مرکز مجاز تعمیر پکیج دیواری سامیار سرویس

سرویس و تعمیر پکیج یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هر خانواده خصوصاً در فصل سرما است. چرا‌که پکیج‌های گرمایشی به یک عضو پرکاربرد برای هر خانه‌ای تبدیل شده‌اند. برای نگه‌داری پکیج، همواره باید نکات مربوط به عیب یابی و تعمیرات پکیج را بدانید و به آن توجه کنید. به طور مثال اگر هواگیری پکیج را به موقع انجام دهید، دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های حاکی از تعمیر پکیج نیست. آگاهی به این نکات، باعث طول عمر و سلامت پکیج شما خواهد. اما پیش از آن که به بحث عیب یابی و تعمیر پکیج برسیم، نیاز است تا با پکیج و انواع آن آشنا شوید.

 

پکیج چیست؟

پکیج-چیست

شاید بتوان در یک جمله ساده این طور بیان کرد که پکیج دستگاهی است که جایگزین موتورخانه شده و آب گرم مصرفی و آب گرم رادیاتور را تامین می‌کند.

در واقع پکیج به نوعی تمامی قطعات و لوازم استفاده شده در موتورخانه‌ها را به صورت فشرده در خود جای داده و از آن‌جایی که فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند، جایگزین کاملا مناسبی برای موتورخانه به شمار می‌رود. تعمیرات پکیج با توجه به مشکلی که پکیج داشته باشد، به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود.

ویژگی‌های برتر سامیار سرویس برای ارائه خدمات تعمیر پکیج شبانه روزی در تهران، سرعت در ارائه خدمات به دلیل وجود تکنسین‌های زیادی که در سراسر شهر دارند، تکنسین‌های سامیار سرویس در نزدیکی شما هستد و می‌توانند خدمات را در همان روز به شما ارائه کنند.

تعمیرات پکیج شامل چه مواردی است؟

1-  تعویض مشعل پکیج

 • تعویض شیر سه راهی
 • رفع مشکل گرم و سرد شدن آب پکیج
 • تعویض پرشر سوئیچ
 • رفع ارور پکیج
 • عیب یابی پکیج
 • تعویض شیر پرکن
 • تست پمپ

2- تعویض برد و فیوز برد

3- تعویض پرشر سوئیچ هوا

 • تعویض فلوسوئیچ
 • تعویض فن پکیج
 • تعویض کوبل

 

مشخصات تعمیرکار حرفه ای پکيج

 • خوش برخورد و خوش قول است
 • تعمیرکار است نه تعویض کار
 • مسئولیت پذیراست
 • اگر دستگاه شما بعد از مدتی دوباره دچار مشکل شود سریعا برای حل مشکل مراجعه می کند.
 • قیمت های منصفانه ای دارد
 • از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می کند

نحوه عملکرد تعمیرکار پکیج دیواری 

تعمیرکار پکیج برای رفع مشکلات دستگاه، کارهای مختلفی انجام می‌دهند که رایج‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • هواگیری پکیج
 • رسوب زدایی پکیج
 • اسیدشویی پکیج
 • تنظیم فشار آب
 • تنظیم شیر گاز
 • تعویض یا تعمیر قطعات

رسوب زدایی با پمپ اسیدشویی توسط تعمیرکار پکیج ماهر

در واقع رسوب زدایی کردن پکیج به دوصورت انجام می شود. در روش اول کارهای رسوب زدایی توسط فرد انجام می شود اما در روش دوم اسید شویی به صورت مکانیکی و تحت نظارت سرویسکارانجام می شود.

در روش اول باید ابتدا پکیج را خاموش کنید و در گام بعدی آب را به وسیله شیرهای روی پکیج تخلیه سپس تعمیرکار پکیج اسید را در دستگاه می ریزد اگر که رسوبات زیاد و کهنه باشند نیاز به چکش کاری برای کندن رسوبات می باشد.در نتیجه بهتراست این کار را به تعمیرکار پکیج با تجربه بسپارید تا پکیج خود را سوراخ نکنید.

دراین روش جرم گیری با استفاده از پمپ اسیدشویی انجام می شود. تعمیرکار پکیج ابتدا پمپ اسید شویی را داخل ظرف اسید می گذارد و بعد با پمپاژ اسید وارد پکیج می شود و رسوب ها را از بین می برد.و در انتها آب را به داخل لوله ها پمپاژ می کنند که اسیدی داخل پکیج باقی نماند. رسوب زدایی پکیج خود را سرویسکاران سامیار سرویس بسپارید.

مهمترین نکات در تعمیر پکیج

مهمترین نکته قابل اهمیت  این می باشد که سعی کنید به دنبال یک تعمیرکار جدید نباشید و تعمیرکار پکیج خود را با تحقیق انتخاب کنید .نکته دیگراین است که به دنبال سرویس کار ارزان قیمت نباشید البته نمی خواهیم بعضی از قیمت های بالای افراد را توجبه کنیم ولی شما این را در نظر بگیرید که هیچ تعمیرکار حرفه ای خدمات ارزان در اختیار شما قرار دهد.در ادامه ما تفاوت یک فرد مبتدی و یک تعمیرکار حرفه ای را شرح می دهیم.

مراحل اعزام کارشناس جهت تعمیر پکیج در سامیار سرویس

 مرحله اول

جهت درخواست نصب،سرویس یا تعمیرات میتوانید درخواست خودر را به صورت تلفنی ثبت نمایید.

مرحله دوم

کارشناسان با آگاهی از نوع دستگاه، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین‌ها ارجاع می‌دهند.

مرحله سوم

تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت تا در زمانی که مد نظر شماست به محل مراجعه کند.

مرحله چهارم

در پایان کار زمانی که کار کاملا انجام شد و گارانتی کتبی را دریافت کردید میتوانید هزینه را به تکنسین پرداخت کنید.

نمونه برندهای که در سامیار سرویس تعمیر می شود

نحوه عیب یابی و تعمیر پکیج تاچی

تعمیر-پکیج-تاچی

پکیج تاچی یکی از بهترین پکیج های پرکاربرد و موجود در بازار است. بهتر است برای افزایش طول عمر و بازدهی پکیج به صورت دوره ای مثلا سالیانه یا شش ماه یکبار سرویس پکیج انجام شود. حتی ممکن است پکیج تاچی مثل هر وسیله دیگری بعد از مدتی استفاده خراب شود که در این‌صورت نیاز به تعمیر پکیج خواهد داشت.

پکیج تاچی در سه مدل A، B، C و D تولید می شود. عیب یابی و تعمیر پکیج تاچی ، باتوجه به کد خطای موجود صورت می‌گیرد و در صورت بی توجهی به خطای نمایان شده و عدم تعمیر پکیج، احتمال از کار افتادن به مرور پکیج به‌صورت کاملا وجود دارد.

 هرکدام از خطاها، نشان‌دهنده اختلالی در روند فعالیت پکیج هستند که نیاز است شناسایی و بررسی شوند تا علت خرابي پكيج مشخص شود.

برخی از انواع خطاها را هر شخص به تنهایی و با داشتن مهارتی اندک می‌تواند رفع کند، اما در بسیاری از موارد، جهت تعمیر یا سرویس پکیج نیاز به نیروی متخصص است. زیرا بسیاری از لوازم تعمیر پکیج تخصصی هستند و تعویض آن با هر وسیله ای در بازار فکر خوبی نیست.

جهت بررسی و تخمین هزینه سرویس پکیج یا تعمیر پکیج تاچی و دریافت مشاوره رایگان، با تعمیرکاران متخصص سامیار سرویس از طریق کلیک بر روی شماره‌های 02177272942 و 02177185663 تماس بگیرید.

هزینه تعمیر پکیج تاچی در محل 

تخمین هزینه سرویس و تعمیر پکیج نیازمند مشاوره تلفنی و یا حضور تعمیرکار تخصصی پکیج در محل شماست. این امکان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد که نیروی متخصص در محل مورد نظر حاضر شده و بررسی های لازم را جهت عیب یابی پکیج انجام دهند. هزینه سرویس یا تعمیر کاملا وابسته به مشکل به وجود آمده در پکیج است و مبلغ ثابت و مشخصی ندارد.

نصب ، سرویس و تعمیر پکیج فرولی  

پکیج فرولی یکی از برندهای خارجی معروف و خوش نام پکیج هاست که از  نظر عملکرد از کیفیت بالایی برخوردار است. اما سرویس پکیج فرولی به دلیل حساسیت بالا و ساختار پیچیده آن باید توسط تعمیرکار و سرویسکار متخصص و باتجربه صورت گیرد. سامیار سرویس با حضور تعمیرکاران متخصص در حوزه نصب، تعمیر و سرویس پکیج بهترین خدمات را در این حوزه به شما ارائه می‌کند.

بهتر است بدانید عیب یابی و تعمیر پکیج فرولی توسط هریک از کدهای خطایی که پکیج نشان می‌دهد صورت می‌گیرد. بنابراین پیش از تعمیر پکیج خود، نیاز به کسب آگاهی نسبت به مشکلات و ایرادات آن دارید.

برای عیب یابی پکیج فرولی نیاز به شناخت کدهای خطای آن است، پس از آن که شناخت کافی نسبت به نوع و دلیل خطاها ایجاد شد، حال نیاز است تا منبع بروز این خطاها شناسایی شود و بر طبق آن مشکلات پکیج برطرف شود. بنابراین آگاهی و هشیاری نسبت به خطاهایی که در صفحه نمایشگر این پکیج بروز پیدا می کند، مسئله بسیار مهمی است که باید کاملا به آن توجه داشت.

هزینه تعمیر پکیج فرولی در محل  

هزینه تعمیر پکیج فرولی شامل یک هزینه ثابت و مشخصی نیست که بتوان برای تمامی انواع مشکلات پکیج تعیین کرد، بلکه هر پکیج وابسته به نوع و میزان مشکل، هزینه به خصوصی را جهت تعمیر شامل می شود. اما به طور کلی می توان گفت که هزینه تعمیر پکیج شامل هزینه های بالایی نیست و با صرف هزینه ای کاملا مقرون به صرفه می توان کار تعمیر را به اتمام رساند.

جهت بررسی و تخمین هزینه سرویس یا تعمیر پکیج فرولی و دریافت مشاوره رایگان، با تعمیرکاران متخصص سامیار سرویس از طریق کلیک بر روی شماره‌های 02177272942 و 02177185663

نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس

پکیج ایساتیس نیز از بهترین و باکیفیت‌ترین پکیج هایی است که می‌تواند نیاز شما را برای داشتن سیستم گرمایشی مناسب تامین کند. اما مانند دیگر وسیله‌ها نیاز به تعمیر و سرویس پکیج دارد. عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس نیز با خطاهایی که در صفحه نمایشگر خود به نمایش می‌ گذارد انجام می‌گیرد. اگر نسبت به این خطاها آشنایی کافی داشته باشید، به راحتی قادر به تشخیص مشکل پکیج بوده و می توانید نسبت به تعمیر پکیج اقدام کنید.

هریک از خطاهایی که قسمت نمایشگر پکیچ نمایان می شود، نشان دهنده وجود اختلال و خرابی در بخشی از دستگاه است که نیازمند این مسئله است تا خطاها به صورت دقیق و کامل شناسایی شده و سپس بر اساس آن عیب یابی و تعمیر پکیج صورت بگیرد.

جهت بررسی و تخمین هزینه سرویس یا تعمیر پکیج ایساتیس و دریافت مشاوره رایگان، با تعمیرکاران متخصص سامیار سرویس از طریق کلیک بر روی شماره‌های 02177272942 و 02177185663 تماس بگیرید.

هزینه تعمیر پکیج ایساتیس در محل

هزینه تعمیر پکیج ایساتیس کاملا به نوع مشکل پکیج بستگی دارد، هر پکیجی در هر مدل و با هر مشکلی، نیاز به صرف هزینه ای کاملا متمایز دارد. در صورت نیاز به تعمیر، می توانید با کارشناسان متخصص ما در سامیار سرویس تماس گرفته و از آن ها بخواهید تا کار تعمیر پکیج را در محل شما به عهده بگیرند.

نصب، سرویس و تعمیر پکیج اریستون

اریستون یک پکیج خارجی با طراحی منحصر به فرد است و در ساختمان آن از قطعات باکیفیت بالا استفاده شده است. در سامیار سرویس، تعمیر و سرویس پکیج اریستون نیز تحت نظر تعمیرکاران متخصص پکیج انجام می‌گیرد.

مدل های مختلف پکیج اریستون هنگامی که دچار مشکل می شوند، خطاهای مختلفی را نشان می دهند. هر کدام از این خطاها معنای خاصی را در بر‌دارند و نشان دهنده وجود اختلال و مشکلی در سیستم پکیج هستند. بنابراین جهت عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس ، باید این خطاها را بشناسید و نسبت به تعمیر پکیج اقدام کنید.

جهت عیب یابی و تعمیر پکیج آریستون، پس از آن که نوع خطای رخ داده شناسایی شد، در ابتدا باید منشا خطا پیدا شود و پس از شناسایی علت، در جهت رفع و تعمیر پکیج اقدام شود. بنابراین بسیار مهم است که خطاهای پکیج خود را بشناسید و در صورت نمایش هر یک از خطاها بدانید که مشکل از کجاست و در جهت تعمیر آن اقدام کنید.

جهت بررسی و تخمین هزینه سرویس یا تعمیر پکیج آریستون و دریافت مشاوره رایگان، با تعمیرکاران متخصص سامیار سرویس از طریق کلیک بر روی شماره‌های 02177272942 و 02177185663 تماس بگیرید.

هزینه تعمیر پکیج اریستون در محل  

هزینه هایی که در جهت تعمیر این پکیج صرف می شود شامل هزینه های بالایی نیست و با تامین هزینه ای کاملا معقول و مقرون به صرفه می توان علت خرابی پکیج را شناخت و آن را برطرف کرد. از طرفی این امکان وجود دارد که در صورت خرابی پکیج، اقدامات مربوط به تعمیر پکیج در محل صورت گیرد.

نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایمرگاس   

خطاهایی که در صفحه نمایشگر پکیج ایمرگاس نمایش داده می شود، هریک مفهوم خاصی را بیان می کند که نشان از وجود اختلال و مشکل در سیستم پکیج است. بنابراین جهت هر چه آسان تر پیش بردن عملیات تعمیر پکیج، باید این خطاها را به خوبی بشناسید و در سریع ترین زمان ممکن، نسبت به برطرف کردن آن مشکل در سیستم پکیج خود اقدام کنید.

خطاهای زیاد و متنوعی برای پکیج ایمرگاس وجود دارد که هریک مفهوم خاصی را منتقل می کنند. در برخی شرایط صاحب پکیج با کمی کسب اطلاعات و تجربه قادر به برطرف کردن مشکل پکیج خواهد بود اما در بسیاری از موارد هم نیاز به بازدید توسط متخصص است. بنابراین در صورت مشاهده مشکل جدی در پکیج خود، در اسرع وقت نسبت درخواست متخصص حرفه ای و کاربلد در این زمینه اقدام کنید.

جهت بررسی و تخمین هزینه سرویس یا تعمیر پکیج ایمرگاس و دریافت مشاوره رایگان، با تعمیرکاران متخصص سامیار سرویس از طریق کلیک بر روی شماره‌های 02177272942 و 02177185663 تماس بگیرید.

هزینه تعمیر پکیج ایمرگاس در محل

در صورت خرابی پکیج می توانید با کارشناسان متخصص تعمیر پکیج تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با دریافت هزینه ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه در محل شما حاضر شده و نسبت به تعمیر پکیج شما اقدام نمایند. هزینه هایی که جهت تعمیر این پکیج صرف می شوند خوشبختانه عموما شامل هزینه های بالایی نیستند.

نصب، سرویس و تعمیر پکیج شاپه

سرویس-و-تعمیر-پکیج-شاپه-

عیب یابی و تعمیر پکیج شاپه نیز در تعمیرگاه تخصصی سامیار سرویس در حال انجام است. اما پیش از تماس با ما بهتر است با ایراد موجود را با کمک کد خطایی نمایان شده روی دستگاه عیب‌یابی کرده و اطلاعات کامل‌تری به متخصصان ما دهید.

کدهای خطایی که در صفحه نمایشگر این پکیج پدیدار می شود، درست همانند سایر پکیج ها، نشان از وجود نقص و مشکل در هر قسمت از پکیج است. برای آن که مشکلات بروز پیدا کرده در سیستم پکیج را برطرف کنید، نیاز است تا نسبت به کدهای خطایی که در صفحه نمایشگر پکیج بروز پیدا می کند آگاه باشید و به سرعت نسبت به تعمیر و یا سرویس پکیج اقدام نمایید.

پس از شناسایی مفهوم هریک از این خطاها نوبت به بررسی پکیج شاپه و شناسایی ریشه مشکل و پس از آن هم اقدام به تعمیر پکیج می رسد. بهتر است جهت برطرف کردن مشکلات پکیج از نیروی متخصص و ماهر در این زمینه کمک گرفته شود تا اطمینان خاطر جهت تعمیر صحیح و دقیق فراهم شود.

جهت بررسی و تخمین هزینه سرویس یا تعمیر پکیج شاپه و دریافت مشاوره رایگان، با تعمیرکاران متخصص سامیار سرویس از طریق کلیک بر روی شماره‌های 02177272942 و 02177185663 تماس بگیرید.

هزینه تعمیر پکیج شاپه در محل 

هزینه تعمیر این پکیج کاملا به نوع مشکل به وجود آمده بستگی دارد و نسبت به نوع مشکلات و نیازها، هزینه ها کاملا متفاوت خواهند بود. اما این مسئله را در نظر بگیرید که هزینه های تعمیر پکیج شاپه، شامل هزینه های بالایی نبوده و کاملا مناسب است بنابراین با صرف هزینه ای اندک و کاملا مقرون به صرفه، می توانید نسبت به تعمیر پکیج خود اقدام کنید.

نصب، سرویس و تعمیر پکیج بوتان

همانطور که می‌دانید بوتان از شناخته شده‌ترین پکیج ها در میان همه است و اکثر افراد اعتماد زیادی به پکیج‌های بوتان دارند. اما پکیج بوتان نیز همچون دیگر پکیج‌ها برای افزایش طول عمر و بازدهی نیاز به سرویس پکیج دارد. البته در مواقعی نیز عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان نیاز است تا سالیان طول و درازی برایتان کار کند.

در شرایطی که اختلالی در هر یک از بخش های عملکردی پکیج بوتان رخ بدهد، کد خطایی در صفحه نمایشگر هریک از مدل های آن نمایان می شود که هر کدام مفهوم خاصی را دنبال می کنند. بنابراین به هنگام بروز خطاها باید مفهوم هر یک را دانست تا بتوان عملیات تعمیر پکیج را آغاز کرد.

عیب یابی پکیج بوتان زمانی امکان‌پذیر است که پس از شناسایی کدهای خطا، نسبت به دلایل بروز آن خطاها آگاه شده و در جهت برطرف کردن آن ها اقدام نمایید. برای رفع خطاها می توانید از کارشناسان حرفه ای تعمیر پکیج بوتان  در تعمیرگاه تخصصی پکیج سامیار سرویس کمک بگیرید.

جهت بررسی و تخمین هزینه سرویس یا تعمیر پکیج بوتان و دریافت مشاوره رایگان، با تعمیرکاران متخصص سامیار سرویس از طریق کلیک بر روی شماره‌های 02177272942 و 02177185663 تماس بگیرید.

هزینه تعمیر پکیج بوتان در محل  

برای تعمیر پکیج خود نیازی نیست به متخصص مراجعه کنید. بلکه تنها با درخواست از نیروی متخصص، آن ها به منزل شما مراجعه کرده و تعمیرات لازم را به عمل خواهند آورد. این اطمینان را داشته باشید که تعمیر پکیج شما به بهترین نحو ممکن صورت خواهد گرفت. در واقع خدمات تعمیر پکیج در محل، یکی از کاربردی ترین و بهترین خدماتی است که هر شرکت تعمیر کننده پکیجی می تواند ارائه دهد زیرا دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شرکت ها و اتلاف وقت و انرژی نخواهد بود.

نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط تعمیرکاران پکیج متخصص سامیار  در سراسر تهران در محل مورد نظر شما انجام می شود و در صورت نیاز به قطعه ای برای تعمیر یا تعویض از همان قطعات فابریک ایران رادیاتور استفاده می شود.

پکیج ایران رادیاتور که یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین پکیج های موجود در بازار است، هنگامی که دچار مشکلی می شود، در صفحه نمایشگر خود خطاهایی را با کدهای مخصوص نشان می دهد. برای آن که نسبت به تعمیر پکیج بهترین اقدام را انجام دهید، نیاز است تا نسبت به مفهوم هریک از این کدها آگاهی کامل داشته باشید، ریشه مشکلات به وجود آمده را پیدا کنید و سپس از نیروی متخصص تعمیر پکیج کمک بخواهید.

جهت برطرف کردن هرچه آسان تر مشکلات پکیج ایران رادیاتور خود، نیاز است تا پس از کسب آگاهی از علل بروز کدهای خطا و همچنین مشکلات رخ داده، نسبت به تعمیر پکیج خود در سریع ترین زمان ممکن اقدام نمایید.

جهت بررسی و تخمین هزینه سرویس یا تعمیر پکیج ایران رادیاتور و دریافت مشاوره رایگان، با تعمیرکاران متخصص سامیار سرویس از طریق کلیک بر روی شماره‌های 02177272942 و 02177185663 تماس بگیرید.

ویژگی‌های سامیار سرویس

هزینه‌های منصفانه

هزینه‌های دریافت شده از شما تحت نظارت سامیار سرویس می‌باشد که کاملاً منصفانه هستند. قیمت کار، پیش از انجام آن به شما اعلام می‌شود و در پایان کار از شما دریافت خواهد شد. 

تعمیر قطعات اولویت ماست

تکنسین‌های سامیار سرویس سعی دارند که قطعات را تعمیر کنند و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعات وجود نداشت اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می‌کنند. 

انواع پکیج دیواری

پکیج‌های شوفاژ دیواری از نظر سوخت به چهار دسته تک مبدله، دو مبدله، نیمه کندانس و تمام کندانس (چگالشی) تقسیم‌بندی می‌شوند.

پکیج تک مبدله

این نوع پکیج اولین نسل پکیج شوفاژ دیواری محسوب می‌شود. در این نوع پکیج، آب گرم مورد نیاز مصرفی و رادیاتور توسط یک مبدل از جنس مس تامین می‌شود. تعمیر پکیج نوع تک مبدله به آسانی قابل انجام است.

پکیج دو مبدله

در طراحی این نوع پکیج از دو مبدل، یکی برای گرم کردن آب مصرفی و دیگری جهت گرم کردن رادیاتور استفاده می‌شود. معمولا مبدل اصلی از جنس مس و مبدل دوم از جنس استیل ضد زنگ تولید می‌شود.

پکیج نیمه کندانس

این پکیج دارای سه مبدل است. مبدل سوم در بالای دستگاه و مسیر خروج دود ناشی از احتراق تعبیه می‌شود. تعمیر پکیج نیمه کندانس در تمامی مراکز معتبر تعمیرات پکیج قابل انجام است.

پکیج تمام کندانس

این پکیج از یک ویژگی بسیار مهم برخوردار است و آن هم نسبت اختلاط هوا و گاز در سیستم است که توسط برد اصلی پکیج کنترل شده و وابسته به نیاز برای دست‌یابی به توان‌های مختلف، نسبت این دو میزان را تغییر می‌دهد.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل

هزینه هایی که در جهت تعمیر و برطرف کردن مشکلات پکیج ایران رادیاتور صرف می شود، شامل هزینه های بالایی نبوده و با صرف هزینه ای نسبتا پایین می توانید مشکلات به وجود آمده در سیستم پکیج خود را به کمک یک نیروی متخصص ماهر برطرف نمایید.

کاربرد کد خطا و یا ارور در تعمیر پکیج ؟

به علائمی که برد الکترونیکی برای عیب یابی دستگاه به ما نشان می دهد کد خطای پکیج می گوییم.اگر بخواهیم عامیانه تر بگوییم:برد الکترونیک مغز دستگاه می باشدو روی عملکرد تمام قطعات نظارت دارد و این نظارت به وسیله سنسورهایی که در پکیج وجود دارد و هنگامی که مشکلی به وجود می آید برد توسط سنسورها به عیب به وجود آمده پی می برد و برای اینکه بتواند به مصرف کننده عیب پیش آمده را اطلاع دهد اگر پکیج شما دیجیتال باشد با حروف و اعداد خطا را نمایش می دهدو اگر پکیج آنالوگ باشد به وسیله  چراغ هایی که چشمک می زنند.

قیمت تعمیر پکیج دیواری چقدر است؟

یکی از مواردی که برای همه مهم می باشد هزینه تعمیر پکیج دیواری است که ما در اینجا یک مرکز تخصصی تعمیر پکیج با قیمت های مناسب و تعمیرکار های متخصص به شما معرفی می کنیم.ما به شما سامیار سرویس را پیشنهاد می دهیم.

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد هزینه تعمیرات پکیج بر چه اساس تعیین می‌شود؟ باید گفت هزینه تعمیر پکیج دیواری متغییر می باشد برای اینکه ابتدا باید عیب یابی پکیج شما صورت گیرد  از آنجایی که در بعضی از مواقع بعد از عیب یابی دستگاه نیاز به تعویض قطعه پیدا می کند یا برعکس  گاهی مواقع پکیج شما مشکل خاصی ندارد و فقط شما با یک اشتباه کوچک موفق به روشن کردن نشدید به همین خاطر نمی توان قیمت مشخصی برای تعمیر پکیج خدمت شما ارائه دهیم.

سوالات متداول سرویس و تعمیر پکیج

علت گرم نکردن رادیاتور و شوفاژ در صورت کار کردن پکیج چیست؟

اگر که پکیج شما دچار چنین مشکلی شده است برای تعمیر پکیج دیواری خود باید چند قطعه را چک کنید.

اول اینکه امکان دارد شیر سه طرفه پکیج شما خراب شده باشد که در این حالت باید اقدام به تعویض کنید.

دوم باید بررسی کنید که ورودی شوفاژ ها رسوب نگرفته باشد.

سوم باید چک کنید ترموستات پکیج شما خراب نشده باشد.

 

علت سر و صدای پکیج دیواری چیست؟

هنگامی که پکیج دیواری شما سرو صدا ایجاد کند حتما باید برای  تعمیر پکیج دیواری اقدام نمایید. دراین حالت احتمال دارد پکیج شما هوا گرفته باشد و برای تعمیر پکیج باید هواگیری انجام شود.

 

چرا پکیج دیواری روشن نمی‌شود و یا اینکه به صورت انفجاری روشن می‌شود؟

هنگامی که مطمئن شدید که پکیج روشن نمی شود اولین چیزی که باید بررسی کنید جرقه پکیج می باشد در بعضی مواقع بین جرقه و شعله فاصله ایجاد شده یا جرقه سوخته است و کار نمی کند و برای هر دو حالت هم باید اقدام به تعویض قطعه نمایید و از آنجایی که تعمیر پکیج کار راحتی نمی باشد ما به شما پیشنهاد می کنیم از یک تعمیرکار پکیج ماهر کمک بگیرید.

چرا پکیج دیواری بیش از حد مجاز داغ می‌کند؟

در بعضی از مواقع دمای پکیج بیشتر از حد مجاز بالا می رود د راین صورت برای عیب یابی باید ترموستات پکیج را بررسی کنید در صورت خراب بودن ترموستات باید قطعه را تعویض نمایید.

علت اختلال در عملکرد پکیج چیست؟

در بعضی از مواقع شما تمامی قطعات را بررسی می کنید و هیچ علتی برای عملکرد نامناسب پکیج خود پیدا نمی کنید در این صورت باید برد پکیج خود را بررسی نمایید.

در این قسمت ما شما را با اکثر مشکلات رایج پکیج دیواری آشنا کردیم اما توصیه ای برای شما داریم که در صورتی که در زمینه تعمیر پکیج دیواری تجربه ای ندارید از یک تعمیرکار برای تعمیر پکیج خود کمک بگیرید. مجموعه سامیار سرویس خدمات تعمیرات پکیج در تهران را با تکنسین های  متخصص و حرفه ای به شما دوستان عزیز ارائه می دهد.

سرویس پکیج شامل چیست؟

سرویس پکیج یکی از مهم‌ترین کارهایی است که در حفظ سلامت پکیج شما نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد. به هنگام سرویس، کارهایی نظیر رسوب زدایی پکیج ، هواگیری پکیج ، تمیزکاری قطعات و اجزا، تنظیم دما، بررسی سلامت قطعات و عملکرد آنها و... انجام می‌ شود که موجب جلوگیری از بروز مشکل در پکیج می شود. البته در صورت مشاهده هر گونه مشکل، می توانید به سرویس کار اطلاع دهید تا کار تعمیر پکیج شما را بر عهده بگیرد.

انجام سرویس پکیج مسئله بسیار مهمی است که حتما باید به آن توجه شود. هنگامی که سرویس پکیج خود را به طور منظم انجام می دهید، شاهد تاثیر فوق‌العاده آن در دوام و پایداری پکیج خود خواهید بود.

سرویس و تعمیر پکیج چه زمانی باید انجام گیرد؟

اگر سرویس و تعمیر پکیج در زمان مقرر و به صورت منظم انجام شود، قطعا تا میزان چشمگیری بر طول عمر و دوام پکیج افزوده خواهد شد. گفته می شود به صورت تقریبی، برای پکیچ هایی که کمتر از پنج سال از طول عمر آن ها می گذرد، هر ۶ ماه یک بار، پکیج هایی که بین ۵ تا ۱۰ ماه از طول عمر آن ها می گذرد هر ۴ سال یک بار و پکیج هایی که بیش از ۱۰ سال از طول عمر آن ها می گذرد، هر ۳ ماه یک بار نیاز به سرویس وجود دارد. بنابراین با انجام به موقع سرویس پکیج، ضامن سلامتی و طول عمر پکیج خود باشید.

هزینه سرویس پکیج دیواری چقدر است؟

پکیج های دیواری هنگامی دچار مشکل می‌ شوند، بسته به نوع پکیج و نوع مشکلی که برای آن ها رخ داده است، نیازمند صرف هزینه ای متفاوت هستند. بنابراین نمی توان یک مبلغ مشخص و تعیین شده را برای سرویس و تعمیر پکیج در تمامی انواع و مدل ها تعیین کرد. اما به طور کلی هزینه های تعمیر پکیج دیواری شامل مقادیر بسیار بالایی نیست.

هزینه کارشناسی و عیب یابی پکیج به‌صورت حضوری در محل چقدر است؟

در صورت نیاز به حضور کارشناس در محل و بررسی پکیج هزینه ناچیزی جهت بررسی و ایاب و ذهاب دریافت می‌گردد. این هزینه در شرکت تعمیرات پکیج سامیار سرویس 60 هزار تومان است.

آیا تعمیر پکیج شامل گارانتی می شود؟

بله، خدماتی که به هنگام تعمیر پکیج ارائه می‌شوند، همگی دارای گارانتی هستند و در صورت بروز هر گونه مشکل مجدد، با اعزام کارشناس متخصص و بدون دریافت هیچ گونه هزینه، تعمیر پکیج شما انجام خواهد شد.

بهترین تعمیرکار پکیج در تهران کیست؟

اگر در تهران ساکن هستید، هنگامی که پکیج شما دچار مشکل شد، بهتر است برای آن که کار تعمیر پکیج شما به دقت و درستی انجام شود، از نیروی متخصص تعمیرکار پکیج در این زمینه کمک بخواهید. همچنین می توانید از طریق تعمیرکار آنلاین پکیج اقدام به تعمیر پکیج خود کنید. شرکت سامیار سرویس با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه تعمیرات پکیج، آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیرات پکیج در تهران است.

دلایل انتخاب سامیار سرویس برای تعمیر پکیج چیست؟

گروه خدماتی سامیار سرویس بیش از دو دهه است که در زمینه سرویس و تعمیرات انواع برندهای تاسیسات حرارتی فعالیت می کند. سامیار سرویس با کمک متخصصین با تجربه و کار بلد، در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین خدمات سرویس دهی و تعمیر پکیج شبانه‌روزی شما را بر عهده خواهند گرفت. هدف این شرکت همواره جلب رضایت مندی و ارائه بهترین خدمات به مشتریان بوده است.

تمایز سامیار سرویس برای انتخاب سرویس و تعمیر پکیج چیست؟

وجه تمایز سامیار سرویس از سایر شرکت های خدمت دهنده در زمینه تعمیرات پکیج را می توان مشاوره رایگان تلفنی، هزینه های تعمیرات پکیج بسیار کم و مقرون به صرفه، استفاده از نیروهای متخصص و کاملا با تجربه، ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان و تعمیرات پکیج ۲۴ ساعته دانست.

از دیگر سوالات پر تکرار سرویس و تعمیر پکیج

تعمیر پکیج دیواری در تعمیرگاه تخصصی سامیار سرویس چگونه است؟

شرکت تعمیرات پکیج سامیار سرویس در تعمیرگاه تخصصی خود خدمات مختلفی را در جهت تعمیر تخصصی پکیج دیواری در مدل های مختلف، ارائه می دهد. با کمک نیروهای متخصص و تعمیرگاهی کاملا مجهز، تعمیرات پکیج شما با کیفیت بسیار بالا انجام خواهد شد.

چگونه برای سرویس یا تعمیر پکیج درخواست ثبت کنیم؟

در شرایطی که پکیج شما نیاز به تعمیر یا سرویس داشته باشد، تنها کافی است با شماره های 02177272942که در سایت تعمیرات پکیج سامیار سرویس درج شده تماس بگیرید و درخواست خود را با کارشناسان ما مطرح کنید. این اطمینان را داشته باشید که در کوتاه ترین زمان ممکن، کارشناسان سامیار سرویس به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد. بنابراین در صورت نیاز به تعمیر پکیج، تنها کافی است تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش سامیار سرویس در تهران کدام مناطق است؟

در هر نقطه از شهر تهران که حضور داشته باشید، شرکت سامیار سرویس آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات سرویس و تعمیرات پکیج شبانه روزی به شما عزیزان خواهد بود و تعمیر پکیج تهران در تمامی نقاط صورت خواهد گرفت. تنها کافی‌ست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

5/5 - (6 امتیاز)