مطالب

تعمیرات پکیج در شمال تهران

تعمیر پکیج شمال تهران

در قسمت‌های شمالی تهران زندگی می‌کنید و به دنبال تعمیر پکیج در شمال تهران یا سایر نقاط پایتخت هستید؟ سامیار سرویس به عنوان نمایندگی پکیج ایران رادیاتور می‌تواند یک انتخاب مطمئن برای حل مشکل شما باشد. نداشتن آب گرم یکی از معضلاتی است که می‌تواند برای ساکنین یک خانه دردسرساز شود. این مسئله می تواند از دو علت ناشی شود، یا سرویس نکردن دستگاه که باعث جرم‌گیری قطعات مختلف و عملکرد نامناسب آن‌ شده است. یا خرابی پکیج، به دلیل معیوب شدن یکی از قطعات اصلی که دومی در صورت عدم بی توجهی می‌تواند به مرور باعث آسیب به سایر اجزای پکیج نیز بشود.. در هر دو صورت کاری که باید انجام دهید این است که با یک تعمیرکار پکیج باسابقه و حرفه‌ای تماس بگیرید تا مشکل دستگاه شما را رفع کند.

10 دلیل انتخاب نمایندگی مجاز سامیار سرویس جهت سرویس و تعمیر پکیج در شمال تهران

وقتی با مشکل در پکیج خود مواجه می شوید، قبل از انتخاب محل تعمیر دستگاه، باید از ویژگی‌هایی که نمایندگی تعمیر خوب دارد، آگاهی پیدا کنید. موارد زیر از جمله ویژگی‌هایی هستند که به شما در انتخاب بهتر کمک می‌کنند.

 1. تجربه و سابقه

اولین پارامتری که باید هنگام انتخاب تعمیرکار مناسب به آن توجه کنید، بحث تجربه و سابقه است. مطمئنا کسی که سابقه زیادی در شناخت و تعمیر لوازم گرمایشی دارد و سال‌هاست با انواع دستگاه‌های حرارتی را عیب یابی کرده است، انتخاب اول برای تعمیر انواع پکیج و آبگرمکن خواهد بود.

در مقابل تعمیرکاران تازه‌کاری قرار دارند که هنگام بررسی دستگاه معیوب مشتری، به جهت آن که سابقه چندانی ندارند، یا مجبور می شوند از افراد با سابقه کمک بگیرند و یا آن‌طور لازم است، نمی‌توانند مشکل دستگاه را پیدا و آن را رفع کنند. این ناشی از کم تجربگی در مواجه شدن با انواع پکیج و  سیستم حرارتی ومشکلات ناشی از آن‌ها است.

البته قرار نیست همه بی تجربه باشند. ولی چنین افرادی کم هم نیستند. پس باید دستگاه خود را به کسی بسپارید که از تجربه زیاد و سابقه درخشانی در تعمیر و سرویس انواع سیستم گرمایشی نقاط مختلف پایتخت از جمله تعمیر پکیج در شمال تهران دارد.

تعمیر پکیج تهران

 1. هزینه

از دیگر مواردی که همه ما هنگام قرار گرفتن در چنین شرایطی با آن مواجه هستیم، بحث هزینه کار است. خب مشخص است که اینجا دو حالت وجود دارد؛ یا قیمت‌ها خوب و به صرفه است یا گران. در این مرحله باید تمامی عوامل را در نظر گرفت. اگرچه یک قیمت مقرون‌به صرفه اولین پیشنهاد خواهد بود، ولی همیشه هم این حالت جوابگو نیست.

قرار نیست هر ارزانی مناسب و به نفع مشتریان باشد. در بسیاری از مواقع این ارزانی می‌تواند به دلیل استفاده از قطعات نامرغوب یا دست دوم در پکیج ما باشد. از طرفی هیچ یک از ما هم دوست نداریم موقع تعمیر پول نامعقولی خرج کنیم. پس اینجا بحث هزینه‌های تایید شده صنفی پیش می‌آید. پس اگر در نقاط شمال تهران زندگی می‌کنید، همیشه کار تعمیرات پکیج شمال تهران را توسط تیمی انجام دهید که قیمت‌های از پیش تعیین شده و مطابق با قیمت اتحادیه ارائه دهند، نه هر چیزی که دلشان می‌خواهد.

 1. تجهیزات

اگر شمال تهران هستید، برای تعمیر پکیج شبانه روزی در شمال تهران، باید تعمیرگاهی را انتخاب کنید که از لحاظ تجهیزات، کامل و به روز باشد. هر چه یک مجموعه به روزتر باشد، مطمئنا برای مشتری خود و رضایت او ارزش بیشتری قائل است. این را می‌توان از هزینه‌ای که برای خرید تجهیزات متحمل شده، متوجه شد. مورد مهم دیگر قطعات مصرفی است که باید از اصل بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید. بسیاری از تعمیرگاه ها برای ارزان تمام شدن کار تعمیر و کسب سود بیشتر متاسفانه ا این شیوه استفاده می کنند. اما این روش در سامیار سرویس از همان ابتدا تاسیس منسوخ بود.

 1. کادر مجرب

شاید با خود بگویید که داشتن کادر مجرب هم جزو همان سابقه است. اما نه همیشه اینطور نیست. یک کادر مجرب تیمی حرفه‌ای، کاربلد و متخصص است و این فراتر از داشتن سابقه خواهد بود. تکنسین حرفه‌ای، شامل اعضای ماهری می شود که به خوبی روی تمامی پکیج‌ها از برندهای مختلف و از طرح‌های قدیمی تا جدید گرفته، تسلط دارد. چنین تیمی کار خود را به شکل مهندسی شده انجام خواهد داد؛ زیرا قبلا دوره‌های حرفه‌ای آن را پشت سر گذاشته است. این شامل تخصص فنی و ترکیب آن با تجربه خواهد بود. پس اگر در شمال تهران هستید، تعمیر پکیج در شمال تهران را به دست یک تیم مجرب و کارآزموده بسپارید.

تعمیر پکیج در تهران

 1. گارانتی

ضمانت و گارانتی تعمیر دستگاه حرارتی، از دیگر ویژگی‌های سامیار سرویس است که در هر جایی مشاهده نخواهید کرد. این ضمانت به دلیل اطمینان از عملکرد باکیفیت و حرفه‌ای این مجموعه خواهد بود که خیال مشتری را از خرابی سیستم در آینده راحت خواهد کرد. پس می‌توانید با اطمینان صد در صدی کار تعمیر سیستم خود را به سامیار سرویس بسپارید.

 1. سرعت بالا در عملکرد

یکی دیگر از مزایا برای شمال نشینان پایتخت، سپردن کار تعمیر آبگرمکن در تهران به تیم سامیار سرویس، به دلیل سرعت بالا در انجام کار است. در مقایسه با سایر نمایندگی‌ها این تیم سامیار سرویس است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مشکل پکیج را پیدا و در جهت رفع آن تلاش می‌کند. علت این مسئله کار تیمی در این نمایندگی است. پس چند ساعتی از زمان دریافت پکیج توسط نمایندگی سامیار سرویس و عیب یابی آن و در نهایت تحویل به مشتری طول نمی‌کشد.

 1. انجام تعمیرات تخصصی

بر خلاف تصور بسیاری از افراد، نمی‌توان یک نسخه تعمیر را برای تمام پکیج‌ها پیچید. شاید عملکرد سیستم‌های گرمایشی، همگی به یک شکل باشد، اما در نهایت هر یک از این پکیج‌ها با توجه به برند سازنده، از نوع خاصی از طراحی و تجهیزات داخلی بهره‌مند هستند که نیاز به کار کارشناسی و تعمیر تخصصی دارند. گروه سامیار سرویس، به شما این اطمینان را خواهد داد که بسته به نوع برد و مدل پکیج، عملیات تعمیر مخصوص به آن را پیاده سازی کند. پس هر نقطه از پایتخت باشید مثلا اگر در شمال این شهر زندگی می‌کنید، می‌توانید با خیال آسوده کار تعمیر پکیج در شمال تهران را به سامیار سرویس بسپارید.

 1. تیم آموزش دیده

شاید تجربه مهم باشد، اما تخصص هم حرف اول را می زند. یکی دیگر از ویژگی‌های متمایز کننده تیم سامیار سرویس، بهره‌مندی از یک تیم آموزش دیده در دوره‌های مختلف تعمیر پکیج، آبگرمکن، شوفاژ و به طور کلی انواع سیستم گرمایشی است.

تعمیر پکیج نمایندگی

 1. استفاده از قطعات اصل و اورجینال در تعمیر پکیج در شمال تهران

یکی از مشکلات عمده‌ای که اغلب مشتریان تعمیر پکیج با آن مواجه هستند، جایگزینی قطعات غیر اصل برای کاهش هزینه تعمیر است. متاسفانه عده زیادی از مردم هم کیفیت کار را فدای قیمت نهایی می‌کنند و اصلا این نکته را مد نظر قرار نمی‌دهند که یک قطعه نامرغوب شاید بتواند در کوتاه مدت جوابگو باشد، اما در نهایت خرابی کل سیستم را به دنبال خواهد داشت.

پس نه تنها در تعمیر پکیج خود، بلکه در تعمیر هر دستگاه دیگر هم باید تاکید زیادی روی استفاده قطعات اصلی داشته باشید تا متحمل هزینه دوباره نشوید. برای اطمینان از این کار بهتر است قبل از شروع تعمیر توسط نمایندگی در مورد قطعات مصرفی از آن‌ها سوال کنید.

 1. مناطق تحت پوشش متعدد

برای شهری به بزرگی تهران، سطح پوشش یک تعمیرگاه سیستم‌های گرمایشی از اهمیت زیادی برخوردار است. سامیار سرویس با داشتن شعبات متعدد تمام نقاط شمال تا جنوب، شرق تا غرب و حتی مرکز کلان‌شهر تهران را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. پس از این بابت هم خیالتان آسوده باشد. تنها کاری که باید بکنید ثبت سفارش و دادن آدرس به نمایندگی سامیار سرویس در نقطه محل سکونت است. برای نقاط شمالی پایتخت هم نمایندگی تعمیر پکیج در شمال تهران کار سرویس و تعمیر انواع سیستم‌های حرارتی را انجام خواهد داد.

گارانتی و ضمانت مرکزی سامیار سرویس در تعمیرات پکیج در شمال تهران

شاید با بررسی موارد بالا متوجه شده باشید که چرا برای تعمیر پکیج  سامیار سرویس را به شما پیشنهاد کردیم. تیم سامیار سرویس با دارا بودن سابقه دو دهه‌ای در خدمات پس از فروش، تعمیر و سرویس انواع پکیج‌های گرمایشی و حرارتی از برندهای مختلف ایران رادیاتور، آریستون، بوتان، تاچی و ایساتیس تا کنون توانسته بیشترین سطح رضایت کاربران در تعمیرات پکیج را به دنبال داشته باشد.

بهره‌مندی از تیم حرفه‌ای و تکنسین مجرب، دارا بودن تجهیزات به روز برای سرویس و تعمیر هر چه بهتر دستگاه‌ها و در نهایت قیمت مناسب از دیگر ویژگی‌هایی است که تیم سامیار سرویس داراست و می توانید این تیم را به عنوان اولین انتخاب جهت سرویس و تعمیر پکیج در شمال تهران قرار دهد. از طرف دیگر این گارانتی و ضمانت مرکزی از سوی این تیم ماهر است که باعث می شود هر مشتری به راحتی به کیفیت تعمیرات اعتماد کند.

از آنجایی که سامیار سرویس تمامی کار تعمیرات خود را گارانتی کرده است، توانسته به راحتی رضایت تمامی مشتریان را به دنبال داشته باشد. ضمانت یکی از مهم‌ترین اصول کار تعمیرکاران حرفه‌ای و نشانگر کیفیت بالا در انجام کار خواهد بود. هیچ وقت از این حق خود به امید نتیجه خوب نگذرید.

تعمیر پکیج

20 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر پکیج دیواری و آبگرمکن در شمال تهران

مشتریان شمال پایتخت برای تعمیر پکیج در شمال تهران، باید دلایل قانع کننده‌ای داشته باشند. در اصل هنگام مشاهده برخی علائم، فرد می‌تواند از معیوب شدن بخشی از دستگاه خود مطمئن شود. در صورت بروز هر یک از نشانه ها، باید سریعا نسبت به درخواست تعمیر دستگاه خود اقدام کنید. این کار خصوصا در مواقعی که دستگاه نشتی گاز یا دود دارد، از درجه اهمیت بیشتری برخوردار است. در ادامه این نشانه ها را بررسی خواهیم کرد.

 • خاموشی ناگهانی پکیج
 • داغ شدن بیش از اندازه آب
 • نشتی آب به دلیل عدم آب‌بندی درست اتصالات دستگاه
 • گرم نشدن آب خروجی
 • سوراخ شدن لوله درون پکیج
 • آسیب به هر یک از اجزای درون دستگاه
 • ترک یا خرابی مبدل پکیج
 • معیوب شدن هر یک از شیرهای اطمینان و تخلیه سیستم گرمایشی
 • مشکل در پمپ و آب‌ریزی از پکیج
 • نیاز به تعمیر پکیج در شمال تهران به دلیل ایجاد زنگ یا خوردگی در مبدل دستگاه
 • معیوب شدن دیافراگم
 • پوسیدگی قطعات داخلی
 • رسوب‌گیری قطعات مجاور رطوبت و لوله‌ها
 • نشت گاز یا استنشاق بوی دود از قطعات پکیج
 • خاموش یا روشن شدن غیرمنتظره سیستم گرمایشی
 • کاهش فشار آب گرم خروجی
 • سر و صدای غیر عادی از درون دستگاه
 • سوراخ شدن منبع انبساط
 • معیوب بودن پتاسیومتر، برد کنترل یا کلیدهای حرارتی
 • روشن شدن انفجاری دستگاه

مشاوره

 

تعمیرکار پکیج در شمال تهران

جدا از نیاز به تعمیر پکیج در شمال تهران، برای افرادی که در این نقطه از پایتخت زندگی می‌کنند، خواه ناخواه پکیج شما مانند هر دستگاه پرکار دیگر نیاز به سرویس پکیج به شکل سالیانه دارد. این کار در چند حالت به سود شما خواهد بود. اول اینکه از ایمن بودن آن مطمئن خواهید شد و قبل از معیوب شدن دستگاه جلوی خرابی احتمالی را می گیرید. دوم مطمئن می شوید که سیستم گرمایشی شما آن طور که باید، خوب عمل می‌کند و دیگر از کاهش گرمایش همیشگی آن شاکی نخواهید بود.

از طرف دیگر هر دستگاهی با گذشت زمان و استفاده مکرر، دچار استهلاک می شود. در این صورت قبل از اینکه کم کاری یک قطعه باعث مشکل در سایر اجزا و از کار افتادن پکیج شود، سرویس به موقع در جلوگیری از بروز مشکل به شما کمک خواهد آمد. این شامل سرویس به موقع پکیج بوتان در شمال تهران یا هر بخش دیگر از پایتخت و حتی دیگر برندها می شود.

سرویس پکیج می‌تواند شامل موارد متعددی از جمله رسوب‌زدایی، کنترل فشار آب، کنترل دو مدار بهداشتی و گرمایشی و آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون شود. بنابراین اصلا تصور نکنید که خودتان می‌توانید این کار را انجام دهید.

تعمیر تخصصی پکیح

تعمیر پکیج در شمال تهران 24 ساعته با گارانتی قیمت اتحادیه

گاهی اوقات با یک بررسی ساده می‌توانید خودتان مشکل سیستم گرمایشی را پیدا کنید و هیچ نیازی به تعمیر پکیج توسط یک تعمیرگاه حرفه‌ای را نخواهید داشت. برای مثال چک کردن ورودی و خروجی آب، چک کردن محل گازرسانی و یا حتی پریز برقی که دستگاه خود را به آن وصل کرده‌اید، از جمله مشکلات پیش پا افتاده‌ای هستند که می‌توانید خودتان دست به کار شده و آن‌ها را برطرف کنید.

اما در برخی دیگر از مواقع نیاز به تعمیر این سیستم‌ها توسط یک تیم باتجربه احساس می شود. برای مثال وقتی که دستگاه با مشکل هواگیری مواجه است. در زمان‌هایی که با افت بار پکیج یا سرد شدن مدام آب آن مواجه هستید و یا علت گرمای کم شوفاژ و رادیاتور را نمی‌دانید، باید دنبال درمان تخصصی دستگاه باشید.

اگر به دنبال نمایندگی تعمیر پکیج آریستون در شمال تهران یا تعمیر پکیج بوتان در شمال تهران هستید و یا قصد دارید سیستم گرمایشی خود از سایر برندها مثل ایران رادیاتور یا ایساتیس را تعمیر کنید، می‌توانید روی خدمات سامیار سرویس حساب ویژه‌ای باز کنید.

شما می‌توانید در کمتر از یک روز سیستم خود را تحویل شرکت داده و در نهایت آن را خیلی زود و در یک چشم به هم زدنی تحویل بگیرد. نقطه قوت ماجرا تسویه حساب با شما طبق قیمت مصوب اتحادیه خواهد بود. پس اصلا نگرانی بابت هزینه‌ها نداشته باشید.

تعرفه قیمت پکیج در شمال تهران

یکی از موارد مهمی که پایتخت نشینان شمالی باید هنگام تعمیر پکیج در شمال تهران در نظر داشته باشند، اطلاع از لیست قیمت و تعرفه‌های تایید شده توسط اتحادیه است. تعرفه‌های اتحادیه بر اساس برند، نوع و مدل پکیج متفاوت خواهد بود. قیمت‌ها طوری تعیین می شود که هم حقوق مصرف‌کننده و هم حقوق تعمیرکار را به خوبی در نظر گرفته باشد.

برای مثال برخی از مدل‌ها سختی تعمیر بیشتری دارند، این در حالی است که بعضی نمونه‌ها در زمان کوتاهی قابل عیب‌یابی و رفع مشکل هستند. همین عوامل باعث شده است که نرخ چندان ثابتی وجود نداشته باشد که ما بخواهیم در اینجا عرض

کنیم. از طرفی نرخ‌ها با توجه به تورم سالانه در حال تغییر است. بنابراین برای اطلا

ع از قیمت‌های تعمیر و سرویس انواع پکیج، آبگرمکن یا شوفاژ، می توانید با یکی از شماره‌های 02177185663 و یا 02177272942 تماس بگیرید.

تعمیرات پکیج

مراحل ثبت درخواست تعمیر پکیج در شمال تهران

راه های زیادی وجود دارند که می‌توانید از طریق آن‌ها با تیم حرفه‌ای سامیار سرویس در ارتباط باشید. ایمیل، ارتباط از طریق ثبت درخواست در سایت، تماس از طریق تلفن های شرکت، یا حتی به شکل حضور در محل، از جمله روش‌هایی هستند که می‌توانید از طریق آن‌ها با تعمیرگاه سامیار سرویس در تماس باشید. بنابراین انتخاب با خود شما خواهد بود که از چه طریقی درخواست تعمیر خود را ثبت کنید. در نهایت در کوتاه‌ترین زمان ممکن درخواست شما تایید و عملیات تعمیر پکیج شما طی کمتر از 24 ساعت انجام خواهد شد. شاید یک مشاوره رایگان بتواند مشکل شما را حل کند و در صورتی که به هر دلیل امکان تعمیر محصول وجود نداشته باشد، به ناچار باید اقدام به خرید پکیج دیواری نمایید.

مناطق تحت پوشش در شمال تهران

فرقی ندارد در کدام نقطه از شمال تهران هستید. در محله‌های شناخته شده آن از جمله تجریش، نیاوران، ولنجک، اوین، سعادت آباد، الهیه یا چیدزر و یا سایر نقاط شمال پایتخت؛ زیرا خدمات تعمیری گروه سامیار سرویس شامل تمام بخش‌های شهر تهران خواهد شد. کافیست تماس بگیرید یا در سایت سامیار سرویس، درخواست خود را ثبت کنید.  خدمات تعمیر پکیج در شمال تهران را به سامیار سرویس بسپارید؛ چون در اینجا همه چیز تضمین شده است، از قیمت تا خدمات حرفه‌ای و حتی قطعات اصل مصرفی. ما اعتقاد داریم که همیشه حق با مشتری خواهد بود.

 
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *