تعمیر پکیج

تعمیر آنلاین پکیج امکان پذیر است؟

How to repair water heater online

برخلاف وسایلی مانند ماشین ظرف‌شویی و ماشین لباس‌شویی، آبگرمکن خانۀ شما به صورت روزانه فعال بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه برای تأمین آب گرم کارهای روزانه ازجمله شستن ظروف، دوش گرفتن، لباس‌شویی و شستن دست‌ها استفاده می‌شود. از آن‌جایی که خانواده‌ها به‌طور روزانه از آبگرمکن استفاده می‌کنند، این وسیله در معرض آسیب‌های بسیاری قرار دارد. به همین بهانه، پاسخ به پرسش آیا تعمیر آنلاین پکیج امکان پذیر است؟ یا خیر، مطلبی است که قصد داریم در نوشتۀ امروز از سایت سامیار سرویس به آن بپردازیم. بنابراین، اگر شما نیز می‌خواهید پکیج خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این صفحه با ما همراه باشید.

آیا تعمیر آنلاین پکیج امکان پذیر است؟

خوشبختانه، آبگرمکن‌ها با حداقل تعداد قطعات مهندسی شده‌اند. به این معنا که ممکن است بتوانید بدون نیاز به تماس با یک متخصص، مشکل آبگرمکن خود را برطرف کنید. در این قسمت فهرستی از مشکلات معمولی آبگرمکن و نحوۀ رفع آن‌ها را برای شما گردآوری کرده‌ایم تا اگر مخزن آب گرم شما دچار مشکل شد خودتان بتوانید آن را تعمیر کنید:

دریچۀ خط شل شده یا آسیب دیده است!

برخلاف نشت آب در نزدیکی پایین مخزن آب، نشت آب در بالای سیستم شما به راحتی قابل رفع است. یکی از دلایل رایج نشتی مخزن آب، شل بودن شیر در خط شناخته می‌شود. این دسته‌ای است که در بالای مخزن آب قرار داشته و برای فعال یا غیرفعال کردن جریان آب مهندسی شده است. برای رفع این مشکل، باید مهره‌ای را که توپی یا شیر ورودی را در محل خود نگه می‌دارد، محکم کنید. اگر پس از سفت شدن نشتی شدیدتر شد، باید به فروشگاه قطعات آبگرمکن محلی خود برید تا یک شیر جدید برای آن خریداری کنید.

شیر تخلیۀ فشار آسیب دیده است!

اکثر انواع آبگرمکن‌ها مجهز به یک شیر فشارشکن هستند که برای تخلیۀ فشار از مخزن آب در زمان زیاد شدن آن طراحی شده است. اگر این شیر بالای آبگرمکن شما شروع به نشتی کرد، توصیه می‌کنیم برای تعمیر آنلاین پکیج خود یک شیر جدید خریداری کنید. گفتنی است که فرآیند برداشتن و تعویض شیرهای فشارشکن کار پیچیده‌ای نیست.

اگر قصد دارید بدانید تعمیر آنلاین پکیج امکان پذیر است؟ یا خیر، همچنان تا پایان این صفحه ما را همراهی کنید.

تعمیر آنلاین پکیج امکان پذیر است؟

آب گرم نمی‌شود!

اگر یک آبگرمکن برقی در خانۀ خود دارید، معمول‌ترین دلیل کمبود آب گرم، خرابی المنت گرمایشی است. آبگرمکن شما مجهز به دو عنصر گرمایشی است که وظیفۀ گرم کردن آب ورودی در مخزن آب را دارند. هنگامی که یک المنت گرمایشی از کار بیفتد، آب گرم کمی برای استفاده خواهید داشت.

از سوی دیگر، مشکلات گوناگونی وجود دارد که ممکن است تولید آب گرم را در آبگرمکن گازی متوقف کند. این مشکل ممکن است در اثر خاموش شدن چراغ پیلوت یا خرابی دریچۀ گاز ایجاد شود. کمبود آب گرم در خانۀ شما نیز ممکن است ناشی از خراب شدن ترموکوپل باشد. هر یک از این قطعات با خرید قطعات جدید به راحتی قابل تعویض هستند. اگر بخاری آب گرم شما کار نمی‌کند، باید قطعات جدید بخرید یا با یک لوله‌کش خبره تماس بگیرید تا در تعمیر آنلاین پکیج شما را یاری کند.

شما می‌توانید برای رفع مشکلات آبگرمکن و تعمیر پکیج مورد نظر خود، با کارشناسان سامیار سرویس تماس حاصل فرمایید.

آب گرم کم است!

آیا به‌طور مداوم آب گرم تمام می‌شود؟ این مشکل ممکن است به دلیل ترک‌خوردگی لولۀ غوطه‌وری باشد. این لوله طوری طراحی شده است که آب سرد را به پایۀ مخزن آب شما فشار می‌دهد تا گرم شود. هنگامی که یک شکاف یا سوراخ در لولۀ غوطه‌وری ایجاد می‌شود، منبع آب سرد ورودی ممکن است در نزدیکی بالا یا وسط مخزن شما آزاد شود. در نتیجه، آب سرد بالای مخزن به شیرآلات و دوش‌های خانۀ شما فرستاده می‌شود. این مشکل آبگرمکن تنها با تعویض دیپ تیوب سیستم قابل حل است. از آن‌جایی که فرآیند نصب یک لولۀ شیب جدید پیچیده است، توصیه می‌کنیم برای کمک در تعمیر آنلاین پکیج با تکنسین‌های خبرۀ سامیار سرویس تماس بگیرید.

منبع کم آب گرم نیز ممکن است نشانه‌ای از رسوب بیش‌ازحد در مخزن آب شما باشد. همان‌طور که آبگرمکن شما به اواسط چرخۀ زندگی خود می‌رسد، مواد معدنی موجود در آب ازجمله منیزیم و کلسیم در پایۀ مخزن آب شروع به جمع شدن می‌کنند. با ادامۀ رشد مواد معدنی، فضای کمتری در مخزن آب برای ذخیرۀ آب گرم وجود خواهد داشت. برای رفع این مشکل، آبگرمکن خود را بشویید تا مواد معدنی اضافی از بین برود.

کلام پایانی

در نوشتۀ امروز از سایت سامیار سرویس به این پرسش پاسخ دادیم که آیا تعمیر آنلاین پکیج امکان پذیر است؟ یا خیر، و شما را با نحوه تعمیر آنلاین پکیج آبگرمکن خود آشنا ساختیم. چنانچه قصد دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کرده و از تخصص کارشناسان سامیار سرویس بهره‌مند گردید، تنها کافی است همین حالا به بخش مربوطه در منوی سایت ما سری زده و یا با مجموعۀ سامیار سرویس تماس حاصل نمایید.

امتیاز مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *