تعمیر آبگرمکن در تهران

یکی از اصلی ترین خدمات سام سرویس در تمام طول سال تعمیر آبگرمکن در تهران است. از آن جایی که آبگرمکن جزء پر مصرف ترین وسایل تامین آب گرم است. پس پیدا کردن جایی برای تعمیر آبگرمکن در تهران بسیار پر اهمیت است.

وقتی با علائمی مانند نشتی ابگرمکن عدم گرمایش آب و سروصدای آبگرمکن مواجه شدید بدانید که ایرادی در آبگرمکن تان به وجود آمده است که باید برای رفع آن اقدامات لازم را انجام دهید. سام سرویس با دو دهه سابقه در امر تعمیر آبگرمکن آمادگی خود را جهت نصب، تعمیر و سرویس آبگرمکن در هر اقصا تهران اعلام می کند.

نصب آبگرمکن

اصلی ترین و اولین قدم برای افزایش بازدهی و عملکرد صحیح آبگرمکن نصب اصولی و تخصصی آن است. این کار به شما کمک می کند که تا سال ها بتوانید از دستگاه خود استفاده کنید و همین امر طول عمر دستگاه شما را ارتقا می بخشد. برای همین بهتر است که کار نصب این دستگاه حساس را به نصابان حرفه ای بسپارید. چون آن ها کلیه قواعد و استانداردهای نصب آبگرمکن را به خوبی می دانند و رعایت می کنند.

 

سرویس آبگرمکن دیواری

سرویس-آبگرمکن-دیواری

برای اینکه آبگرمکن بتواند به خوبی کار کند، بایستی کلیه اجزای آن در سلامت کامل باشند. نقص در یکی از این قطعات عملکرد آبگرمکن را با اختلال مواجه می کنیم. برای همین تاکید می کنیم که لازم است آبگرمکن خود را به شکل دوره ای و سالیانه سرویس کنید.

سرویس اصولی آبگرمکن دیواری در تهران از دیگر خدمات سامیار سرویس به عنوان نمایندگی سرویس آبگرمکن تهران به شمار می رود. با سرویس حرفه ای آبگرمکن دیوار عمر و بازدهی آن  را نیز افزایش می دهید و تا حد قابل توجهی از هزینه های تعمیرات آبگرمکن دیواری بی نیاز می شوید.

نحوه تعمیر اصولی آبگرمکن دیواری در تهران

در هنگام بررسی و عیب یابی آبگرمکن اصلی ترین قطعاتی که مورد بررسی قرار می گیرند، شامل: کلاهک تعدیل، مبدل حرارتی، شیر گاز، مجرای ورودی آب سرد و رگولاتور آب می شوند. در صورتی که ایرادی در هر کدام از این قطعات وجود داشت کارشناسان ما با دقت کامل آن را تعویض می کنند.

قطعه ای که توسط همکاران ما جایگزین قطعه معیوب می شود، کاملا اورجینال و دارای گارانتی معتبر است. البته کوشش کلیه پرنسل مجرب سامیار سرویس بر این است که تا حد امکان قطعه خراب را تعمیر کنند. اما در صورتی که تعمیر امکان‌پذیر یا به صرفه نبود، چاره ای جز تعویض قطعه ندارند.

مشکلات رایج آبگرمکن دیواری

در ادامه مواردی را ذکر می کنیم که اصلی ترین مشکلات آبگرمکن دیواری هستند آشنایی با این مشکلات به شما در عیب یابی و تعمیر آبگرمکن دیواری در تهران کمک خواهد کرد

 • جرقه نزدن الکترود جرقه زن

در آبگرمکن های بدون شمعک به دلیل جدا شدن اتصال وایر جرقه زن به خوبی عمل نمی کند. اولین کار این است که اتصال وایر را چک کنید اگر شل بود، آن را ببندید. هم چنین علت های دیگری مانند خرابی شکستگی چینی الکترود جرقه زن باعث عدم جرقه زدن الکترود آبگرمکن می شوند. برای این رفع مشکل، قطعه را تعویض کنید.

در مواردی هم به علت مسدودیت نوک الکترود این مشکل به وجود می آید که بهترین کار تمیز کردن نوک الکترود جرقه زن است.

 • روشن نشدن شمعک

دلایلی مانند مسدودیت شیر پروانه ای و گرفتگی مجرای نازل ممکن است باعث روشن نشدن شمعک آبگرمکن شود. اگر مشکل از گرفتگی شیر پروانه ای باشد، فقط کافی است شیر را باز کنید. البته در صورت گرفتگی نازل بهترین کار این که صافی و مجرای نازل شمعک را تمیز کنید.

 • خاموش شدن شمعک

مشکل-رایج-خرابی-آبگرمکن-خاموش-شدن-شمعک

این ایراد به علت خرابی ترموکوپل به وجود می آید اگر ترموکوپل خراب بود آن را تعویض کنید. اگر سالم بود، اقدام بعدی این است که به بررسی شیر مغناطیسی آبگرمکن بپردازید. در صورت خرابی شیر مغناطیسی این قطعه را تعویض کنید

 • سوختن شعله کوتاه و زرد رنگ شمعک

اگر مشاهده کردید که شعله شمعک آبگرمکن شما به شکل کوتاه یا زرد می سوزد ، ممکن است صافی شمعک یا مجرای نازل هوا گرفته باشد. بهترین کار این است از یک کارشناس تعمیر آبگرمکن در تهران کمک بگیرید.

 • روشن نشدن مشعل با وجود باز بودن شیر آب گرم

علت هایی زیر باعث به وجود آمدن این مشکل می شوند:

 • قطع بودن گاز ساختمان،
 • گرفتگی صافی آب،
 • انسداد شیپور رگولاتور
 • بسته بودن شیر ربع گرد گاز

برای رفع این مشکل بایستی تک تک موارد بالا بررسی شود. البته چون پیدا کردن علت اصلی کار یک متخصص تعمیرات آبگرمکن است بهتر است یک تعمیرکار حرفه ای آبگرمکن از نزدیک آبگرمکن شما را بررسی کند. 

 • تاخیر در روشن شدن مشعل بعد از باز کردن شیر آب گرم

در صورتی که شیر آب گرم را باز کردید اما مشعل آبگرمکن با تاخیر روشن شد، بدانید که این ایراد می تواند از رسوب روی سوپاپ آب،  خرابی شیر احتراق آهسته نقص در کارکرد اورینگ سوپاپ اصلی گاز باشد. پیدا کردن و راه حل این ایراد هم تخصصی است فقط کافی است با سامیار سرویس نمایندگی تعمیر آبگرمکن دیواری تماس بگیرید.

هزینه تعمیر آبگرمکن در تهران

 

قیمت تعمیر آبگرمکن دیواری در تهران کاملا شفاف است و تمام هزینه های سرویس و تعمیر آبگرمکن بر طبق نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شوند.

مطمئن باشید از شما هیچ اضافی دریافت نمی شود. البته، نوع مشکل و نوع آبگرمکن تعمیری یا تعویضی بودن قطعات نوع قطعه، برند قطعه، دستمزد کارشناس و مقدار زمان صرف شده تاثیر می گذارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت هزینه سرویس ابگرمکن دیواری در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بهترین نمایندگی تعمیرات آبگرمکن دیواری در تهران

همان طور که می‌دانید آبگرمکن از قطعاتی ساخته شده است به علت پیچیدگی این قطعات بایستی حتما عیب یابی آبگرمکن توسط یک کارشناس متعلق به نمایندگی تعمیرات آبگرمکن در تهران انجام بشود.

همکاران ما در سامیار سرویس آموزش های لازم را دیده اند و در زمینه تعمیر انواع آبگرمکن و خدمات مربوط به آبگرمکن و تعمیر پکیج مهارت مورد نیاز را کسب کرده اند. مهم نیست که در کدام منطقه تهران زندگی می کنید ما در نزدیکی شما هم شعبات زیادی داریم.  فقط کافی است درخواست خود را در سایت ما ثبت کنید و ما در کوتاه ترین زمان ممکن نزدیک ترین تعمیرکار آبگرمکن را در اختیارتان قرار می دهیم.

مزیت های  استفاده از خدمات سامیار سرویس

انتخاب سامیار سرویس برای تعمیر جامع تعمیر آبگرمکن تهران مزیت هایی بی شماری به همراه دارد که اصلی ترین آن ها شامل موارد زیر می شود:

 • دو دهه سابقه در امر خدمات آبگرمکن
 • دارای شعبات مختلف نمایندگی در اقصی نقاط تهران
 • بهره‌گیری از کارشناسان متبحر و متخصص
 • خدمات پس از فروش پکیج تمامی اجناس
 • اهمیت به تعمیر قطعات معیوب
 • تعویض قطعات با استفاده از قطعات اورجینال
 • ارائه کارت گارانتی و فاکتور رسمی
 • نمایندگی تعمیر پکیج بوتان و آبگرمکن این برند

سوالات متداول تعمیر آبگرمکن در تهران

چه عاملی روی قیمت نهایی تعمیر ابگرمکن در تهران تاثیر می گذارند؟

قیمت تعمیر آبگرمکن به مدل آبگرمکن، نحوه و سختی کار، دستمزد تعمیرکار، تعمیری یا تعویضی بودن قطعات و عوامل دیگر بستگی دارد

چقدر زمان می برد تا تعمیر آبگرمکن در تهران انجام شود؟

مدت زمان تعمیر آبگرمکن به مشکل دستگاه شما بستگی دارد. اما تمام کارشناسان متخصص و حرفه ای ما تمام سعی خود را می کنند تا در کمترین زمان ابگرمکن شمارا تعمیر کنند.

اگر از خدمات تعمیر ابگرمکن در تهران راضی نباشیم چه کار کنیم؟

در صورت عدم رضایت شما مشتریان عزیز، ما از طریق واحد خدمات مشتریان به پیگیری و رسیدگی مشکل شما خواهیم بود.

5/5 - (1 امتیاز)