می باشد. یکی از اقدامات مهم قبل از سرد شدن هوا، سرویس سیستم گرمایشی است.

هزینه سرویس پکیج بوتان

اگر با انواع مدل های پکیج بوتان سروکار داشته باشید، حتماً می دانید که پس از یک دوره طولانی استفاده از پکیج بوتان ممکن است اختلال هایی در عملکرد دستگاه به‌وجود بیاید. این اختلال ها، خرابی پکیج به شمار نمی رود و اغلب به تعمیر و سرویس پکیج بوتان نیاز ندارد.در مجموعه سامیار سرویس، تعمیر انواع مدل های صورت میگیرد.

هزینه نصب پکیج

قیمت نصب پکیج دیواری به عواملی از قبیل نوع پکیج ( زمینی و دیواری)، محل قرارگیری پکیج و ایاب و ذهاب بستیگی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه سامیار سرویس در ارتباط باشید.

 عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیر پکیج و سرویس آن

 • نوع پکیج: پکیج ها به دو نوع زمینی و دیواری تقسیم میشوند که هر کدام هزینه متفاوتی را شامل می شود.
 • برند پکیج: به دلیل آنکه هر برند از قطعات متفاوتی تشکیل شده، هزینه مختلفی را شامل می شود.
 • محل قرار گیری پکیج: نوع سختی در محل قرار گیری هر یک از پکیج ها در قیمت سرویس و تعمیرات تاثیر گذار است.
 • نوع خرابی: در ابتدا سرویسکار به عیب یابی پکیج می پردازد. سپس نوع خرابی قطعه را تشخیص می دهد.
 • هزینه ایاب ذهاب

نکات مربوط به هزینه تعمیر و هزینه سرویس اصولی پکیج دیواری

در ادامه لازم دانستیم که برخی از نکات پیرامون هزینه تعمیر پکیج را برای شما عزیزان یادآور شویم که دانستن این نکات در هنگام تعمیر پکیج و براورد تعرفه سرویس پکیج به شما کمک خواهد کرد:

 • در سامیار سرویس کلیه ابزارآلات مورد نیاز برای سرویس و تعمیر پکیج برای مشتری فراهم است و مشتری نیاز ندارد که آن را تامین کند. مثلا اسید برای کار رسوب زدایی پکیج را خود مرکز در اختیار مشتری قرار می دهد.
 • وقتی پکیج شما به سرویس یا تعمیر نیاز پیدا می کند معمولا مجموعه ای از ایرادات برای دستگاه به وجود آمده است. برای همین لازم است تعدادی از قطعات پکیج تعمیر و یا تعویض شوند.
 • در صورتی که قطعه ای از پکیج نیاز به تعویض داشته باشد سرویسکار ما آن با سفارش مشتری قطعه را برای دستگاه آماده می کند، در نهایت قیمت تعویض آن قطعه در فاکتور نهایی با مشتری حساب می شود.
 • قیمت هایی که توسط همکاران ما اعلام می شود، همگی حدودی هستند، زمانی می توان به مشتری قیمت دقیق داد که تکنسین های ما از نزدیک دستگاه شما را بررسی کنند. یعنی ممکن است بعد از مراجعه سرویس کار پکیج به محل شما و بازدید از دستگاه هزینه تعمیر پکیج کمی متفاوت باشد.

 

ویژگی سامیار سرویس برای تعمیر پکیج و سرویس آن

ضمانت خدمات

سامیار سرویس با توجه به حساسیت کار در زمینه تعمیرات پکیج و خسارات جبران ناپذیری که می تواند به همراه داشته باشد، برای تمامی خدمات خود ضمانتی در خور مشتری ارائه می دهیم.

در صورتی که دوباره پکیج شما بامشکل مواجه شده است همکاران ما در سامیار سرویس موظف هستند که بدون پرداخت هیچ هزینه ای بابت تعمیر پکیج از شما، ایراد دستگاه را برطرف و آن را تعمیر کنند.

صرف هزینه کمتر

سامیار سرویس با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی کشور منصفانه ترین قیمت سرویس پکیج دیواری زیر نظر قیمت اتحادیه تعمیرات پکیج از مشتریان خود دریافت می کند. البته لازم به ذکر است که کلیه هزینه های سرویس و تعمیر پکیج بر طبق نرخ اتحادیه برآورد می شود.

اگر کارشناسان ما بتوانند با یک تعمیرات اساسی مشکل پکیج شما را برطرف کنند، بدون اینکه قطعه ای تعویض نمایند، علاوه بر اینکه بهترین و بالاترین کیفیت خدمات را برای شما انجام می دهند، قیمت واقعا منصفانه ای به عنوان هزینه تعمیر حرفه ای پکیج دیواری از مشتری خود دریافت می کنند. چون همان طورکه بارها گفتیم اصول اولیه مرکز تعمیرات سامیار سرویس بر مشتری مداری و جلب رضایت مشتری است.

 مشاوره

سخن آخر

در این مقاله به بررسی قیمت تعمیر پکیج پرداخته شد. در صورتی که با مشکلات مختلفی در پکیج خود مواجه شدید کافی است با شماره های ما تماس بگیرید. همکاران ما به محل مورد نظرشما عزیزان اعزام می شوند و بعد از بررسی دستگاه قیمت نهایی تعمیر پکیج یا سرویس آن را به شما اعلام می کنند.

شما می توانید جهت استعلام هزینه سرویس و هزینه تعمیر جامع پکیج و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت با همکاران ما مشاوره کنید.

 

ثبت سفارش خدمات

"*" indicates required fields

*

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *