عیب‌یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

در صورتیکه برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور نیاز به سرویسکار پکیج دارید با شماره های 02177272942یا 02177185663 تماس بگیرید

و یا اگر فکر میکنید میتونید خودتون انجامش بدید، در صورت نیاز به قطعه ما میتونیم قطعه مورد نظر شما رو براتون ارسال کنیم

شما در این صفحه با تعمیر پکیج ایران رادیاتور در سامیار سرویس بهترین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور آشنا خواهید شد.

پکیج‌ها نوعی از سیستم‌های جدید گرمایشی به شمار می‌روند که گرمایش مورد نیاز هوا و آب را در یک فضا تامین می‌‌کنند. در این مطلب قصد داریم راهنمای کامل و جامعی از عیب‌یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور را که یکی از قدیمی‌ترین انواع پکیج‌های موجود در بازار است، در اختیار شما قرار دهیم. 

تعمیر پکیج به صورت شبانه روزی در هر زمان و هر محل با سامیار سرویس

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

در صورتیکه برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور نیاز به سرویسکار پکیج دارید با شماره های 02177272942یا 02177185663 تماس بگیرید

و یا اگر فکر میکنید میتونید خودتون انجامش بدید، در صورت نیاز به قطعه ما میتونیم قطعه مورد نظر شما رو براتون ارسال کنیم

نکات سرویس پکیج ایران رادیاتور

به هنگام سرویس ایران رادیاتور موارد مختلفی انجام می شوند که در نهایت موجب سرویس کامل پکیج و رفع مشکلات احتمالی در پکیج می شود.

۱. هواگیری پکیج

یکی از مواردی که به هنگام سرویس پکیج انجام می شود، هواگیری است. یکی از شایع ترین دلایل خراب شدن پکیج ها هوا گرفتن آن ها است به همین علت در صورت خرابی پکیج بهتر است ابتدا عمل هواگیری پکیج انجام شود.

۲. رسوب زدایی

رسوب زدایی یکی دیگر از مواردی است که به هنگام سرویس پکیج انجام می شود. از آن جایی که املاح بسیاری در آب وجود دارد، لوله های پکیج که آب را از خود عبور می دهند، دچار رسوب خواهند شد و در این شرایط موجب بروز اختلال در عملکرد پکیج خواهد شد. در این شرایط با رسوب زدایی لوله های پکیج که به کمک مواد اسیدی انجام می شوند، موجب پاکسازی لوله از اسیدها خواهد شد.

۳. باز کردن دودکش

در شرایطی ممکن است دودکش پکیج دچار گرفتگی شود که این شرایط بسیار خطرناک بوده و مانع از خروج دود خواهد شد. بنابراین به هنگام سرویس پکیج، باید دودکش کاملا بررسی شود که دچار گرفتگی نشده باشد.

مواردی همچون حرارت پکیج، محل اتصال پکیج، عملکرد مدار گرمایشی، فشار آب و… مواردی هستند که به هنگام سرویس پکیج، باید توسط متخصص مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرند و در صورت وجود مشکل، نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایند.

حال که به توضیح جامع و کاملی درباره تعمیر ایران رادیاتور پرداختیم، نسبت به مشکلات پکیج خود آگاه‌تر خواهید بود. بهتر است در صورت مشاهده هر گونه مشکل، در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایید. زیرا در بسیاری از مواقع ممکن است هر مشکلی موجب بروز خسارات و صدمات جبران‌ناپذیری شود.

در صورت بروز هر مشکلی در پکیج خود، می‌توانید از خدمات ایران رادیاتور بهره‌مند شوید. کارشناسان ایران رادیاتور همواره در جهت خدمت‌رسانی به شما عزیزان تلاش می‌کنند. خدمات سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود را با خاطری آسوده به عهده کارشناسان ایران رادیاتور بسپارید.

نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور تهران در اقصی نقاط این شهر وجود دارد و شما در هر نقطه از شهر تهران که ساکن باشید، به راحتی می‌توانید از خدمات ایران رادیاتور تهران بهره‌مند شوید.

ویژگی‌های سامیار سرویس

متخصصان با تجربه

مجموعه سامیار سرویس دارای تکنسین‌هایی با بیش از 12 سال تجربه فعالیت می‌کند و با دوره‌های علمی و آشنایی با جدیدترین مدل‌های لوازم خانگی می‌کوشد تا مناسبترین فرد را جهت تعمیر لوازم خانگی داشته باشد.

گارانتی خدمات

سامیار سرویس نسبت به فعالیت‌های انجام شده توسط تکنسین‌های خود، مسئول است و برای اطمینان خاطر شما، تا 180 روز گارانتی خدمات و تعمیرات ارائه شده را به عهده خواهد گرفت.

متخصصان با تجربه

مجموعه سامیار سرویس دارای تکنسین‌هایی با بیش از 12 سال تجربه فعالییت می‌کند و با دوره‌های علمی و آشنایی با جدیدترین مدل‌های لوازم خانگی می‌کوشد تا مناسبترین فرد را جهت تعمیر لوازم خانگی داشته باشد.

گارانتی خدمات

سامیار سرویس نسبت به فعالیت‌های انجام شده توسط تکنسین‌های خود، مسئول است و برای اطمینان خاطر شما، تا 180 روز گارانتی خدمات و تعمیرات ارائه شده را به عهده خواهد گرفت.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل وجود تکنسین‌های زیادی که ما در سراسر شهر داریم، تکنسین‌های سامیار سرویس در نزدیکی شما هستد و می‌توانند خدمات را در همان روز به شما ارائه کنند.

هزینه‌های منصفانه

هزینه‌های دریافت شده از شما تحت نظارت سامیار سرویس می‌باشد که کاملاً منصفانه هستند. قیمت کار، پیش از انجام آن به شما اعلام می‌شود و در پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

تعمیر قطعات اولویت ماست

تکنسین‌های سامیار سرویس سعی دارند که قطعات را تعمیر کنند و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعات وجود نداشت اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می‌کنند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل وجود تکنسین‌های زیادی که ما در سراسر شهر داریم، تکنسین‌های سامیار سرویس در نزدیکی شما هستد و می‌توانند خدمات را در همان روز به شما ارائه کنند.

هزینه‌های منصفانه

هزینه‌های دریافت شده از شما تحت نظارت سامیار سرویس می‌باشد که کاملاً منصفانه هستند. قیمت کار، پیش از انجام آن به شما اعلام می‌شود و در پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

تعمیر قطعات اولویت ماست

تکنسین‌های سامیار سرویس سعی دارند که قطعات را تعمیر کنند و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعات وجود نداشت اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می‌کنند.

سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

بهترین زمان برای سرویس پکیج ایران رادیاتور پایان فصل تابستان است زیرا با شروع فصل پاییز و آغاز سرما، در صورت بروز مشکل و عدم وجود آب گرم، شرایط بسیار مشکل‌ زا و غیر قابل تحمل خواهد بود بنابراین بهتر است پیش از شروع فصل سرما، نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید و این کار را به عهده متخصصان بگذارید. فراموش نکنید که نباید زمانی که پکیج شما دچار مشکل شد اقدام به تعمیر آن نمایید و با انجام زودهنگام سرویس پکیج، به نوعی موجب پیشگیری از بروز مشکل در پکیج خواهید شد و با خاطری آسوده از پکیج خود استفاده خواهید کرد.

سرویس کار ایران رادیاتور با تجربه و سابقه بسیار بالا در زمینه سرویس و تعمیرات انواع پکیج ها، در راستای برطرف کردن مشکل پکیج شما و همچنین پیشگیری از بروز مشکل، کمک بسیاری خواهد کرد. به این ترتیب از هزینه های احتمالی تعمیر پکیج ایران رادیاتور تا میزان چشمگیری جلوگیری خواهید کرد. هزینه تعمیر همواره یکی از دغدغه‌های افراد به هنگام خرابی پکیج آن ‌ها است اما باید بدانید که عوامل مختلفی در تعیین قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور دخیل است.

عواملی همچون مدل پکیج، نوع مشکل، میزان وخامت مشکل، قطعاتی که نیاز به تعمیر و تعویض دارند و… بنابراین نمی‌ توان قیمت ثابت و مشخصی برای آن درنظر گرفت اما به طور کلی هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور بالا نبوده و با صرف هزینه مقرون به صرفه ای قادر به تعمیر مشکل پکیج خود خواهید بود. تعمیر ایران رادیاتور تهران و سایر شهرستان ها انجام می شود و شما در هر نقطه از ایران که ساکن باشید، می توانید پکیج خود را تعمیر کنید.

مراحل انجام کار

مرحله اول

جهت درخواست نصب،سرویس یا تعمیرات میتوانید درخواست خودر را یا به صورت آنلاین یا به صورت تلفنی ثبت نمایید.

مرحله دوم

کارشناسان اول با مشاهده نوع دستگاه، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین‌ها اطلاع می‌دهند.

مرحله سوم

تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت تا در زمانی که مد نظر شما بود به محل مراجعه کند.

مرحله چهارم

در پایان کار زمانی که کار کاملا انجام شد و گارانتی کتبی را دریافت کردبد میتوانید هزینه را به تکنسین پرداخت کنید.

مدل‌های مختلف پکیج ایران رادیاتور

پکیج‌های ایران رادیاتور از جنبه‌های مختلف به دسته‌های گوناگونی تقسیم می‌شوند که به معرفی و بررسی هر یک می‌پردازیم. تعمیر پکیج ایران رادیاتور برای مدل‌های مختلف آن امکان‌پذیر است.

به صورت کلی پکیج‌‌های ایران رادیاتور در سری‌‌های مختلفی از جمله L، M، BM، K، E و ‌Eco تولید می‌شوند. در صورت بروز هر مشکلی، تعمیر پکیج ایران رادیتور شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با گارانتی قابل انجام است.

پکیج‌ های دیواری و زمینی

پکیج‌ها به دو دسته کلی پکیج شوفاژ دیواری و زمینی تقسیم ‌بندی می‌شوند. عمدتا پکیج‌های شوفاژ دیواری بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و تعداد کمتری از پکیج‌‌های زمینی در بازار موجود هستند زیرا پکیج‌های زمینی برای مواقع خاص و در شرایطی که نیاز به ظرفیت گرمایش بالاتری باشد مورد استفاده قرار می‌گیرند و از همین جهت پکیج‌‌های زمینی از قیمت بالاتری نسبت به پکیج‌های دیواری برخوردار هستند.

پکیج‌های زمینی ایران رادیاتور تنها در دو مدل Z36 وD35-G35  موجود هستند. تعمیر پکیج ایران رادیاتور در همه انواع و مدل‌ها توسط کارشناسان انجام می‌پذیرد.

عیب-یابی-پکیج-ایران رادیاتور

پکیج آنالوگ و دیجیتال

پکیج‌های دیجیتال ایران رادیاتور در واقع پکیج‌هایی هستند که روی بدنه آن‌ها صفحه نمایشگر دیجیتال وجود دارد که وضعیت جزئی پکیج روی آن نمایش داده می ‌شود. بنابراین در صورت مشاهده هر گونه ایراد و مشکل، در سریع ‌ترین زمان ممکن می ‌توان نسبت به تعمیر پکیج ایران رادیاتور اقدام کرد. در نوع آنالوگ پکیج ایران رادیاتور صفحه نمایشی وجود نداشته و در صورت بروز مشکل، چراغ‌ های روی پکیج روشن خواهند شد که این موضوع نشان دهنده نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور است در نتیجه نوع دیجیتال نسبت به نوع آنالوگ از قیمت بالاتری برخوردار است.

مدل‌های دیجیتال پکیج‌های ایران رادیاتور شامل سری‌های L است و نوع آنالوگ شامل سری‌های M، BM،K ، E و  Ecoاست.

پکیج‌ های تک مبدله و دو مبدله

در پکیج‌های دیواری دو مدار جهت گرمایش فضا و آب وجود دارند. در پکیج‌های دو مبدله برای هر یک از مدارها دو مدل وجود دارد و در پکیج‌های تک مبدله تنها یک مدار. در بسیاری از پکیج‌ها از نوع دو مبدله استفاده می‌شود.

پکیج‌های ایران رادیاتور، همگی به صورت دو مبدله تولید می‌شوند به غیر از مدل BM که به ‌صورت تک مبدله تولید می‌شود.

پکیج‌ها به صورت فن‌دار و بدون فن هم در بازار موجود هستند اما از آن جایی که وجود فن جهت انتقال دودهای حاصل از احتراق شعله پکیج، لازم و ضروری است، تمامی پکیج‌های ایران رادیاتور حاوی فن هستند. جهت بهره‌‌مندی از تعمیر پکیج ایران رادیاتور، در ابتدا نیاز است با کدهای ارور پکیج ایران رادیاتور آشنا باشید.

آشنایی با کد‌های خطای پکیج ایران رادیاتور

در صورت بروز هر گونه خرابی یا مشکل در پکیج‌ های ایران رادیاتور، دستگاه کدی را روی صفحه نمایشگر خود به نمایش می‌گذارد تا مشکل به‌ وجود آمده را با شما مطرح کند. بنابراین برای آن‌ که قادر به تعمیر پکیج ایران رادیاتور در سریع‌ترین زمان ممکن باشید، نیاز است تا نسبت به کدهای خطایی که در صفحه نمایش ظاهر می‌شود و همچنین چگونگی رفع علامت لبخند در پکیج ایران رادیاتور آگاه باشید. در این قسمت به بررسی تعدادی از کد‌های خطا در سوالات متداول می‌پردازیم.

سؤالات متداول

خرابی و خطا در پکیج‌های ایران رادیاتور چگونه نمایش داده می‌شوند؟

در صورت بروز هر گونه خرابی یا مشکل در پکیج‌های ایران رادیاتور، دستگاه کدی را روی صفحه نمایشگر خود به نمایش می‌گذارد تا مشکل به‌ وجود آمده را با شما مطرح کند. بنابراین برای آن‌ که قادر به تعمیر پکیج ایران رادیاتور در سریع‌ترین زمان ممکن باشید، نیاز است تا نسبت به کدهای خطایی که در صفحه نمایش ظاهر می‌شود و همچنین چگونگی رفع علامت لبخند در پکیج ایران رادیاتور آگاه باشید. در این قسمت به بررسی تعدادی از کد‌های خطا می‌پردازیم.

پکیج ایران رادیاتور مدل L, K، در صورت خرابی چه کدهایی را نمایش می‌دهد؟

خطای AF: سیستم ضدیخ دچار مشکل شده ‌است.

خطای E1: کمبود آب در مدار یا قطعی پرشر سوئیچ آب. برای عیب ‌یابی، شیر پر کن را باز کرده و فشار آب را روی یک بار قرار دهید.

خطای E2: خرابی یون شعله، جرقه ‌زن یا شیر گاز.

خطای ۸E: ترموستات حدی ۱۰۵ درجه قطع کرده‌ است.

خطای E10: بروز مشکل در قسمت خروجی دود؛ مسیر خروجی دود باید کنترل شود.

خطای E12،E30، E99: برد الکترونیکی معیوب؛ نیاز به تعویض دارد.

خطای E31: مدار اتصال شوفاژ کوتاه است؛ نیاز به تعویض دارد.

خطای ۲E3: ترمیستور مدار شوفاژ دچار مشکل شده است و مدار آن باز است؛ نیاز به تعویض دارد.

خطای E41: ترمیستور آبگرم مصرفی دچار مشکل شده است و اتصال آن کوتاه است.

خطای E42: ترمیستور آبگرم مصرفی دچار مشکل شده است و مدار آن باز است؛ نیاز به تعویض دارد.

خطای E50: فن خاموش است اما پرشر سوئیچ هوا متصل است که احتمال دارد مشکل از خراب بودن پرشر سوئیچ یا خرابی رله ‌برد باشد.

خطای E51: فن روشن ولی پرشر سوئیچ هوا متصل نیست. در شرایطی که فن کار کند، مشکل از خرابی پرشر سوئیچ است و در شرایطی که فن کار نکند، پره‌ های فن و رله ‌های برد را بررسی کنید و در صورت نیاز برد را تعویض کنید.

خطای E81: دمای ترمیستور طبیعی است اما ترموستات حدی ۱۰۵ درجه قطعه کرده است.

خطای E91: وجود نوسان در ولتاژ برق

کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور، مدل M, E, MB, Eco کدامند؟

خطای ۴۰ و ۳۰: خراب شدن برد کنترل

خطای ۸۰: فعال شدن ترموستات ایمنی ۱۰۵

خطای ۷۰: بالا رفتن بیش ‌از حد حرارت مبدل

خطای ۸۰ و ۶۰: یخ ‌زدگی با پمپ روشن

خطای خطای ۷۰ و ۶۰: یخ ‌زدگی با مشعل روشن

خطای ۸۰ و ۵۰: باز شدن سنسور آب گرم

خطای ۸۰، ۷۰ و ۵۰: قطعی سنسور شوفاژ مدار

خطای ۸۰ و ۴۰: باز شدن سنسور دود

خطای ۷۰ و ۴۰: باز شدن پرشر سوئیچ آب

خطای ۸۰، ۶۰ و ۴۰: باز بودن پرشر هوا و کار نکردن فن

خطای ۷۰، ۶۰ و ۴۰: بسته بودن پرشر هوا و کار نکردن فن

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل چه مقدار است؟

هزینه تعمیر همواره یکی از دغدغه‌های افراد به هنگام خرابی پکیج آن‌ها است اما باید بدانید که عوامل مختلفی در تعیین قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور دخیل است. عواملی همچون مدل پکیج، نوع مشکل، میزان وخامت مشکل، قطعاتی که نیاز به تعمیر و تعویض دارند و…

بنابراین نمی‌توان قیمت ثابت و مشخصی برای آن در نظر گرفت اما به طور کلی هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور بالا نبوده و با صرف هزینه مقرون به صرفه ای قادر به تعمیر مشکل پکیج خود خواهید بود. تعمیر ایران رادیاتور تهران و سایر شهرستان ها انجام می‌شود و شما در هر نقطه از ایران که ساکن باشید، می‌توانید نسبت به تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود اقدام نمایید.

بهترین زمان برای سرویس پکیج ایران رادیاتور، چه زمانی است؟

بهترین زمان برای سرویس پکیج ایران رادیاتور پایان فصل تابستان است زیرا با شروع فصل پاییز و آغاز سرما، در صورت بروز مشکل و عدم وجود آب گرم، شرایط بسیار مشکل‌ زا و غیر قابل تحمل خواهد بود بنابراین بهتر است پیش از شروع فصل سرما، نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید و این کار را به عهده متخصصان بگذارید.

فراموش نکنید که نباید زمانی که پکیج شما دچار مشکل شد اقدام به تعمیر پکیج ایران رادیاتور نمایید و با انجام زودهنگام سرویس پکیج، به نوعی موجب پیشگیری از بروز مشکل در پکیج خواهید شد و با خاطری آسوده از پکیج خود استفاده خواهید کرد.

به این ترتیب از هزینه‌های احتمالی تعمیر پکیج ایران رادیاتور تا میزان چشمگیری جلوگیری خواهید کرد.
سرویس کار ایران رادیاتور با تجربه و سابقه بسیار بالا در زمینه سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در انواع مختلف و در راستای برطرف کردن مشکل پکیج شما و همچنین پیشگیری از بروز مشکل، کمک بسیاری خواهد کرد.

ارائه خدمات ایران رادیاتور

حال که به توضیح جامع و کاملی درباره تعمیر ایران رادیاتور پرداختیم، نسبت به مشکلات پکیج خود آگاه تر خواهید بود. بهتر است در صورت مشاهده هر گونه مشکل، در سریع ترین زمان ممکن نسبت به بر طرف کردن آن اقدام نمایید. زیرا در بسیاری از مواقع ممکن است هر مشکلی موجب بروز خسارات و صدمات جبران ناپذیری شود.

در صورت بروز هر مشکلی در پکیج خود، می توانید از خدمات ایران رادیاتور سامیار سرویس بهره مند شوید. تعمیرکاران  متخصص ایران رادیاتور در سامیار سرویس همواره در جهت خدمت رسانی به شما عزیزان تلاش می کنند.

سامیار سرویس نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور تهران را در اقصی نقاط این شهر دارد و شما در هر نقطه از شهر تهران که ساکن باشید، به راحتی می توانید از خدمات ایران رادیاتور تهران در سامیار سرویس بهره مند شوید.

مطالب آموزشی مرتبط

«نظرات شما»


«نظرات شما»