مطالب

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

تعمیر-پکیج-بوتان-مدل-کالدا-ونزیا

پکیج بوتان دارای مدل های مختلفی است که مدل کالدا ونزیا یکی از این مدل ها است که به منظور گرم کردن آب مصرفی و همچنین برای گرمایش محیط مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که می‌دانید هر وسیله مصرفی با مرور زمان و استفاده مداوم و صدها دلیل دیگر ممکن است دچار نقص و خرابی شود که پکیجهم از آن جمله وسایل محسوب می شود. پس اگر به هر دلیل پکیج شما دچار ایرادی شد، برای تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا می توانید با نمایندگی پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا تماس بگیرید و از آن ها در این مورد تقاضا کمک و راهنمایی بگیرید.

 

عیب یابی پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا چگونه است؟

یکی از مهم ترین بخش در تعمیر پکیج، عیب یابی درست و اصولی است که تعمیرکار با استفاده از تجربه و مهارت و ابزارآلاتی که در اختیار دارد قبل از پروسه تعمیر پکیج دیواری بوتان مدل کالدا ونزیا شروع به عیب یابی می کند و سپس به سراغ برطرف سازی مشکلات پکیج می رود و پکیج را تعمیر می کند.

 

نصب اصولی و درست پکیج کالدا ونزیا

نصب-اصولی-و-درست-پکیج-کالدا-ونزیا

اگر پکیج دیواری شما به درستی نشود ممکن است دچار نقض شود و عملکرد خوبی نداشته باشد. لذا بهترین کار این است که نصب و راه اندازی پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا را به تعمیرکار متخصص بسپارید. تمامی نیروهای سامیار سرویس از مهارت بالا در نصب، تعمیر و سرویس برخوردارند شما می توانید با این مجموعه در ارتباط باشید و از خدمات آن ها بهره‌مند شوید.

 

سرویس کامل پکیج کالدا ونزیا شامل چه مواردی می شود؟

قبل از اینکه پکیج شما خراب شود و مجبور شوید برای تعمیرات پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا به تعمیرکار مراجعه کنید بهتر است که طی دوره های مشخص (دوره شش‌ماهه) اقدام به سرویس پکیج دیواری بوتان مدل کالدا ونزیا بکنید. سرویس پکیج کالدا ونزیا شامل موارد زیر می باشد:

 • هواگیری پکیج
 • شست و شوی پکیج
 • اسید شویی پکیج
 • رسوب گیری پکیج
 • عیب یابی کد خطای پکیج

 

مرکز تعمیرات پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا در تهران

مرکز-تعمیرات-پکیج-بوتان-مدل-کالدا-ونزیا-در-تهران

اگر شما ساکن شهر تهران هستید و پکیج کالدا ونزیا به هر دلیلی نیاز به تعمیر داشته باشد برای عیب یابی پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا می توانید از نمایندگی های مجاز برای تعمیرات پکیج دیواری بوتان مدل کالدا ونزیا مشاوره و راهنمایی بخواهید و از آن ها بخواهید که یک تعمیرکار پکیج در تهران را برای تعمیر و سرویس پکیج شما اعزام کنند تا مشکل پکیج شما را در اسرع وقت برطرف کنند.

 

آشنایی با مشکلات رایج پکیج کالدا ونزیا Calda venezia

شناختن عیوب و خرابی های پکیج، کمک شایانی در تعمیر و سرویس پکیج می کند و چون تعمیرکار علت تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا را می‌داند در کمترین زمان می تواند پکیج را تعمیر کند. مشکلات رایج عبارتند از:

 • ممکن است مشعل پکیج درست کارنکند- علت مشکل: تغیرات شدید فشار آب، تغییرات جریان برق، ایراد در ورودی گاز، فشار هوا ایراد دارد، فشار گاز پایین است.
 • پمپ درست کار نمی کند- علت مشکل: قطعی برق ورودی، ایراد در اتصال سیم کشی، غیر فعال شدن پمپ، مسدود بودن پمپ، ایراد در اتصال سیم کشی داخلی.
 • سرد بودن رادیاتورها علت مشکل: رسوب گیری مبدل، ایراد در سنسور گرمایش، ایراد در ورودی گاز، ایراد در طراحی اولیه اندازه لوله گاز، کاسته شدن فشار گاز.
 • کاهش دمای آب مصرفی- علت مشکل: وجود اشکال در سنسور آب گرم مصرفی، کاسته شدن فشار گاز، رسوب گرفتن مبدل
 • پکیج بدون دلیل خاموش روشن می شود- علت مشکل: حجم جریان آب مدار گرمایش پایین است، گنجایش و تعداد رادیاتورهای متناسب با پکیج نیست.
 • سروصدای ناهنجار از پکیج به گوش می رسد- علت مشکل: وجود هوا در سیستم، کارکرد پایین روتور پمپ

 

ارورهای پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا Calda venezia

ارورهای-پکیج-بوتان-مدل-کالدا-ونزیا-Calda-venezia

لازم به ذکر است که سرویس کار پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا برای تعمیر و رفع خرابی پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا با استفاده از کدهای خطا راحت تر مشکل را پیدا می کند و سریعا اقدام به برطرف سازی مشکل می کند.

 • چراغ سبز به طور ثابت روشن است- شرح خطا پکیج به طور منظم کار می کند و مشعل روشن است.
 • چراغ سبز 1 ثانیه روشن و 5 ثانیه خاموش است- شرح خطا پکیج در حالت آماده به کار است و شعله وجود ندارد.
 • چراغ سبز 5 ثانیه روشن و5 ثانیه خاموش می شود- شرح خطا به علت رسیدن دمای آب به دمای تنظیمی یا بروز اشکال در عملکرد دستگاه
 • چراغ قرمز به طور ثابت روشن است- شرح خطا روشن نشدن مشعل، فعال شدن ترموستات ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق یا کلید ایمنی حداقل فشار آب و وجود مشکل در سنسور مدار گرمایش
 • چراغ قرمز در حالت چشمک زن- شرح خطا در این حالت کلید حرارتی محدودکننده دما فعال شده است.
 • چراغ زرد به طور ثابت روشن است- شرح خطا پکیج به طور منظم کار می کند ولی قادر به کنترل دمای آب نیست. این نشان می دهد که در سنسور آب گرم مصرفی مشکلی وجود دارد.

 

هزینه تعمیر پکیج کالدا ونزیا

به طور کلی فاکتورها و عوامل مختلفی بر قیمت تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا تاثیرگذار هستند. هزینه تعمیر بسته به نوع خرابی، مدل پکیج، روش تعمیر و سرویس و همچنین نوع و میزان مواد مصرفی و قطعات تعویضی متفاوت است.

 

مزایای استفاده از تعمیرکاران مجاز پکیج کالدا ونزیا (سامیار سرویس)

 • داشتن تیم مجرب و با تجربه چون همه تعمیرکاران این شرکت به نحوه تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا آشنا هستند و برای تعمیر اصولی و صحیح انواع پکیج تجربه و مهارت کافی دارند.
 • مهارت کامل تکنسین ها در عیب یابی و رفع خرابی. همه کارشناسان این شرکت خدماتی، چگونگی تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا را می‌دانند.
 • داشتن ضمانت یک ساله قطعات تعویضی. در تعمیر و عیب یابی پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد می توان با خیال راحت قطع را تعویض کرد چون قطعه تعویضی اورجینال است و دارای گارانتی می باشد.
 • خدمات رسانی کامل به تمام نقاط تهران و در اسرع وقت
 • آشنایی هر ساله کارشناسان با فناوری روز و نحوه عملکرد پکیج ها. متخصصین شرکت سامیار سرویس هر ساله اطلاعات خود را به روز می کنند.

 

نتیجه گیری

اگر پکیج کالدا ونزیا شما نیاز به تعمیر و سرویس داشت برای این کار می توانید از متخصصین خبره و باتجربه شرکت خدماتی سامیار سرویس برای این کار کمک بگیرید چون همه تکنسین های این شرکت دارای تخصص و تجربه هستند و تمام تلاش خود را می کنند که کار کارفرما را به نحو احسن انجام دهند و رضایت مشتری را جلب کنند.

 مشاوره

سوالات پر تکرار در خصوص تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

برای تعمیر و نگهداری پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا چه کار باید بکنیم؟

برای اینکه پکیج کمتر به تعمیر نیاز داشته باشد باید در دوره های شش ماه نسبت به سرویس پکیج اقدام کنیم و ازسرویس کار بخواهیم که برای سرویس کامل پکیج کالدا ونزیا مراجعه کند.

برای اینکه پکیج کالدا ونزیا عمر بیشتری بکند و کمتر آسیب ببیند، چه کار می توانیم بکنیم؟

برای این کار باید نحوه نگهداری صحیح و اصولی را یاد بگیریم.

اگر چراغ قرمز پکیج کالدا ونزیا روشن شود علت چه می تواند باشد؟

ممکن است گاز ورودی قطع شده باشد که در این صورت باید اتصالات گاز را بررسی کنید. یا ممکن است برق دستگاه قطع شده باشد که در این صورت باید برق و اتصالات برق را بررسی کنید و ببینید که مشکل از برق نباشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *