تعمیر پکیج

تعمیر پکیج آچاره برای چه برند هایی انجام می شود؟

تعمیرات پکیج آچاره

یکی از مهم ترین سیستم های گرمایشی برای هر منزلی، پکیج ها هستند که با برند های مختلفی نیز به تولید می رسند. این سیستم ها با قطعات مختلفی ساخته می شوند که در زمان خرابی باید توسط تعمیرکاران متخصص تعمیر شوند. در ادامه به بررسی اینکه تعمیر پکیج آچاره برای چه برند هایی انجام می شود پرداخته ایم و به شما بهترین تعمیرکاران مجاز در سراسر ایران را معرفی نموده ایم. در ادامه با سامیار سرویس همراه باشید…

تعمیر پکیج آچاره برای چه برند هایی انجام می شود؟

تعمیرات پکیج در سامیار سرویس توسط متخصصین ماهر و مجرب صورت می گیرد که تعمیرکاران مجاز در این بخش توانایی و مهارت های لازمه را جهت تعمیر انواع برند پکیج و رادیاتور را دارند. سوالی که این روز ها زیاد پرسیده می شود، این است که عمده عموم مردم می پرسند که تعمیر پکیج آچاره برای چه برند هایی انجام می شود و هزینه آن چقدر خواهد بود؟ در واقع هزینه تعمیر پکیج بر اساس نرخ مصوب تخمین زده می شود و فروشندگان نیز موظف خواهند بود هزینه ای بیشتر، جهت تعمیرات دریافت نکنند.

آچاره نیز از دسته تعمیرکاران پکیج دیواری، رادیاتور و سایر محصولات بوده اند که تمامی امور تعمیراتی را انجام می دهند. اما در کنار این سایت های نام دار، باید زیاد نام سامیار سرویس را شنیده باشید چرا که سامیار سرویس با بیش از دو دهه سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات و با ارائه خدمات پس از فروش تاسیسات حرارتی توانسته است با داشتن متخصصین ماهر در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات را انجام داده و خدمات خود را ارائه داده اند.

در واقع مهم ترین هدف این مجموعه عظیم ارائه بهترین خدمات به عموم مردم است تا علاوه برکسب رضایت مردم، خود سامیار سرویس نیز بیش از پیش در میان عموم افراد مطرح شود.

تعمیر پکیج برای چه برند هایی انجام می شود؟

متخصصان فعال در مجموعه سامیار سرویس، تعمیرکار بیش از ده ها برند ایرانی و خارجی هستند که در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات تعمیرات پیج و رادیاتور را انجام می دهند. در صورتی که نیازمند تعویض قطعات شوید، تعمیرکاران مجموعه قطعه مورد نظر را نیز با ضمانت نامه معتبر برند مربوطه، تعویض خواهند کرد و به این صورت خیالتان از همه جهت راحت خواهد بود.

تعمیر بسیاری از برند های مطرح اعم از ایران رادیاتور، آریستون، ایساتیس، بوتان، آناتیس، ایمرگاس، تاچی، شاپه، لورچ، مکس الیت، آلزان، رادیانت، گلدیران و… توسط تعمیرکاران اختصاصی مجموعه سامیار سرویس قابل انجام خواهد بود. در نظر داشته باشید که سامیار سرویس با اطمینان کامل تعمیر انواع پکیج با برند های مطرح و حتی کمتر شناخته شده را به خوبی انجام خواهد داد چرا که هدف مجموعه کسب رضایت مشتریان است.

خدمات تعمیر پکیج سامیار سرویس

مجموعه سامیار سرویس از سری گروه های خدماتی فعال در شمال، غرب، جنوب و شرق تهران هستند که با نازل ترین قیمت خدمات خود را ارائه می دهند. چیزی که سبب شده است تا سامیار سرویس به نسبت گروه های خدماتی آچاره و سایر گروه های خدماتی دیگ بسیار مطرح و محبوب شوند، گوشه ای از موارد نام برده خواهند بود:

  • استفاده از قطعات شرکتی و اصل با ضمانت
  • به کارگیری متخصصین کاربلد و کارشناس در این زمینه
  • تلاش برای تعمیرات به جای تعویض کلی قطعه
  • ارائه گارانتی ۸ ماهه برای خدمات
  • مشاوره تلفنی و آنلاین از طریق سایت سامیار سرویس
  • انجام امور و ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن
  • تماس با مشتریان جهت هماهنگی زمان تعمیر
  • داشتن نظم و انضباط و آراستگی تعمیر کاران مجموعه

ارائه گارانتی معتبر برای تعمیر پکیج

مجموعه سامیار سرویس اگر طی ۸ ماه اقدام به تعمیر پکیج، رادیاتور و یا آبگرمکن شما نموده باشد، طی این ۸ ماه موظف خواهد بود که در صورت ایجاد هر گونه خرابی غیر عمد، اقدام به تعمیرات نمایند و مشتری نیز هیچگونه هزینه ای در قبال آن پرداخت نخواهد کرد. در نظر داشته باشید که قطعه مربوطه باید شامل گارانتی نیز باشد!

هزینه تعمیر پکیج آچاره

هزینه تعمیر پکیج آچاره نیز ممکن است بر اساس نرخ مصوب باشد که گاها ممکن است این قیمت گذاری نوساناتی نیز داشته باشد. در نظر داشته باشید که تعمیرات پکیج در مرکز سامیار سرویس علاوه بر اینکه با مناسب ترین قیمت به نسبت سایر رقبای خود انجام می شود، بهترین کیفیت و ضمانت نامه معتبر را نیز در نظر می گیرند. شما می توانید در ۲۴ ساعت شبانه رو با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل فرمائید و درخواست اعزام نیزو کنید تا در اولین فرصت کارشناس مربوطه با شما ارتباط بگیرد.

هزینه تعمیر پکیج دیواری

جان کلام

در این بخش از مقالات سایت سامیار سرویس به صورت کامل در مورد اینکه تعمیر پکیج آچاره برای چه برند هایی انجام می شود پرداخته ایم تا اطلاعات کافی در این زمینه را کسب کرده باشید. در نظر داشته باشید که سرویس کامل پکیج ایران رادیاتور، بوتان، ایساتیس و سایر برند های دیگر توسط متخصصین مجموعه سامیار سرویس انجام خواهد شد و نازل ترین قیمت نیز برای مشتریان با توجه به اتحادیه پکیج تهران در نظر گرفته شده است. جهت هماهنگی با تعمیرکاران مجموعه سامیار سرویس یا شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل فرمائید.

امتیاز مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *